Podkategoria: Hotele

Opis podkategorii:

Obecnie w większości hoteli znajduje się pełnoprawna restauracja, która niejednokrotnie stanowi jego największą chlubę. Gdzie znaleźć takie hotele? Ile kosztują noclegi, a ile przyjdzie zapłacić za obiad? Warto przyjrzeć się ofercie, by zawczasu wybrać najbardziej odpowiadającą propozycję, co pozwoli cieszyć się pobytem, minimalizując jednocześnie i czas, i koszty.

 • Hotele Wrocław »

  Hotele Wrocław

  Hotele w samym centrum miasta to oferta sieci Platinum. Oryginalna aranżacja zaprojektowanego wnętrza została wykonana tak, aby gwarantować naszym klientom najwyższy standard pobytu. Z myślą o naszych gościach z dumą prezentujemy nasze luksusowe i przestronne apartamenty. Restauracja Platinum Palace serwuje oryginalne receptury mistrza kuchni na biznesowe spotkania. Nasz hotel oferuje doskonałą sposobność realizacji spotkań handlowych. Dysponujemy nowoczesnymi salami konferencyjnymi z nowatorskimi urządzeniami wizualizcaji materiałów szkoleniowych. Dla gości szukających odpoczynku i relaksu posiadamy w naszej ofercie atrakcyjne pakiety Wellness i Spa.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • noclegi krynica »

  noclegi krynica

  Wychodząc na przeciw potrzebom mniej bogatych turystów pragnących spędzić cudowne wczasy w górach, móc chodzić i podziwiać niesamowite widoki lub szusować na nartach zbudowaliśmy nowy ośrodek noclegowy w pobliżu miejscowości krynica zdrój. Od tego czasu wczasy w krynicy nie muszą już kosztować tak sporo. Tylko u nas ceny za nocleg zaczynają się od 50złotych. Standard jest całkiem zadawalający pokoje posiadają łazienki, telewizory z kablówką oraz balkony. Jeśli pragniesz zapomnieć o miejskich hałasach i wypocząć wybierz się z nami do krynicy zdroju a na pewno będziesz zadowolony i polecisz nas swoim przyjaciołom.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki »

  Dom opieki

  Poszukujesz fajnego miejsca dla siebie lub swoich bliskich? Namawiamy do oglądnięcia opisywanego tutaj pensjonatu, który przeznaczony jest dla ludzi starszych. Nasz dom opieki jest zaciszny, urządzamy go z myślą o naszych klientach dlatego musisz nas odwiedzić i przekonać się, że starość może być niezwykle miła. Po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia opisywanej przeze mnie witryny internetowej. Nasz dom seniora to pensjonat tworzony przez dobrych specjalistów.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotel w Pile »

  Hotel w Pile

  Schludny hotel Piła i sala na wesele. Stołówka podające smaczne, egzotyczne pokarmy. Hotel Hołubowski charakteryzuje się nieszablonową kuchnią. Wspaniałe miejsce na zaplanowanie wesela. Urocza okolica przy tuż obok hotelu spowoduje, że gość tutaj powróci. Oprócz tego, hotel piastować może rolę lokalu na wesele. Młode Pary wypatrują prestiżowej tawerny na tę jedyną w swoim rodzaju okoliczność. Wybierając Hotel Hołubowski ma rękojmie doskonałej jakości.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hotele

Hotele - nowa strona:

Adres: