Podkategoria: Doradztwo

Opis podkategorii:

Czasy postępującej biurokratyzacji, a także coraz bardziej skomplikowanych norm prawnych wymagają rozległej wiedzy, by sformalizować jakąkolwiek działalność. Nie zawsze jednak najbardziej nawet wnikliwe czytanie ustaw pozwoli rozwiać wszystkie wątpliwości. W takich sytuacjach niezbędne może okazać się doradztwo. Warto niekiedy skorzystać z usług profesjonalistów, którzy ze stuprocentową pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania, gwarantując przy tym pełną odpowiedzialność prawną.

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Adwokat Dariusz Staniszewski Kancelaria Adwokacka »

  Adwokat Dariusz Staniszewski Kancelaria Adwokacka

  Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa:
  • prawo cywilne (np. sprawy o zapłatę, odszkodowawcze, o ochronę dóbr osobistych, analiza i sporządzanie umów),
  • prawo pracy (o przywrócenie do pracy, o odszkodowanie, opiniowanie umów o pracę, o zakazie konkurencji, opiniowanie kontraktów menedżerskich),
  • prawo spadkowe (np. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, o obalenie testamentu),
  • prawo rodzinne (np. sprawy o rozwód lub separację, podział majątku itp.)
  • prawo mieszkaniowe (np. kupno i sprzedaż mieszkań, analiza umów ze spółdzielniami i deweloperami, sprawy o eksmisję, o zapłatę czynszu o wstąpienie w stosunek najmu),
  • prawo obrotu nieruchomościami (np. sprawy własnościowe, o naruszenie posiadania, zasiedzenie, ustanowienie drogi koniecznej, zniesienie współwłasności),
  • prawo karne (obrona w postępowaniu przed sądem, występowanie w charakterze oskarżyciela posiłkowego, przygotowywanie pism procesowych i wniosków dowodowych, apelacji karnych).
  W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje szereg usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców w szczególności:
  • opiniowanie i sporządzanie umów,
  • porady i opinie prawne,
  • zakładanie spółek,
  • obsługa spółek
  • prowadzenie spraw sądowych.
  W ramach współpracy z Kancelarią możliwe jest też korzystanie ze stałej obsługi prawnej.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kredyt hipoteczny

  Strona www prezentuje bogatą propozycję produktów finansowych jakie oferują instytucje w Polsce. Znajdziesz tutaj na przykład pożyczki pieniężne, pożyczki mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne niemniej jednak też znajdziesz oferty lokowania prywatnych oszczędności, a więc wszelkiego rodzaju bankowe lokaty, produkty strukturyzowane, obligacje, plany oszczędnościowe. Oferty te charakteryzują się wysoką jakością i gwarancją instytucji nadzorujących. Po wypełnieniu stosownego formularza możesz skontaktować się z konsultantem, który doradzi Ci jaki produkt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, a następnie masz możliwość dokonania finalizacji zakupu produktu.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finansowe doradztwo »

  Finansowe doradztwo

  W sektorze finansowym posiadam kilkuletnią wiedzę praktyczną i dzięki temu wiem jak funkcjonuje ?od kuchni? system bankowy. Współpracowałam z wieloma instytucjami inwestycyjnymi na stanowisku Doradcy, Menadżera Zespołu, Dyrektora Oddziału, dzięki czemu mam wiedzę praktyczną w pracy z rozległą ofertą produktów oraz ich dostawcami takimi jak firmy ubezpieczeniowe, leasingowe, banki.Na dzień dzisiejszy współpracuję z jedną z największych firm doradztwa finansowego w Polsce ? Doradcy 24 S.A. Oprócz rzeszy wykwalifikowanych doradców, oferują pełną gamę produktów finansowych dostępnych na rynku. Dzięki temu współpraca ze mną stwarza możliwość wszechstronnej porady w każdej z dziedzin bankowości.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Częstochowa »

  Biuro rachunkowe Częstochowa

  Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie profesjonalnych usług w zakresie kompleksowej obsługi rachunkowo-księgowej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Poza pakietem usług o charakterze finansowym oferujemy naszym klientom doradztwo finansowe i podatkowe. Polskie przepisy podatkowe są niejednoznaczne i mało precyzyjne, a ich interpretacje często sprzeczne. Prawo zmienia się z dnia na dzień. Dzięki naszej firmie możesz mieć zawsze pewność, że stosujesz najbezpieczniejsze i najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania bazujące na aktualnych przepisach. Współpracujemy z firmami z różnych branż: produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi, dostosowując nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszymi dewizami są terminowość, uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo oraz poufność informacji na każdym etapie współpracy. U nas: biuro księgowe Częstochowa.

  Pagerank:
  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjne Ubezpieczenia Pszczyna »

  Atrakcyjne Ubezpieczenia Pszczyna

  Jesteśmy największą muliagnecją VIVZ ubezpieczenia Pszczyna na Śląsku, nasza oferta to najtańsze ubezpieczenia indywidualne dla wszystkich klientów, w tym klientów biznesowych oraz firm. NNW, Assistance na terenie całej Pszczyny. Zapraszamy wszystkich, którzy mogą podejść lub podjechać do naszego punktu w Pszczynie. Jesteśmy doradcą i konsultantem Klienta dopasowującym program ubezpieczeniowy wg jego potrzeb.Dla kogo jest skierowana oferta ubezpieczenia? Dla osób, które zakupiły właśnie samochód, zakupiły nowe mieszkanie, dom lub własne zdrowie, uznane za najważniejszą wartość. Najlepsze usługi ubezpieczeniowe w Pszczynie!!!

  Pagerank:
  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • dokumentacje podatkowe Wrocław »

  dokumentacje podatkowe Wrocław

  Tax Advisors Group Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego oferuje Państwu pełen zakres usług doradztwa podatkowego.
  Dokumnetacje podatkowe Wrocław
  Nasze usługi obejmują obsługę podmiotów gospodarczych, w tym:
  • bieżące doradztwo podatkowe
  • doradztwo strukturalne
  • doradztwo w trackie postępowań podatkowych i skarbowych
  • doradztwo w zakresie cen transferowych
  • przeglądy podatkowe
  • wsparcie w zakresie odzyskiwania podatku VAT ze wszystkich krajów Unii Europejskiej.

  Świadczymy także usługi na rzecz osób fizycznych.

  Jako jedna z nielicznych spółek doradztwa podatkowego oferujemy także obsługę podatkową podmiotów samorządowych, spółek użyteczności publicznej, szkół wyższych.

  Pagerank:
  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Porady prawne Warszawa

  Kancelaria prawna w Warszawie oferuje kompleksowy serwis prawny dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej co pozwala nam pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Nasza kancelaria zapewnia reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych, także przed sądami polubownymi i arbitrażowymi. Sporządzamy również, umowy, pozwy, skargi, apelacje,odwołania, zażalenia i inne pisma procesowe.Osobom indywidualnym oferujemy: konsultacje i porady prawne,sporządzanie pism oraz reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych i rodzinnych. Naszym atutem jest skuteczność i rzetelność w działaniu na rzecz klientów. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Pagerank:
  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie kanalizacji »

  Czyszczenie kanalizacji

  Masz dość wysłuchiwania partnerki, nieprzerwanie zaprzątającej Ci głowę niewyczyszczonym kanalizacją? Poza tym nie chce byś wynajął firmę i marnował na to ciężko zapracowane pieniądze? W takim razie blog, jaki prowadzimy istnieje oczywiście dla Ciebie. Najlepsze wiadomości o sprzątaniu, poradniki również nowinki zapisywane przez specjalistów. Przy najmniejszych nawet komplikacjach możesz skontaktować się z nami, a nasi eksperci poradzą, wspomogą, zdziałają wszystko żebyś wyszedł z opresji defensywną ręką. Pamiętaj, błogość w domu zależy głównie od samopoczucia kobiety!

  Pagerank:
  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe »

  Doradztwo podatkowe

  Serdecznie zapraszam na witrynę internetową spółki Impel - doradztwo podatkowe. Spółka Impel oferuje kompetentną obsługę, załoga firmy nazywanej Impel składa się z ponad 120 specjalistów i audytorów. W przeciągu miesiąca firma nazywana Impel kalkuluje więcej niż sto tysięcy dokumentów. W czasie jednego roku rozlicza w przybliżeniu dziesięć tysięcy delegacji. Nadrzędne specjalizacje firmy Impel to księgowość - prowadzenie ksiąg rachunkowych. Proponowane są również kontrole w formie audytów tak jak i doradztwo podatkowe oraz dozór płaszczyzny finansowo – księgowej. W wykonywaniu pracy firma o nazwie Impel stosuje innowacyjny system komputerowy noszący nazwę Symfonia, w ofercie firmy zawiera się również możność obsługi księgowej na systemie zleceniodawcy.

  Pagerank:
  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czy wiesz jak napisać cv? Jeśli nie, to zamów szablon cv! »

  Czy wiesz jak napisać cv? Jeśli nie, to zamów szablon cv!

  Niejednokrotnie osoby poszukujące pracy mają problem ze stworzeniem odpowiednich dokumentów aplikacyjnych, nie mówiąc już nawet o napisaniu cv po angielsku. Tworzenie takich dokumentów w języku obcym jest szczególnie trudne dla osób, które na co dzień nie posługują się żadnym językiem obcym. Na szczęście jest na to rada- niezwykle prosta, a zarazem wygodna. Co więc należy zrobić? Zamów szablon cv! Otóż to – na rynku polskim działają firmy, które zajmują się profesjonalnym przygotowywaniem dokumentów jak profesjonalne cv, niezbędnych dla osób, które mają nadzieję zostać zaproszone na rozmowę w sprawie pracy. Pomoc znajdziemy przykładowo na stronie www.corson.pl, gdzie możemy skorzystać z opcji zamów szablon cv. Kiedy zdecydujemy się na takie wyjście, to zamówione przez nas dokumenty sporządzone zostaną przez odpowiednich fachowców zajmujących się tym konkretnym tematem. Oprócz tego, ze będziemy mieli gwarancję, że nasz życiorys zawodowy spełnia wszelkie formalne wymagania, zaoszczędzimy wiele cennego czasu, który można wykorzystać na przeszukiwanie internetu w celu znalezienia kolejnej, atrakcyjnej dla nas oferty pracy. Dzięki temu, że za pośrednictwem strony można zamówić szablon cv i cv po angielsku. Otworzą się przed nami nowe możliwości, między innymi będzie to możliwość poszukiwania pracy za granicą.

  Pagerank:
  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Warszawa

  Nasza Księgowość jest firmą, która charakteryzuje się dużym profesjonalizmem,
  oraz solidnością w wykonywaniu wszelkich usług związanych z księgowością, kadrami,
  oraz płacami. Co więcej gwarantujemy całościową obsługę z zakresu doradztwa podatkowego.
  Warto skorzystać z naszych usług, oraz zawiązać dłuższą współpracę, ponieważ przy
  wysokiej jakości oferowanych Państwu usług gwarantujemy ciekawe ceny, czyli to
  co dla każdego przedsiębiorcy jest nader istotne. Nasza wiedza i kompetencja
  potwierdzona jest wieloletnim doświadczeniem, także znajomością rynku i sposobu
  działania większości branż pojawiających się na rynku. Wysoce wyspecjalizowany
  zespół pracowników, oprócz bogatych praktyk, legitymuje się dyplomami potwierdzającymi
  kwalifikacji i doskonałą znajomość przepisów związanych dokładnie z księgowością,
  prawem gospodarczym.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje z zakresu świadomego kreowania swojego wizerunku »

  Konsultacje z zakresu świadomego kreowania swojego wizerunku

  Doradztwo personalne Human Resources Executive - Poznań, ul. Strumykowa i Szelągowska. Pracujemy z klientami z terenu całej Polski i z podmiotami zagranicznymi. Selekcja i rekrutacja pracowników, szkolenia pracowników, executive search, zarządzanie zasobami ludzkimi - doradztwo personalne. Badanie kompetencji, rekrutacja i dobór kadr. Wsparcie procesu rekrutacji, kreowanie wizerunku osobistego w biznesie. Zadbaj o swoją karierę zawodową - z nami znajdziesz wymarzoną pracę, konsultacje z zakresu świadomego kreowania swojego wizerunku. Zbuduj długofalową politykę zarządzania zasobami ludzkimi. Zdobądź doświadczenie i wykonaj diagnozę kultury organizacyjnej. Przeprowadzamy analizę kwalifikacji zawodowych kandydata. Kreowanie wizerunku, profesjonalne warsztaty i indywidualne konsultacje. Na stronie słownik stanowisk. Skontaktuj sie z nami - Sprzedaż i kontakty biznesowe Agnieszka Krukowska. HR Executive to gwarancja sukcesu.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Lokaty

  Chcesz zorientować się jak pewnie i łatwo oszczędzać pieniądze? Wystarczy, że zobaczysz na naszą stronę opisującą tematykę lokat bankowych. Depozyt bankowy to bardzo atrakcyjny sposób pomnażania oszczędności. Już wielu Polaków zarabia w ten sposób. Jednak wybór lokaty nie jest taki prosty jak mogłoby się wydawać. Banki zalewają nas swoimi produktami, z których dużo ofert ma w sobie najróżniejsze sztuczki mające nas skłonić do wybrania propozycji konkretnej instytucji. Dlatego publikujemy comiesięczny niezależny ranking lokat bankowych, który posiłkuje wybór najlepszej dla Ciebie lokaty.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza, Warszawa »

  Kancelaria prawnicza, Warszawa

  Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników różnych specjalności jesteśmy w stanie pomóc każdemu, we wszelkich sprawach, oferując najkorzystniejsze rozwiązania prawne. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak również podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę abonamentowej obsługi prawnej, oraz pomoc w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Zapraszamy do korzystania z uslug.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Technologiczny »

  Kredyt Technologiczny

  Według najnowszych informacji Rządu kredyt technologiczny może być wielkim hitem finansowym. Kredyt technologiczny to niespotykana dotąd na Polskim rynku finansowym innowacyjna forma pozyskiwania kapitału. Kredyt technologiczny nie jest zwykłym kredytem inwestycyjnym dla rodzimych firm. Kredyt technologiczny daje szanse umożenia nie małej kwoty otrzymanych pieniędzy. Kredyt technologiczny to świetny sposób na sfinansowanie planowanej inwestycji. Kredyt technologiczny to bez wątpienia jedna z najbardziej wartych uwagi form pozyskania kapitału dla firm.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Doradztwo personalne

  Serdecznie inwituję na oficjalną witrynę internetową spółki Impel, należącą do rozwiązań związanych z kadrami i rekrutowaniem pracowników tymczasowych o nazwie Impel – doradztwo personalne. Rekomendowane usługi przez przedsiębiorstwo Impel błyskawicznie przystosowują się do modyfikacji mających miejsce na rynku pracy. Opisywane rozwiązania kadrowe są korzystne dla usługobiorców. Rekomendowane świadczenia pracy tymczasowej zawierają w sobie takie zagadnienia - nabór, jak i konsulting w sferze solucji kadrowych. Usługa ma na celu optymalizacje nakładów finansowych działalności, z wykorzystaniem takich solucji jak np. consulting personalny, leasing kard, try

  Pagerank:
  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek samochodowy w Anglii »

  Wypadek samochodowy w Anglii

  Witryna przeznaczona dla uczestników wypadku drogowego na terenie Anglii. Znajdziesz tutaj numer bezpłatnej infolinii pod, którym możesz uzyskać ważne informacje dotyczące postępowania po wypadku samochodowym w Anglii. Jeżeli spotkało Cię to nieszczęście jakim jest wypadek samochodowy w UK na łamach tej strony znajdziesz niezbędne wiadomości na temat tego jak uzyskać odszkodowanie w Anglii. Nie działaj na własną rękę, skorzystaj z pomocy zawodowców, którą znajdziesz na stronie wypadeksamochodowy.com.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • jak zrobic strone internetowa »

  jak zrobic strone internetowa

  Opisywana strona w łatwy i przystępny sposób przedstawia podstawy, jakie są pożądane przy tworzeniu własnej witryny internetowej. Łopatologicznie zademonstrowany jest sposób w który postawisz własną stronę internetową i zrobisz to prędzej, niż Ci się wydaje. Potrzebne są tylko odpowiednie narzędzia. Niezależnie od tego zobaczysz jak otworzyć bloga, poznasz fascynujący program do zakładania stron internetowych oraz dowiesz się masy innych rzeczy, jakie przydadzą Ci się w świecie webmasterki. Wejdź, a nie będziesz musiał/a więcej płacić za zrobienie strony internetowej firmie zewnętrznej.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria adwokacka Kraków

  Niezależnie czy jesteś osobą fizyczną czy też prowadzisz działalność jako podmiot gospodarczy serdecznie zapraszamy do kancelariajagielska.pl. Nasza kancelaria dostarcza porady prawne, na zlecenie Kontrahentów przygotowuje umowy, pozwy oraz inne pisma procesowe. Nasi biegli prawnicy mogą dodatkowo reprezentować Kontrahentów w postępowaniu przed sądami i organami administracji publicznej. Nasza specjalność to odszkodowania i prawo spadkowe. Problemy naszych klientów są dla nas w rzeczywistości istotne, podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy. Z nami unikniesz wielu kłopotów.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy rozwodowe Kraków »

  Sprawy rozwodowe Kraków

  Kancelaria adwokacka Aleksandra Gawin-Bławat oferuje szereg usług prawnych na terenie Krakowa oraz jego okolic. Kancelaria wyspecjalizowała się głównie w sprawach związane z prawem cywilnym oraz gospodarczym, ale także obsługujemy sprawy z innych dziedzin prawnych. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu rozwodów w Krakowie. Dzięki owocnej współpracy Kancelaria adwokacka oferuje również pomoc doradców podatkowych, tłumaczów przysięgłych oraz biegłych księgowych. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą jaką świadczy adwokat w Krakowie zapraszamy odwiedzić stronę internetową adwokat-gb.pl

  Pagerank:
  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe KiM Wrocław »

  Biuro Rachunkowe KiM Wrocław

  Biuro rachunkowe KiM (K&M) jest nowoczesną firmą księgową z Wrocławia. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z powiatu wrocławskiego. Możliwość rozliczania firm z całej Polski na zasadach wymiany korespondencji elektronicznej i tradycyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz orientacyjnym cennikiem, które znajdują się na naszej stronie www. Zachęcamy do zgłoszenia do nas zapytania ofertowego. Wycena zawsze jest bezpłatna. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz inne ewidencje podatkowe (CIT, PIT, VAT). Zapraszamy również osoby fizyczne, które pragną wypełnić w sposób fachowy swoją deklaracje roczną PIT. Jako usługi dodatkowe proponujemy Państwu skorzystanie z naszych usług w zakresie tworzenia i aktualizacji stron www. Zachęcamy do kontaktu przez uproszczony formularz kontaktowy!

  Pagerank:
  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja samochodowa »

  Klimatyzacja samochodowa

  Masz klimatyzację w swoim samochodzie? Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób prawidłowo o nią zadbać? Mam miejsce idealne dla Ciebie. Wejdź na mój blog oraz przeczytaj wszystkie artykuły, które na nim są opublikowane. Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych informacji związanych z tematyką klimatyzacji samochodowych: jej zalet oraz wad. Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam i życzę przyjemnej lektury.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie ISO »

  Wdrażanie ISO

  Usługi, jakie proponujemy to usługi doradcze, oraz kursy i szkolenia dla pracowników. Wykonujemy implementacje norm ISO 9001, czyli Systemu Zarządzania Jakością, co przysporzy się do podniesienia wiarygodności firmy i zwiększenia zaufania klientów. Są to certyfikacje żądane w wielu krajach UE. System ISO 9001 nie jest dyplomem jest stałą podstawą rozwoju i zabezpieczeniem przed nieświadomym popełnieniem omyłek przez przedsiębiorców.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje Kraków »

  Negocjacje Kraków

  Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, z których przynajmniej jedna inaczej wyobraża sobie kształt tego porozumienia. Proces negocjacyjny jest naturalnym i bardzo częstym elementem kontraktów biznesowych, dlatego od wielu lat umiejętność negocjacji jest pożądana na rynku pracy i przydaje się również w codziennym życiu. Zapraszamy na szkolenia z negocjacji w biznesie, a także na nasze inne kursy np. coaching.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania wewnętrzne »

  Badania wewnętrzne

  Badaniapr.pl to serwis poświęcony charakterystyce oferty wysuwanej przez rzeszowską agencję PR Exacto, która przeprowadza dokładne badania Public Relations. Komunikacja wewnętrzna oraz badania zewnętrzne to główne obszary działalności rzeszowskiej agencji, która w dziedzinie PR posiada naprawdę spory bagaż doświadczeń. Specjaliści pracujący w Exacto podołają nawet najtrudniejszym zleceniom badawczym takim jak audyt komunikacji czy też inne badania wewnętrzne w przedsiębiorstwie. Przedsiębiorcy mogą powierzać kadrze Exacto takie badania PR jak pomiar wizerunku, ocena relacji w firmie zachodzących pomiędzy pracownikami, pomiędzy pracownikami i sztabem kierowniczym oraz pomiędzy firmą i kontrahentami. Dzięki podjęciu współpracy z agencją przedsiębiorstwo może zbudować na trwałe swój pozytywny obraz w społeczeństwie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania witryny.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Katowice »

  Prawnik Katowice

  Nasz serwis powstał z myślą o wszystkich osobach oczekujących profesjonalnej obsługi prawnej. Dysponujemy największą w Polsce bazą prawników. Naszym celem jest ułatwienie Państwu znalezienia odpowiedniego prawnika. Szczególna uwaga przykładana jest do możliwie najpełniejszej komunikacji z Klientem w związku z prowadzonymi sprawami. Przekaz informacji i związane z nimi konsultacje są stałym elementem organizacyjnym naszych ofert. Jawność dla Klienta prowadzonych spraw na każdym etapie postępowania, bieżąco, sprzyja efektywności świadczonej pomocy prawnej. Wiedza i doświadczenie stanowią łącznie z przyjętym sposobem organizacji nastawionym na Klienta elementy charakteryzujące pracę i służą realizacji misji jaką jest świadczenie pomocy prawnej, która chroni interesy Klientów w sposób optymalny i korzystny dla Klienta przy indywidualnym podejściu do każdej prowadzonej sprawy. U nas najlepsze porady prawne.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Szkolenia dla firm

  Aktywność naszej firmy skoncentrowana jest na szkoleniach oraz aktywności doradczej. Zajmujemy się tym od 1999 roku i do dzisiaj zdołaliśmy wypracować funkcjonalne i szybkie metody szkoleń pracowników. Dzięki nam twoja firma oraz pracownicy zyskają szansę rozwoju. Jednym z naszych przykładowych szkoleń są szkolenia out-door. Proponujemy realizację jakiegokolwiek z programów szkoleniowych, warsztatów MeToDa lub szkolenia wg indywidualnego projektu, w szczególnie interesujących warunkach otoczenia. Przykładowe położenia aranżowanych przez MTD szkoleń to m.in. Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa), Jordania, Izrael, Egipt. Gwarantujemy przeloty samolotami czarterowymi, pakiety ubezpieczeniowe, noclegi, utrzymanie all inclusive.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo dla firm »

  Doradztwo dla firm

  Zapraszamy Państwa do korzystania z usług oferowanych przez serwis Boomway.pl. Na stronie internetowej znajdą Państwo cenne porady m.in. z zakresu bezpieczeństwa informacji, ochrony osób i mienia, usług prawnych, pozycjonowania stron www, reklam internetowych, szkoleń Ms Office, ubezpieczeń i wielu innych kategorii. Doradztwo przeznaczone jest dla właścicieli małych i średnich firm oraz dla każdej osoby, która ma wpływ na funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa. Każdy pracownik Boomway.pl to doradca internetowy, który ma na celu poprawić rentowność firmy, oraz zoptymalizować jej koszty, poprzez wykonanie obiektywnej analizy, tworzonej na podstawie odpowiedzi na pytania z wybranej dziedziny.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Sheffield »

  Odszkodowanie Sheffield

  Firma Quick Claim LTD działa na rynku uzyskiwania odszkodowań z tytułu wypadku w pracy, samochodowego czy innego nieszczęśliwego zdarzenia. Dlaczego warto skorzystać z usług usługi prawników biura Quick Claim LTD? Ponieważ doradztwo świadczone przez radców prawnych pracowników firmy zwiększa szanse na zdobycie możliwie najwyższego odszkodowania. Firma zajmuje się swoją działalnością na terenie Anglii i Walii w okręgu Londyn, Birmingham, Sheffield, Bradford i Liverpool. Na stronie www.e-wypadki.com znajdują się informacje o tym jak postępować zaraz po wypadku tak aby móc starać się o jego wypłatę. Warto się zapoznać z tymi informacjami jeszcze przed wypadkiem, po to by orientować się w swoich prawach i w razie nieszczęścia wiedzieć jak się zachować. Dodatkowo na stronie firma umieściła dokładne dane kontaktowe oraz zakres wykonywanych usług.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Banki »

  Banki

  Jak wiadomo Banki to dziś praktycznie najważniejsze instytucje w świecie. Zajmują się One operacjami finansowymi. W banku możemy otworzyć konto, możemy przelewać pieniądze na inne konto, możemy na koncie gromadzić pieniądze, możemy pieniądze trzymać na lokacie, a w banku możemy także brać kredyt. Banki zarabiają na odsetkach z udzielanych kredytów, a także na inwestowaniu naszych oszczędności. Oczywiście nie każdy może założyć bank, bo ku temu potrzebne jest 5 milionów Euro, co nie jest wcale małą sumą. Jak wiadomo bank w naszym świecie to rzecz bardzo ważna. Dzięki temu ludzie potrafią oszczędzać, są spokojni o swoje pieniądze, a wielu z nas dzięki bankom realizuje swoje marzenia, bowiem wzięcie kredytu to czasami jedyna możliwość na zakup mieszkania, bądź samochodu. Banków jest wiele, ale warto korzystać tylko z usług najlepszego, gdzie przelewy i operacje są najtańsze i gdzie pobieranie pieniędzy z bankomatów jest darmowe. Jak widać banki są dziś bardzo potrzebne, a niektórzy ludzie wykonujący operacje finansowe na daleką odległość na pewno nie wyobrażają sobie bez nich życia, bo nie wątpliwie odgrywają One w naszym świecie ważną funkcję i taką funkcję pełniły będą jeszcze wiele lat i wieków.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Prawnik

  Nasza witryna to oferta kancelarii doradztwa prawnego. Jeśli szukasz niedrogiej jak i trafnej porady prawniczej to nasz prawnik bez wątpienia Ci pomoże. Otrzymasz w tym miejscu wartościowe rady i pomoc prawną, dzięki takim usługom rozstrzygniesz na swoją korzyść nawet najbardziej skomplikowane sprawy w sądzie. Porady prawne, jakie wykonujemy mają stosunkowo niską cenę dlatego powinieneś wykorzystać nasze porady. Po więcej informacji zapraszamy Cię na stronę internetową opisywanej tu kancelarii.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forex »

  Forex

  Witryna internetowa SzkoleniaForex.info przedstawia prostą metodę zwiększenia liczby pieniędzy. Zainwestowanie jest coraz liczniejszą formą zarabiania, dlaczego więc nie skorzystać? Ale czy to faktycznie bezpieczne? Witryna ta przedstawia szkolenia z jakich jesteśmy w stanie skorzystać m.in. w jakiej walucie zainwestować a także jakie jest ryzyko związane z taką formą zarobku. Jeżeli interesują Cię takie treści wejdź na witrynę www SzkoleniaForex.info i przekonaj się w jaki sposób jesteś w stanie w rewelacyjny sposób dostać dodatkowe pieniądze i jak wziąć udział w kursach.

  Pagerank:
  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • detektyw »

  detektyw

  Zapraszamy do współpracy z naszą; Agencją w wielkim zakresie usług detektywistycznych, świadczonych w najwyższych standardach profesjonalnych, które charakteryzuje znajomość rzeczy, absolutna lojalność wobec Interesanta jak też etyka profesjonalna. Sprezentowana Państwu oferta detektywa jest enumeratywna, gdyż charakter usług podporządkowany jest celom i postulowaniom wskazanym przez naszych Klientów. W takim razie zapoznając się z naszą ofertą, proszę o traktowanie przytoczonych w niej propozycji jako przykładowych, albowiem to Państwo decydujecie o przedmiocie usługi detektywistycznej.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • sprzedaż gotowych spółek »

  sprzedaż gotowych spółek

  Jeżeli chcesz zapoczątkować własną działalność gospodarczą to owa strona jest skierowana właśnie do Ciebie. Znajdują się na niej informacje dotyczące zakresu działania spółki ReadyMade Enterprise Sp. z o.o. oraz ReadyMade Accounting and Management Sp. z o.o. Proponują one swoim klientom wszechstronną pomoc w dziedzinie kupna gotowej i w pełni zarejestrowanej czystej Spółki tzw. Shelf Company. Dzięki wsparciu w prowadzeniu księgowości i wielu innych aspektach zaoszczędzą Państwo dużo cennego czasu i środków finansowych. Jeśli Jesteś zainteresowany poznaniem szczegółów tejże wielce atrakcyjnej oferty nie zwlekaj ani minuty dłużej. Natychmiast odwiedź naszą stronę i poznaj sposób jak sprawnie zarządzać własną firmą. Gwarantujemy profesjonalną pomoc i rzetelne informacje.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • accounting Warsaw »

  accounting Warsaw

  Mac Auditor Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych.

  W naszej pracy kierujemy się zasadą profesjonalizmu. Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia firmie bezpieczeństwa – zgodności z wymogami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego. Jakość naszych usług potwierdza zespół biegłych rewidentów, księgowych i specjalistów posiadających bogate doświadczenie oraz efektywny system kontroli wewnętrznej, oparty o normę ISO 9001:2008.

  Oferujemy elastyczne zasady współpracy z klientem oraz możliwość dostępu on-line do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych spółki. Usługi świadczymy w naszej siedzibie lub w siedzibie klienta (in-house) w pełnym zakresie lub tylko w formie nadzoru nad działem księgowym lub kadrowym. Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim.

  Proponujemy atrakcyjne warunki finansowe, zapewniające elastyczne dostosowanie ceny do skali działalności. Dla spółek rozpoczynających działalność oferujemy specjalne warunki promocyjne.

  Nasza specjalność to bookkeeping Warsaw.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Adwokat Szczecin

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych. Oferta Kancelarii obejmuje pomoc prawną dla przedsiębiorstw w zakresie m.in: prawa gospodarczego i handlowego, kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, prawa zamówień publicznych, windykacji należności (w tym w postępowaniu elektronicznym, tzw. e-sąd), natomiast dla klientów indywidualnych m.in: dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych oraz za błędy w sztuce lekarskiej, realizacji umów i odpowiedzialności kontraktowej stron umowy, prawa obrotu nieruchomościami, ochrony własności (nieruchomości), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego (alimenty, rozwód, separacja, podział majątku), postępowania egzekucyjnego, prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, nieważność testamentu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Ubezpieczenia samochodowe

  Prezentowany serwis przedstawia w obszerny sposób różne ubezpieczenia. Szukasz ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia OC to dobrze trafiłeś. Na stronie możesz porównać wszystkie oferty jakie są na Polskim rynku, przydatne będą również opinie osób, które już korzystają z danego ubezpieczenia. Nie czekaj i odwiedź nasza stronę już dziś. Warto skorzystać z podanych informacji. Zapraszamy serdecznie.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gra na giełdzie »

  Gra na giełdzie

  Nasza firma jest jedna z najbardziej rozwiniętych na rynku biznesowym. Dziś jesteśmy jako jedna z bardzo dobrych korporacji oferujących wszelkiego stylu warsztaty związane z inwestowaniem na giełdzie. Aktualnie zaufało nam kilkaset ludzi, jakimi do dnia dzisiejszego efektywnie inwestują na giełdzie. Z tego tytułu serdecznie prosimy do zapoznania się z naszą ofertą jaką dla Państwa wykonaliśmy na naszej witrynie www.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja firmy »

  Rejestracja firmy

  Oferujemy wszelką niezbędną pomoc i obsługę w obszarze doradztwa, kierowania i prowadzenia aktywności gospodarczej, zarówno przez osoby prawne, jak i jednostki fizyczne. Prawo spółek to nasza zasadnicza specjalność. Dysponujemy w tym obszarze wieloletnie doświadczenie i prawdziwą wiedzę. Polecane nam zadania przeprowadzamy dokładnie i z zaangażowaniem, sięgając w razie potrzeby po wszelkie dostępne środki ustawowe. Radzimy przy doborze najkorzystniejszej w danym czasie formy prowadzenia aktywności gospodarczej, dostarczamy wszechstronną pomoc ustawową w tworzeniu spółek, oraz na wszelkich etapach ich funkcjonowania. Spółka z o.o. spółka akcyjna to spółki kapitałowe. W spółce z o.o. na pierwszy plan wysuwa się połączenie kapitałów, środków majątkowych. Ilość objętych przez udziałowców wkładów ma znaczenie przy przyjmowaniu decyzji w kwestiach spółki przy mianowaniu zarządu, rady nadzorczej, podziale zysku, zmianie umowy spółki. Do założenia spółki akcyjnej jest niezbędny kapitał zakładowy w wysokości minimalnej. Akt założycielski spółki akcyjnej musi być parafowany przez każdych udziałowców. Z zawarcia umowy spółki, powstaje spółka z o.o. w organizacji. Szerokie doświadczenia umożliwia nam wspierać naszych kontrahentów nie tylko odnośnie bieżącej pomocy prawnej, lecz dodatkowo w zakresie długotrwałej wizji postępu firm. Naszymi kontrahentami są przede wszystkim spółki z o.o. i jednostki prywatne. Posiadamy praktykę w zakresie obsługi legislacyjnej procesów restrukturyzacyjnych, w tym fuzji i przekształceń.

  Pagerank:
  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • prezentacje maturalne »

  prezentacje maturalne

  Polscy uczniowie tak jak waszych starszych kolegów w bliskiej perspektywie czeka was matura. Jednym z męczących egzaminów jest egzamin ustny z języka polskiego w formie przedstawienia prezentacji maturalnych. Ta część egzaminu obliguje was do stworzenia od początku autorskiej prezentacji na wybrany zazwyczaj złożony temat. Jak oczywiście zdajemy sobie sprawę jest to wysoce długie i z tej przyczyny możecie utracić wiele czasu, który moglibyście przeznaczyć na naukę z innych przedmiotów z których piszecie egzamin pisemny. Wychodząc wam z pomocą zaprojektowaliśmy portal zapewniający gotowe pewne wzory prezentacji maturalnych. System kupowania jest obsługiwany ręcznie a nie automatycznie, co sprawia, że możecie uzyskać informacje jakie opracowania zostały użyte w pracy. Dzięki temu Twoja prezentacja maturalna w na pewno trafi w wymagania i pozwoli zdać maturę na bardzo dobrym poziomie punktowym.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farmacja »

  Farmacja

  Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Nauka odbywa się w systemie dziennym oraz wieczorowym i trwa 2 lata. Zajęcia dla osób pracujących dostosowane są do ich potrzeb oraz możliwości. Honorowy patronat nad szkołą sprawuje czołowy producent leków w Europie. Szkoła posiada doskonałe zaplecze dydaktyczne - nowoczesne laboratoria: chemiczne i technologiczne, sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, pracownię informatyczną, a także - co jest zupełnym novum w skali kraju - własną aptekę szkoleniową, w której słuchacze mają możliwość praktycznej nauki zawodu jeszcze przed rozpoczęciem praktyki zawodowej. Posiadamy możliwości zakwaterowania słuchaczy dojeżdżających z dalszych okolic (m.in. dostęp do internatu w budynku szkoły, pomagamy w wyszukiwaniu mieszkań na stancji). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z działem dla kandydatów.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • sprzęt medyczny »

  sprzęt medyczny

  Medicalnet.pl jest to jeden z największych portali poświęconych zagadnienia zawiązanym z rynkiem usług medycznych w Polsce. Znajdują się tutaj porady zarówno dla pracowników jak i dyrektorów oraz menadżerów placówek medycznych. Obojętne czy twój zakład pracy to państwowy szpital czy tez prywatna placówka medyczna. Na naszym portalu znajdziesz najnowsze informacje na temat rynku medycznego. Doradzimy Ci jaki sprzęt medyczny nabyć do Twojej placówki, jak sobie radzić przy kontaktach z NFZetm i w każdej innej sprawie związanej z działalnością medyczno farmaceutyczna.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedam firmę »

  Sprzedam firmę

  Nie wiesz czym się zajmuje Augeo Ventures? Doradzamy ludziom jak sprzedać korporację, zyskać kapitał, zrobić fuzję, przejęcie, a także przy inwestycjach czy optymalizacji korporacji. Na rynku doradców strategicznych funkcjonujemy już od kilku dobrych lat. Nasza kompania została wyróżniona licznymi nagrodami za swoją aktywność na polu doradztwa. Ci kontrahentom zapewniamy anonimowość oraz doskonałą obsługę. Zachęcamy do kooperacji z Augeo Ventures.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie bilansu »

  Badanie bilansu

  Grupa MAC powstała w latach 90-tych jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony biznesu na usługi w obszarze audytu, doradztwa i szkoleń z dziedziny rachunkowości i controllingu. Jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy łączącej badania naukowe i doświadczenia praktyczne w zakresie rachunkowości. Specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu księgowości oraz badaniu sprawozdań finansowych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. MAC Auditor Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, spraw kadrowo-płacowych, obsłudze podatkowej oraz badaniu podmiotów gospodarczych o złożonej strukturze organizacyjnej. Celem naszej oferty jest wdrażanie projektów zapewniających znaczący wzrost efektywności procesów biznesowych (consulting zarządczy) oraz pomoc we wprowadzaniu zmian w systemie rachunkowości finansowej (consulting finansowy). Celem świadczonych przez nas usług jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry zarządzającej i pracowników działów finansowo księgowych poprzez oferowanie wiedzy stanowiącej syntezę najnowszych rozwiązań światowych z bogatym doświadczeniem praktycznym. U nas m.in. Badanie sprawozdań finansowych.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oleje odpadowe »

  Oleje odpadowe

  Nasza organizacja odzysku zdejmuje odpowiedzialność za oleje przepracowane wytwarzane w fabrykach setek naszych klientów, którym kontrakt z nami umożliwia uniknąć dotkliwych skutków, jakie pociąga za sobą opłata produktowa. Podczas gdy olejów regeneracja to standard, któremu sprostać winna każda firma, my analizujemy zmiany w przepisach, żeby wiedzieć, czego się spodziewać i w jaki sposób dostosowywać nasze usługi do coraz wyższych wymagań urzędowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny w Internecie i przyłączenia się do wielu zadowolonych klientów firmy Oiler.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • HRM Consulting Robert Reinfuss - Management by Objectives »

  HRM Consulting Robert Reinfuss - Management by Objectives

  Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi to nadzwyczaj skuteczna i prosta technika zarządzania firmą. MBO (Management by Objectives) to także wydajna technika stosowana w okresie kryzysu lub przemian w firmie. Niezwłocznie potrzebujecie skokowej poprawy wyników? Będąc doświadczonym doradcą biznesowym w dziedzinie strategicznego zarządzania, ciągle pozostaje do Państwa dyspozycji, służąc swoją radą i pomocą. Jedną z głównych gałęzi mojej działalności jest wcześniej wspomniane Management by Objectives. Celem prowadzonego przeze mnie programu jest opracowanie i wdrożenie systemu zarządzania przez cele, jak również nauczenie menadżerów efektywnego stawiania celów. Zakończeniem współpracy jest w pełni funkcjonalny system MBO. Uczestnicy systemu są w stanie stawiać cele biznesowe w sposób, który przekłada się na realną poprawę wyników.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy Fiskalne »

  Kasy Fiskalne

  Bez cienia najmniejszych wątpliwości można przyznać, że kasy fiskalne na www.kasy-fiskalne.net.pl spełniają wszelkie standardy odnoszące się do wysokiej jakości sprzętu. Nikt nie ma prawa zgłaszać żadnych zastrzeżeń w tym zakresie, ponieważ kasy fiskalne novitus mają bardzo wiele cennych właściwości, z których należy jak najczęściej korzystać. Na pewno warto to rozważyć.Raz na jakiś czas przeprowadzane są kontrole, które maja na celu sprawdzić czy wszystkie kasy fiskalne w okolicy są sprawne i nadają się do działania. Na stronie www.kasy-fiskalne.net.pl znajduje się sporo informacji na temat niezawodnego sprzętu. Z całą pewnością należy pomyśleć o tym, aby kasy fiskalne novitus stały się częścią dobrze funkcjonującej firmy lub przedsiębiorstwa.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Biuro rachunkowe Katowice

  Firma Rachunkowa "MANAGER" powstała 8 czerwca 1994 roku w Bytomiu. Od początku działalności zajmują się księgowością, obsługując wiele firm z terenu Bytomia oraz miast ościennych. W trakcie ponad 15 lat pracy zdobyli doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości firm z różnych branż: handlowa (sklepy detaliczne i hurt), usługowa (usługi budowlane, pośrednictwa), produkcyjna (elektroenergetyka, przemysł budowlany oraz spożywczy). Obecnie prowadzą księgi wszelkiego typu, stawiają na nowoczesną i szybką obsługę Klientów. Bezpieczeństwo współpracy z Klientami jest podstawową dewizą ich biura. Mają pełną świadomość odpowiedzialności cywilnej i karno-skarbowej jaka ciąży na ich działalności przez 5 - a w praktyce 6 lat kalendarzowych. W polskiej rzeczywistości gospodarczej kilkanaście lat praktyki w sektorze rachunkowości i podatków to prawdziwa "droga przez mękę". Firma MANAGER poznała zasady funkcjonowania urzędów skarbowych, zmiany prawa podatkowego, różnorodność i wzajemną sprzeczność interpretacji urzędników skarbowych. U nich m.in: zwrot vat z UE.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Kraków

  Zakładając własną polską działalność gospodarczą nie wolno zapomnieć o fachowej obsłudze naszej aktywności ekonomicznej. Nasza jednostka to gremium fachowych osób, którzy na co dzień zajmują się obsługą papierkową wielu firm. Korzystając z naszej wyjątkowej okazji, mają Państwo gwarancję, że usługa jest wykonywana rzetelnie i co najlepsze za absolutnie nieduże wynagrodzenie. Nasze biuro rachunkowe w Krakowie zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość, prowadzenie ksiąg rachunkowych i skarbowych, sprawozdawczość finansowa, rachunkowość, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, zasoby ludzkie, płace, konsulting przy otwieraniu i prowadzeniu aktywności ekonomicznej. Jeżeli szukasz zawodowych usług księgowych - zapraszamy do kooperacji.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: