Kategoria: Masaż i relaks

Opis kategorii:

Za dobre samopoczucie odpowiedzialne jest wiele czynników. A może by tak dołączyć do nich masaż i relaks? Niewiele rzeczy lepiej niż masaż regeneruje siły fizyczne, jak i psychiczne. Relaks - niezależnie, czy zawierałby w sobie wspinaczki po górach, czy wspinaczkę na hamak - również jest istotny. Należy pamiętać o prostej zależności - masaż i relaks odpowiadają za samopoczucie. Samopoczucie zaś za sukcesy i "odczuwanie szczęścia".

Masaż i relaks - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Yokatta - Szkoła językowa »

  Yokatta - Szkoła językowa

  Yokatta to szkoła językowa w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs VCA »

  Kurs VCA

  Wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem dla swego personelu różnego typu szkoleń, namawiamy do zaznajomienia się z usługami firmy Qes. Od wielu lat trudnimy się szkoleniami kadr w firmach, w konkurencyjnych cenach. Specjalizujemy się zwłaszcza w szkoleniach typu VCA, a także dysponujemy szeroką gamą produktów, jeśli chodzi o consulting w kwestiach ochrony środowiska, systemów zarządzania BHP, jak i przeprowadzamy analizy. W skład tych ostatnich wliczają się m. in ocena zgodności z wymaganiami prawnymi itp.. Od lat pochwalić możemy się godną naśladowania zdawalnością egzaminów, co mówi samo za siebie. Możemy na życzenie klienta, zorganizować szkolenie dla mniejszej ilości osób. Aspekty opłat próbujemy dostosowywać z naszymi klientami dość elastycznie. Wyrażających chęć podjęcia współpracy prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Warszawie »

  Nauka jazdy w Warszawie

  MDK to ośrodek szkoleniowy, który pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. W ofercie posiada: kursy prawa jazdy, kategorie: A - motocykle, C+E - samochody ciężarowe z przyczepą, B+E - samochody osobowe lub ciężarowe (DMC do 3,5 tony)z przyczepą, C - samochody ciężarowe. Posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ m. st. Warszawy do szkolenia kierowców i kandydatów na kierowców, oraz nr 31 - Wojewody Mazowieckiego na szkolenie kierowców zawodowych.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Nauka jazdy Kraków

  „OES” jest jednym z największych Ośrodków Szkolenia Kierowców w Krakowie. Istniejemy od 2001 roku. Posiadamy już 6 placówek, z czego jedna mieści się w Zabierzowie. W sumie para z nami 28 świetnie wykształconych i doświadczonych instruktorów, pracujących od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 21.00, a także w soboty i niedziele. U nas klient sam wybiera sobie dogodny termin jazd. Zależy nam, aby to on mógł na spokojnie szkolić się w sposób właściwy dla niego, w okresie, kiedy ma do tego najlepsze szanse.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Wystąpień Publicznych »

  Szkolenia Wystąpień Publicznych

  Strona PublicSeaking.com.pl prezentuje ofertę szkoleń z zakresu przemawiania publicznego oraz autoprezentacji. zajęcia mogą przyjąć formę grupową lub indywidualną. Szkolenia obejmują zajęcia aktorskie, metody rozpoczynania, przemówienia,odpowiadanie na pytania i wiele innych zagadnień. Strona zawiera polecane do przeczytania książki oraz inne źródła do przejrzenia. Można na niej również pobrać bezpłatny emailowy kurs perswazji.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • zajęcia plastyczne »

  zajęcia plastyczne

  Zapraszam wszystkich poszukujących wiedzy do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którymto każdy - młodszy czy duży - może zgłębić tajniki rysunku i malarstwa. Kurs rysunku który odbywa się w naszym studio, pozwoli młodzieży wybierającym się na ASP przygotować się do egzaminu wstępnego na tą właśnie uczelnie. Oprócz szkoły rysunku oferujemy także kurs malarstwa dzięki któremu będziecie mogli ruszać pędzlem w mistrzowstkim stylu. Po ukończonym kursie w naszym studio, będą Państwo bez problemów rysowali akty, martwą naturę oraz malowali dla przykładu portrety. Kursy przeprowadzamy dla dowolnego stopnia trudności. Siedziba naszego studio to ul. Ukryta 29 30-203 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem 505 526 839. Gorąco zapraszamy!

  Pagerank:
  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Studia podyplomowe

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia witryny internetowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jest to pierwsza uczelnia wyższa w Zagłębiu Dąbrowskim.Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej powstała w 1995 r. przez ten czasu studia ukończyło wielu zadowowlonych absolwentów. WSB prowadzi studia magisterskie, studia inżynierskie i licencjackie. WSB kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak np.: administracja, informatyka, logistyka, studia zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe oraz pedagogika. Wyższa Szkoła Biznesu posiada nowoczesne wyposażenie sal, dzięki czemu może jeszcze lepiej szkolić swoich studentów. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony naszej uczelni a także zapoznania się z pełną ofertą. Serdecznie zapraszamy na nasze łamy.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Rehabilitacja Warszawa

  W naszym życiu zdarzają się nam niestety różnorakie wypadki, które powodują znaczące obniżenie naszej sprawności lub wręcz całkowite jest usunięcie. W takich przypadkach normalne funkcjonowanie jest jeżeli już niemożliwie to znacznie utrudnione. Wielu wypadach konieczna staje się rehabilitacja i dlatego powinna zostać ona przeprowadzona przed odpowiednich ludzi. Dlatego wszystkich zainteresowanych takimi właśnie usługami rehabilitacyjnymi lub masażu serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny www tej firmy.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdynia »

  Nauka jazdy Gdynia

  Można powiedzieć, że zdanie w pierwszym terminie egzaminu na prawko jazdy obrosło pewną legendą. I nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ nie da się ukryć ze ten egzamin jest skomplikowany i powinno się być do niego odpowiednio przygotowanym. I pod tym względem bardzo wiele zależy od ośrodka szkolenia gdzie się uczyliśmy jeździć. Zatem trzeba poszukiwać tych możliwie najlepszych. I dlatego wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę tego ośrodka szkolenia kierowców gdzie można się zaznajomić z jego ofertą.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kuracje kosmetyczne w Lublinie »

  Profesjonalne kuracje kosmetyczne w Lublinie

  Pragniesz stać się piękną? Twoje ciało wymaga odnowy kosmetycznej? To koniec Twoich problemów – powyższa witryna to internetowa wizytówka gabinetu kosmetycznego. Oferowane tam usługi jak przykładowo botox Lublin to doskonała propozycja zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dodatkowo promowany salon kosmetyczny Lublin to renomowany ośrodek odnowy estetycznej, który nie tylko odmłodzi Twoje ciało, lecz także proponuje swoje świadczenia w niezwykle konkurencyjnej cenie. Sama witryna jest intuicyjna w działaniu i zawiera jedynie wartościowe i przydatne informacje.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Masaż i relaks

Masaż i relaks - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: