Podkategoria: Edukacja

Opis podkategorii:

By masaż czy relaks naprawdę cieszyły, nie trzeba oddawać się w ręce profesjonalistów. Może tak masaż w wykonaniu ukochanego, w świetle ognia wesoło buzującego w domowym kominku, w asyście butelki wina? By jednak w pełni cieszyć się urokami masażu, przydatna bywa edukacja. Poznaj najlepsze techniki masażu, które pozwolą Ci zrelaksować i siebie, i partnera. Można także - gdy zawiodą poradniki - zapisać się do specjalnej szkoły masażu, w której profesjonalni masażyści poprowadzą zajęcia.

 • Kursy masażu »

  Kursy masażu

  Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę firmową wyjątkowej Akademii Masażu, która została założona w 2003 roku. Nasza akademia masażu została utworzona z pomysłów prawdziwych pasjonatów, pionierów w płaszczyźnie masaży orientalnych w Polsce, posiadających ponad 15-letnie doświadczenie. Skupiamy się na unikatowych w naszej ojczyźnie kursach masażu i terapiach orientalnych wywodzących się z Ajurwendy. Oferowane przez nas kursy masażu dają sposobność naszym klientom na znalezienie ciekawej pracy w gabinetach i ośrodkach masażu i SPA.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Yokatta - Szkoła językowa »

  Yokatta - Szkoła językowa

  Yokatta to szkoła językowa w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe - ranking szkół »

  Studia podyplomowe - ranking szkół

  Portal dla absolwentów www.studentpolski.pl to nie tylko katalog uczelni wyższych i szkół policealnych, odbiorca odszuka tam również nie banalne wywiady, dostanie artykuł dotyczący pracy, kariery po szkole, odgadnie na na jakich specjalistów poszukuje się na rynku pracy. Na stronie www można przeczytać również fascynujące newsy tyczące się życia wybranych szkół. Stronica pomoże się też rozluźnić, wystarczy zajrzeć do działu rozrywka lub fototemat.

  Pagerank:
  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog daje rade »

  Katalog daje rade

  Zapraszamy wszystkich do dodawania wpisów w naszym seokatalogu grupy Netway Nasza grupa skupia tylko dobre i moderowane katalogi stron internetowych oparte o skrypt seokatalogu. Zatem jeśli szukasz dobrego, zadbanego i darmowego katalogu stron to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do dodawania wpisów w naszych katalogach. Zatem jeśli szukasz dobrego, zadbanego i darmowego katalogu stron to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do dodawania wpisów w naszych katalogach.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie-Czytanie.com »

  Szybkie-Czytanie.com

  Chcesz wiedzieć więcej i uczyć się szybciej? Chcesz zdawać egzaminy i zaliczenia bez problemów? Pragniesz ulepszyć swój warsztat czytania i polepszyć jego jakość? Chcesz mieć więcej czasu na przyjemności i dla rodziny? Jeżeli odpowiedziałeś/aś sobie na te pytania chociaż raz twierdząco, to jesteśmy w stanie Ci pomoc! Kurs szybkiego czytania dla każdego. Nauczymy Cię szybko i efektownie czytać, za pomocą nowych technik pamięciowych a przy okazji pokażemy jak tworzyć kolorowe Mapy myśli za pomocą których będziesz ćwiczyć swój umysł. Nauka szybkiego czytania dla Ciebie bez tajemnic!

  Pagerank:
  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • zajęcia plastyczne »

  zajęcia plastyczne

  Zapraszam wszystkich poszukujących wiedzy do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którymto każdy - młodszy czy duży - może zgłębić tajniki rysunku i malarstwa. Kurs rysunku który odbywa się w naszym studio, pozwoli młodzieży wybierającym się na ASP przygotować się do egzaminu wstępnego na tą właśnie uczelnie. Oprócz szkoły rysunku oferujemy także kurs malarstwa dzięki któremu będziecie mogli ruszać pędzlem w mistrzowstkim stylu. Po ukończonym kursie w naszym studio, będą Państwo bez problemów rysowali akty, martwą naturę oraz malowali dla przykładu portrety. Kursy przeprowadzamy dla dowolnego stopnia trudności. Siedziba naszego studio to ul. Ukryta 29 30-203 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem 505 526 839. Gorąco zapraszamy!

  Pagerank:
  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse i rachunkowość studia »

  Finanse i rachunkowość studia

  W serwisie opublikowano ofertę Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Na uczelni można studiować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zaocznym. Zapisać można się tam na studia inżynierskie, licencjackie oraz podyplomowe. Kierunki inżynierskie na uczelni to informatyka i ochrona środowiska. W omawianej uczelni zatrudniona jest doświadczona kadra naukowa. Na kierunku finanse i rachunkowość studia obejmują np. bankowość. Witryna zawiera szczegółowe informacje na temat oferty kształcenia.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Studia podyplomowe

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia witryny internetowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jest to pierwsza uczelnia wyższa w Zagłębiu Dąbrowskim.Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej powstała w 1995 r. przez ten czasu studia ukończyło wielu zadowowlonych absolwentów. WSB prowadzi studia magisterskie, studia inżynierskie i licencjackie. WSB kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak np.: administracja, informatyka, logistyka, studia zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe oraz pedagogika. Wyższa Szkoła Biznesu posiada nowoczesne wyposażenie sal, dzięki czemu może jeszcze lepiej szkolić swoich studentów. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony naszej uczelni a także zapoznania się z pełną ofertą. Serdecznie zapraszamy na nasze łamy.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja

Edukacja - nowa strona:

Adres: