Podkategoria: Edukacja

Opis podkategorii:

Zdrowie nie jest z pewnością tematem do żartów. Wszystko dobrze, póki dopisuje. Gorzej, kiedy zaczynają się choroby, dlatego niezbędna jest możliwie jak najlepsza edukacja. Każdy powinien mieć świadomość, jakie grożą mu choroby i jak im zapobiegać. A - gdy coś złego zacznie się dziać - móc rozpoznać pierwsze objawy i przyporządkować symptomy do konkretnej choroby. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że wczesne rozpoznanie choroby najbardziej zwiększa szanse na skuteczne leczenie.

 • Studia »

  Studia

  Jesteśmy stale aktualizowanym zbiorem skupiającym szkoły pomaturalne z całej Polski (uczelnie Katowice, Lublin, Kielce i inne) i Europy (Dublin, Praga, Ateny). Nasz katalog służy przyszłym żakom w wyborze ich wyśnionego kierunku. Oprócz informacji o szkołach (publicznych i prywatnych) i dostępnych kierunkach, spis zawiera opisy miast, artykuły odnośnie nauki na wyższej uczelni i inne materiały przydatne przy podjęciu decyzji na jaką uczelnię się wybrać.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • AUTKO Nauka Jazdy Wrocław | Twoja Szkoła jazdy »

  AUTKO Nauka Jazdy Wrocław | Twoja Szkoła jazdy

  Autko Szkoła Nauki Jazdy Wrocław ul. Tęczowa 7 i Kasprowicza 102, organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A1, A, B. Poranne i popołudniowe. Tygodniowe, weekendowe, indywidualne. W szkole jazdy AUTKO zrobisz prawo jazdy na motocykl i samochód. Zapewniamy darmowe materiały dydaktyczne. Rozkładamy płatności na raty 0%. Nie boimy się gwarancji i jesteśmy przekonani, że najlepszy kurs na prawo jazdy jest w Szkole Jazdy Autko. Sprawdź nas. Jesteśmy dla Ciebie. Telefony czynne od 7.00 do 22.00. Masz pytania dzwoń śmiało. Jesteśmy dla Ciebie. Możesz wysłać SMS - KURS to oddzwonimy.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy stylizacji paznokci, manicure, pedicure - Szczecin »

  Kursy stylizacji paznokci, manicure, pedicure - Szczecin

  Wiele osób, które interesuje tematyka kosmetyki paznokcia, pragnących poszerzyć swoją wiedzę staje przed dylematem jaki kurs wybrać aby poznać tajniki nowego zawodu stylisty paznokci. Na rynku kosmetycznym dostępnych jest wiele firm, które oferują szkolenia z zakresu manicure, pedicure oraz stylizacji paznokci. Wszystkie ośrodki szkoleniowe prześcigają się w tematyce proponowanych szkoleń, bogatych ofertach szkoleniowych oraz licznych promocjach dla uczestników kursów. Piękne strony internetowe dodatkowo przyciągają kursantów. A wszystko to realizowane jest aby zdobyć jak największą ilość kursantów. W tak licznej ofercie szkoleń "zwykły śmiertelnik doznaje prawdziwego zawrotu głowy". Nie jesteś pewien co wybrać, zajrzyj do nas - na pewno doradzimy wyczerpująco.


  Nasza czytelnia

  Nasza oferta obejmuje prowadzenie:
  - kursów kosmetyki dłoni i stóp
  - usług manicure, pedicure i stylizacji paznokci
  - sprzedaży profesjonalnych kosmetyków
  - profesjonalnego doradztwa w zakresie kosmetyki paznokcia

  Zasięg działania: Szczecin, Stargard Szczeciński i okolice

  Adres:
  ul. Jasna 15/32D
  (pasaż handlowy)
  70-777 Szczecin

  tel. 508841120
  kult.paznokcia@op.pl
  GG: #89021 [Kult Paznokcia - informacje on-line - GG #89021]

  Pagerank:
  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Łódź (seplenienie) »

  Logopeda Łódź (seplenienie)

  Logopeda w przedszkolu pełni bardzo ważną rolę. Szczególnie ważny jest końcowy okres edykacji przedszkolnej. Dla dzieci starszych jest szczególnie ważny, gdyś poprawna wymowa i odpowiedni zasób słownictwa ułatwi im w najbliżej przyszłości naukę w szkole. Tak samo istotną rolę jak specjalista logopeda pełni rolę każdy rodzić. Dzięki większej ilości czasu spędzanej z dzieckiem ma sposobność lepiej zaobserwować nawyki dziecka w zakresie używanego słownictwa i wymowy poszczególnych sylab. Część rodziców niestety sama posiada różnorakie zaburzenia mowy. W takich przypadkach często opiekunowie nie zauważają błędów powielanych przez dzieci. Wtedy szczególnie ważna jest wizyta kontrolna u wykwalifikowanego logopedy.

  Pagerank:
  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja

Edukacja - nowa strona:

Adres: