Podkategoria: Kursy i szkolenia

Opis podkategorii:

Najlepsi masażyści niechętnie dzielą się swoimi sekretami, jednak niektórzy z nich - w ramach ogólnie pojętego dobra - zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy. Posłuchać można ich w specjalnych szkołach masażu, które oferują teoretyczno-praktyczne przygotowanie. Alternatywą są także kursy i szkolenia, w trakcie których posiąść można niezbędną wiedzę popartą odpowiednimi przykładami i demonstracjami. Warto - przed zapisaniem - poznać różne oferty, by móc ostatecznie wybrać najlepszą.

 • MODUŁ - Kurs rysunku »

  MODUŁ - Kurs rysunku

  Moduł to firma oferująca profesjonalną naukę rysunku pod okiem doświadczonych architektów. W ofercie posiadamy zajęcia plenerowe, indywidualne oraz wiele innych form nauki, pośród których każdy rysownik odszuka coś dla siebie. Prowadzimy kursy przygotowawcze do konkretnych uczelni i konkretnych kierunków studiów, dzięki czemu nasi uczniowie mają łatwiej się dostać na wymarzone studia. Organizujemy zagraniczne wycieczki plenerowe, dające dużo praktyki i mnóstwo doświadczenia. Nasza firma to przede wszystkim fachowość oraz niskie ceny. Prowadzimy także zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy chcą nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasza kadra to wykwalifikowani architekci z najlepszych uczelni w Polsce. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu obejrzenia naszych prac.

  Pagerank:
  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Szczecin »

  Prawo jazdy Szczecin

  Chcesz się nauczyć prowadzić samochód? Potrzebujesz prawa jazdy do nowej pracy? Albo po prostu od długiego czasu nie siedziałeś na fotelu kierowcy i planujesz przypomnieć sobie ?z czym to się je??
  Zajrzyj do nas!
  Nasza szkoła jazdy gwarantuje Ci idealne warunki do nauki bądź też przypomnienia jak należy kierować samochodem. Zagwarantujemy Ci potrzebne broszury, dzięki którym teoretyczne zagadnienia przyswoisz bez kłopotu. Nasi doświadczeni instruktorzy, szczegółowo i bez niepotrzebnych nerwów wyjaśnią Ci wszystkie tajniki kierowania autem.
  Samochody na jakich będziesz się uczył w trakcie kursu w niczym nie odróżniają się od aut WORDu.
  Nasza szkoła jazdy może pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością i wyśmienitymi opiniami kursantów. Proponujemy konkurencyjne ceny kursów na prawo jazdy.
  Nie czekaj! Zajrzyj do naszego biura i przekonaj się, że kierowanie autem jest proste i fajne!

  Pagerank:
  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • kurs masażu »

  kurs masażu

  Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura Edukacji. C.F. Animusz to bogata, poparta doświadczeniem, oferta kursów masażu. W swoich placówkach w Warszawie oraz Gdyni wykwalifikowany personel prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów oraz masażystów. Uczestnicy po ukończeniu kursów otrzymują zaświadczenia MEN oraz dyplomy placówki w językach polskim i angielskim. Terapeuci wyszkoleni w C.F. Animusz są cenieni za swój profesjonalizm i skuteczność zarówno w Polsce jak i za granicą.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs VCA »

  Kurs VCA

  Wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem dla swego personelu różnego typu szkoleń, namawiamy do zaznajomienia się z usługami firmy Qes. Od wielu lat trudnimy się szkoleniami kadr w firmach, w konkurencyjnych cenach. Specjalizujemy się zwłaszcza w szkoleniach typu VCA, a także dysponujemy szeroką gamą produktów, jeśli chodzi o consulting w kwestiach ochrony środowiska, systemów zarządzania BHP, jak i przeprowadzamy analizy. W skład tych ostatnich wliczają się m. in ocena zgodności z wymaganiami prawnymi itp.. Od lat pochwalić możemy się godną naśladowania zdawalnością egzaminów, co mówi samo za siebie. Możemy na życzenie klienta, zorganizować szkolenie dla mniejszej ilości osób. Aspekty opłat próbujemy dostosowywać z naszymi klientami dość elastycznie. Wyrażających chęć podjęcia współpracy prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy integracyjne »

  Wyjazdy integracyjne

  Agencja Personal Vision zajmuje się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez dla firm. W naszej ofercie znajdują się wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, wydarzenia promocyjne, konferencje, bankiety i plenerowe eventy. Zapewniamy niezapomniane wrażenia podczas realizacji projektów outdoorowych. Z naszej profesjonalnej organizacji korzystają zarówno małe grupy pracowników, duże działy firm polskich i zagranicznych oraz liczne grono klientów firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu.

  Pagerank:
  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bydgoszcz »

  Nauka jazdy Bydgoszcz

  Szkoła jazdy Start-Car zapewnia szkolenie w przyjaznej atmosferze wraz niezbędnymi materiałami. Szkolimy na samochodach nissan micra, które są wykorzystywane na egzaminie w bydgoskim WORD. Siedziba szkoły mieści się w centrum Bydgoszczy przy ul. Zygmunta Augusta 14 niedaleko dworca PKP. Dzięki temu każdy kursanci mają dogodny dojazd z każdego miejsca w Bydgoszczy. Jeśli szukasz dobrej szkoły jazdy to START-CAR jest najlepszym wyborem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 506739305 całodobowo.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biotechnologia - wiadomości »

  Biotechnologia - wiadomości

  Nasza strona zawiera najbardziej przydatne i starannie dobrane informacje opowiadające o biotechnologii.
  Biotechnologia opiera się na użyciu wielu procedur laboratoryjnych stosowanych także w pozostałych naukach biologicznych (w obszarach: hodowla komórkowa, biochemia, biologia komórkowa) i metod z innych dziedzin wiedzy. Firmy o specjalności biotechnologicznej ze względu na generowanie nowatorskich rozwiązań w tej właśnie dziedzinie nauki prócz sukcesu biznesowego wpłynęły także dodatnio na możliwość leczenia różnych chorób zagrażających życiu ludzi.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wołów »

  Nauka jazdy Wołów

  Prawo jazdy w Wołowie, jednak u kogo i za za jaką cenę? To nurtujące zagadnienie, dla tych, którzy potrzebują zainicjować swoją przygodę z autem. Stan instruowania jest przeróżny. Toteż selekcja należytej jednostki, jak siła jazd jest fundamentem wyboru. Stają się one istotnymi elementami. Szkoła Jazdy Wołów wesprze każdego prężnie w pozytywnym przejściu egzaminu. Prawo jazdy Wołów wyszkoli zręczności, korzystnych w ciągu egzaminu. Z nami poczujesz się pewnie.

  Pagerank:
  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Asertywność i rozwój osobisty »

  Szkolenie Asertywność i rozwój osobisty

  Jak osiągnąć poczucie emocjonalnej swobody, spokój w życiu prywatnym i zawodowym oraz zdrowy szacunek do siebie i innych? Szkolenia prowadzone w atrakcyjnej formie ? nie będziesz się nudził. Pozwoli Ci odkryć w sobie nowe możliwości, których wcześniej sobie nie uświadamiałeś. Zdziwi Cię jak łatwo można pozbyć się problemów, które zniewalają człowieka.Największe ograniczenia siedzą w nas i tylko my możemy je przełamać i nie jest to tak niemożliwe jak się na początku wydaje. Życie może być lepsze jak siebie samego zaakceptujemy.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Warszawie »

  Nauka jazdy w Warszawie

  MDK to ośrodek szkoleniowy, który pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. W ofercie posiada: kursy prawa jazdy, kategorie: A - motocykle, C+E - samochody ciężarowe z przyczepą, B+E - samochody osobowe lub ciężarowe (DMC do 3,5 tony)z przyczepą, C - samochody ciężarowe. Posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ m. st. Warszawy do szkolenia kierowców i kandydatów na kierowców, oraz nr 31 - Wojewody Mazowieckiego na szkolenie kierowców zawodowych.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia sepowskie »

  Uprawnienia sepowskie

  Firma Dkr to jednostka posiadająca uprawnienia do prowadzenia szkoleń a także egzaminów i nadawania uprawnień sepowskich, elektrycznych, energetycznych i gazowych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu kursów tego typu. Prowadzone przez nas szkolenia wraz z egzaminami odbywają się na obszarze całego kraju. Uprawnienia elektryczne dają możliwość zajmowania się sieciami energetycznymi lub też eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na stronie internetowej.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia

  Strona www, centrum kształcenia i doskonalenia kwalifikacji menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Szkolenia to jedna z nie wielu korporacji szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące pracowników. W serwisie marki znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak kursy miękkie i kursy sprzedażowe, niemniej jednak też bardzo specjalistycznych kursów takich jak kursy z prawa celnego czy prawa zamówień publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest podstawowym współzałożycielem Polskiej Izby firm szkoleniowych.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Nauka jazdy Kraków

  „OES” jest jednym z największych Ośrodków Szkolenia Kierowców w Krakowie. Istniejemy od 2001 roku. Posiadamy już 6 placówek, z czego jedna mieści się w Zabierzowie. W sumie para z nami 28 świetnie wykształconych i doświadczonych instruktorów, pracujących od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 21.00, a także w soboty i niedziele. U nas klient sam wybiera sobie dogodny termin jazd. Zależy nam, aby to on mógł na spokojnie szkolić się w sposób właściwy dla niego, w okresie, kiedy ma do tego najlepsze szanse.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • prawo jazdy Kraków »

  prawo jazdy Kraków

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP w której to nauka jazdy prowadzona jest w miłej i przyjaznej atmosferze. Instruktorzy prowadzący zajęcia w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to zaawansowani instruktorzy jazdy którzy posiadają bardzo długi staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP pozwoli Ci na opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. Koniecznie sprawdź sam! Przyłącz się do rzeszy naszych zadowolonych klientów którzy otrzymali już prawo jazdy! Zapraszamy!

  Pagerank:
  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Wystąpień Publicznych »

  Szkolenia Wystąpień Publicznych

  Strona PublicSeaking.com.pl prezentuje ofertę szkoleń z zakresu przemawiania publicznego oraz autoprezentacji. zajęcia mogą przyjąć formę grupową lub indywidualną. Szkolenia obejmują zajęcia aktorskie, metody rozpoczynania, przemówienia,odpowiadanie na pytania i wiele innych zagadnień. Strona zawiera polecane do przeczytania książki oraz inne źródła do przejrzenia. Można na niej również pobrać bezpłatny emailowy kurs perswazji.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie dokumentów »

  Przechowywanie dokumentów

  Tradycyjne sposoby archiwizowania dokumentów pełne są wad. Papierowe arkusze czasem bardzo trudno zlokalizować pośród całego stosu i rozmaitych innych papierowych elementów zalegających w przepastnych szafkach. Dokumenty trudno zorganizować tak, by znalezienie istotnych w danym momencie informacji nie [przynosiło|dawało|przysparzało} sporych problemów. Ponadto fakr, że składowanie i przechowywanie dokumentów generuje szereg problemów. Wymaga to w końcu dużej przestrzeni biurowej i ludzi którzy się tym zajmą, a to generuje kolejne|następne} koszty. Dlatego słusznym wyjściem jest archiwizacja tego co się da w wersji elektronicznej.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie optymalizacja »

  Pozycjonowanie optymalizacja

  Pozycjonowanie stron jest przedsięwzięciem, które raz podjęte nigdy się nie kończy. Cały czas trzeba dbać o pozycję naszej strony i dokładać wszelkich możliwości aby nie zostać wyprzedzonym przez konkurencję. Na szczęście ciągle wychodzą nowe softy, które mają usprawnić naszą pracę i pomóc nam w tej walce. Oczywiście nie jesteśmy w stanie samodzielnie sprawdzić wszystkich produktów i przetestować ich skuteczności. Tutaj pomocne mogą okazać się szkolenia seo ? może to być wyśmienita okazja do zaznajomienia się z najciekawszymi funkcjami jakie posiadają współczesne programy. Zawsze jest to też okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń ze znajomymi po fachu. Niezależnie od tego z jakich przyczyn zgłaszamy się na takie szkolenie jednego powinniśmy być pewni ? wyjdziemy zadowoleni. Nawet poukładanie wiedzy i wyrobienie sobie konkretnej strategii jest już wielkim osiągnięciem. Wiele osób dysponuje bowiem instrumentami, których nie nie są w stanie efektywnie wykorzystać co jest duża stratą.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdynia »

  Nauka jazdy Gdynia

  Można powiedzieć, że zdanie w pierwszym terminie egzaminu na prawko jazdy obrosło pewną legendą. I nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ nie da się ukryć ze ten egzamin jest skomplikowany i powinno się być do niego odpowiednio przygotowanym. I pod tym względem bardzo wiele zależy od ośrodka szkolenia gdzie się uczyliśmy jeździć. Zatem trzeba poszukiwać tych możliwie najlepszych. I dlatego wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę tego ośrodka szkolenia kierowców gdzie można się zaznajomić z jego ofertą.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: