Podkategoria: Młodzież

Opis podkategorii:

Młodzież to bodaj najczęstsi użytkownicy Internetu; grupa, której poświęcono najwięcej zasobów sieci. Należy jednak pamiętać, że ciągła ciekawość świata, za która idą nieograniczone wręcz możliwości, sprawia, że treści, po które sięga młodzież, nie zawsze zaliczyć można do najodpowiedniejszych. Gdzie szukać właściwych zasobów? Gdzie znaleźć informacje i rozrywkę, nie narażające na kontakty z niechcianą zawartością? Jak sprawić, by Internet był więcej niż tylko źródłem najprostszej rozrywki?

 • Łodzie Motorowe, Jachty Żaglowe »

  Łodzie Motorowe, Jachty Żaglowe

  JANMOR - najstarsza prywatna dok jachtowa w Polsce, założona i kierowana przez inż. Andrzeja Janowskiego, produkuje jachty żaglowe i motorowe i wyroby spośród laminatów poliestrowo-szklanych od nad 30 lat. JANMOR - specjalizuje się w tym, co istotnie potrafi. Forma wyrobów i niezawodność wykonania opiera się na fachowej kadrze produkcyjnej i nowoczesnych technologiach i surowcach. O estetykę i nowoczesność wyrobów dbają uznani projektanci i krajowy agregat konstrukcyjny.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski w Bydgoszczy »

  Angielski w Bydgoszczy

  International House to szkoła języka angielskiego należąca do Światowej Organizacji International House z siedzibą w Londynie, w skład której wchodzi około 150 szkół w ponad 40 krajach świata. Posiadamy szkoły w Bydgoszczy, Koszalinie i Toruniu. Uczymy także w filiach w Nakle, Inowrocławiu, Żninie, Kołobrzegu, Białogardzie oraz Sławnie. Oferujemy naukę języka angielskiego w grupach lub indywidualnie. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą składającą się głównie z nativespeakers, czyli nauczycieli z krajów anglojęzycznych. Organizujemy kursy i szkolenia dla dzieci i dorosłych.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Młodzież

Młodzież - nowa strona:

Adres: