Podkategoria: Agencje modelek

Opis podkategorii:

Wiele dziewczyn marzy o karierach modelek, ale - oczywiście - niewielu to się udaje. Spróbować jednak - jak wiadomo - nie zaszkodzi. Dokąd wysłać portfolio? Które agencje modelek chętnie przyjmują zgłoszenia i nawiązują współpracę? A może odwrotnie - potrzebna jest modelka do reklamy czy pokazu? Gdzie jej szukać? Agencje modelek, z których oferty warto skorzystać, oferują zazwyczaj całą gamę usług związanych z obsługą danego zlecenia.

 • Agencja hostess, modelki »

  Agencja hostess, modelki

  Oferujemy usługi dla szerokiej grupy odbiorców, doskonała pomoc podczas targów, konferencji i promocji. Poznajemy oczekiwania Klientów i wychodzimy im naprzeciw. Firma posiada nawiązaną współpracę z firmami i organizacjami takimi jak: Wella, Loreal, HBO, TVN, TVP, AVON, Toyota, Coca-Cola. Hostessy biorą udział w sesjach fotograficznych, mają na swoim koncie występy w konkursach piękności i liczne zdobyte tam tytuły. Zajmujemy się obsługą stoisk targowych, konferencji, pokazów mody i sztuki fryzjerskiej.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna - Warszawa »

  Obsługa informatyczna - Warszawa

  Oferta firmy Lemon IT zawiera: kompletne strony internetowe, od projektu po wykonanie i uruchomienie, rozbudowa i modernizacja stron internetowych - poprawimy, przebudujemy lub stworzymy na nowo, sklepy internetowe na naszym autorskim skrypcie dopasowanym do potrzeb klienta, systemy CMS - oraz inne narzędzia do zarządzania treścią strony. Chętnie słuchamy potrzeb klientów, oraz podejmujemy nowe wyzwania. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania dopasowane do wymagań klientów i zajmiemy się ich uruchomieniem.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • agencja hostess bydgoszcz »

  agencja hostess bydgoszcz

  Zapraszam na naszą stronę www.hostessypoznan.pl w celu zapoznania się z ofertą, jaką kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, którzy promują swoje towary na różnych targach. Kontaktując się z nami pomożemy w wybraniu odpowiedniej hostessy na odpowiednie stanowisko. Nasza firma również wynajmuje modelki na wszelkie pokazy i zdjęcia. Dzięki nam zobaczysz jak to jest pracować z profesjonalistami. Wszystkie nasze hostessy i modelki są punktualne i bardzo pracowite.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje modelek

Agencje modelek - nowa strona:

Adres: