Podkategoria: Budownictwo

Opis podkategorii:

Budownictwo to bardzo ostatnio popularny dział usług, wiążący się zazwyczaj z wysokimi kosztami inwestycji. Niejednokrotnie budowa domu pochłonąć potrafi oszczędności całego życia. Dlatego należy z dużym rozsądkiem i spokojem podejść do wyboru odpowiedniej firmy, której powierzymy inwestycję. Dobrze jest zapoznać się z ofertą, cenami, a także - co nie mniej ważne - z dotychczasowymi osiągnięciami danego przedsiębiorstwa, co pozwoli wybrać najlepszą firmę i uniknąć niepotrzebnego ryzyka.

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Szklane Drzwi Przesuwne »

  Szklane Drzwi Przesuwne

  DORMA to sprawdzony, międzynarodowy kontrahent w zakresie dostarczania rozwiązań dostępowych tudzież usług serwisowych "premium" ułatwiających eksploatację budynków. Przedsiębiorstwo rodzinne o powyżej 100-letniej tradycji jest światowym liderem w dziedzinie techniki drzwiowej, mobilnych systemów ścianek działowych tudzież okuć do patrzałki. DORMA zalicza się do światowej czołówki w zakresie automatycznych systemów drzwiowych. Ponadto przedsiębiorstwo z powodzeniem działa w dziedzinie techniki zabezpieczeń / kontroli czasu tudzież dostępu, tudzież w technice ewakuacyjnej tudzież ratunkowej jest numerem 1 na rynku niemieckim. Duże zakłady produkcyjne znajdują się w Europie, Singapurze, Malezji, Chinach, tudzież również w Ameryce Północnej tudzież Południowej. W roku obrotowym 2009/2010 (na dzień 30.06) Orkiestra uzyskała obroty w wysokości 856 mln Euro. Na całym świecie Orkiestra DORMA zatrudnia 6 500 pracowników. Działająca w skali światowej Orkiestra DORMA, obejmująca 71 spółek w 47 krajach, ma główną siedzibę w Ennepetal.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotły »

  Kotły

  Nasza firma trudni się wytwarzaniem najlepszej jakości kotłów grzewczych, grzejników, zasobników i innych urządzeń wykorzystywanych do domowych instalacji centralnego ogrzewania. Nasze duże obycie z tematem ogrzewania osiągnięte w tej dziedzinie w połączeniu z nowoczesnymi maszynami pozwalają na coraz lepsze wyniki. Gwarantujemy, że nasze kotły centralnego ogrzewania zachowują wszelkie właściwości bezpieczeństwa, ochrony środowiska, a oprócz tego dbamy o spełnienie wszystkich wymagań kontrahentów. W każdym momencie służymy pomocą przy wyborze stosownego zestawu grzewczego. Dzięki fachowej kadrze pracowników dobór właściwego zestawu nie jest taki trudny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową WWW w celu zapoznania się z detalami naszych kotłów.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie i systemy nawadniające »

  Nawadnianie i systemy nawadniające

  Firma Perrot istnieje już od 1926 roku, jako pionier na terenie Europy w dziedzinie szeroko pojętego nawadniania. Głównymi zaletami naszych wyrobów jest długa trwałość, a naszą firmę wyróżnia niemiecka solidność.

  Wszystkie nasze produkty sprawdzają się w ponad osiemdziesięciu państwach, posiadamy produkcję zarówno w Niemczech, jak i w Polsce. Naszą specjalnością jest nawadnianie dla ochrony środowiska, obiektów sportowych, ale również dla dziedziny przemysłowej i rolniczej. Nasza produkcja opiera się głównie na takich produktach jak zraszacze, szybko-złącza, deszczownie nawijane, agregaty pompowe oraz instalacje igło-filtrowe.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wylewki usługi budowlane »

  Wylewki usługi budowlane

  Budowa domów bardzo często wymaga dość obszernej wiedzy i doświadczenia,
  bowiem zabierając się do tego bez żadnego konkretnego przygotowania
  łatwo można popełnić całe mnóstwo błędów.

  Dlatego chcemy polecić naszą firmę, która wykona pełen zakres usług budowlanych.
  Możemy zbudować cały budynek, jak i wykonać remont. Naszą specjalnością są tynki agregatem, oraz wylewki.
  Posiadamy profesjonalny sprzęt, oraz solidne doświadczenie.
  Na rynku istniejemy już od kilkunastu lat.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewacze »

  Ogrzewacze

  Przedsiębiorstwo Instal Greń sprzedaje produkty związane z instalacjami wodnymi i grzewczymi.
  W prowadzonym przez nas sklepie on-line oferujemy ciekawy asortyment w dobrej cenie.
  Oferujemy m.in. kominki, elektryczne ogrzewacze wody, pompy ciepła, kotły c.o.

  Posiadamy w w sklepie także kolektory słoneczne, do montowania na dachach zarówno płaskich jak i spadzistych.
  Kolektory są oferowane wraz z całym potrzebnym zestawem: uchwytami, zbiornikami, regulatorami, otulinami i płynem.
  W ofercie posiadamy elektryczne podgrzewacze wody marki Lemet. Występują one w różnych pojemnościach od 5 do 120 litrów.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poręcze do schodów »

  Poręcze do schodów

  Centrum Schodów jest spółką z wieloletnim doświadczeniem w branży producentów schodów. Poprzez kilkanaście lat firma wypracowała sobie pozycję niekwestionowanego lidera na rynku wielkopolskim, nawiązała współpracę z wieloma firmami w Polsce i zagranicą. Dzisiaj firma wychodzi naprzeciwko potrzebom zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 1szy w Polsce sklep internetowy, w którym można zakupić elementy balustrad, a oprócz tego wykonywane indywidualnie gotowe konstrukcje schodów.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przepompownie »

  Przepompownie

  Firma TRAIDENIS-POL dostarcza szeroki asortyment artykułów ekologicznych. Produkty tej firmy pozostały docenione przez wielu, zdobyły również mnóstwo gratyfikacyj. Urządzenia modelu HNV posiadają bardzo wiele zalet. Przedewszystkim są banalne w montażu, nie wydzielają agresywnych zapachów, są wytrzymałe, nie zużywają ogromnych pokładów energii. Aby dbać o otoczenie biznes przestrzega wszystkich norm i przepisów określonych między innymi w Zarządzeniu Ministra Ochrony Środowiska. Cała oferta znajduje się na stronicy internetowej www.traidenis-pol.com

  Pagerank:
  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Kraków »

  Szamba betonowe Kraków

  Produkty można od jakiegoś czasu kupować w Internecie. Dlatego to jest szansa porównania szczelnych szamb betonowych po atrakcyjnych cenach. Szambo betonowe to materiał dosyć drogi, ceny jego wahają się mocno, i są to ceny rzędu 900zł do tysiąca czterystu zł za szczelne szambo o pojemności 4 m. sześciennych. Zatem bardzo często konieczne jest przed kupnem sprawdzić warunki zakupów szamb nie tylko w województwie ale i w okolicy miasta Kraków. Na porównywarce proponujemy szambo betonowe wielu firm.

  Nie zastąpione materiały w tym przypadku Szamba betonowe grają dużą rolę w ekologi ale też w sprawach finansowych. W kamienicach właściciel lokalu musi co jakiś czas płacić za kanalizację i ta usługa jest nieunikniona, natomiast na wsi właściciel lokalu musi samemu zadbać o wywóz tych nieczystości każdy taki właściciel musi mieć przydomowe szambo betonowe o odpowiedniej pojemności jeśli jest za wąskie będzie trzeba częstego korzystania z usług firm które zajmują się transportem tych fekalii.

  W naszej porównywarce szczelnych szamb betonowych zestawisz ceny z okolic Krakowa.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne schody najlepszej jakości. »

  Profesjonalne schody najlepszej jakości.

  Nasze produkty są wspaniałe co skutkuje na ich jakość. Więcej szczegółów możemy Państwu dostarczyć za pomocą strony internetowej, w lokalnych punktach oraz przez telefon. Zapraszamy!Zapewniamy rozległą obsługę począwszy od projektu po jego montaż. Nasz sklep istnieje na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, w całej Polsce. Wykonujemy w tworzeniu schodów ibalustrad: schody proste, balustrady rurowe, z profili, nierdzewne, poręcze itp. Przedsiębiorstwo Grot oferuje bogatą ofertę.

  Pagerank:
  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie Bydgoszcz »

  Nawadnianie Bydgoszcz

  Aranżowanie profesjonalnych projektów terenów zielonych, przygotowywanie oraz pielęgnacja trawników, dobór dobrych systemów nawadniających oraz oświetleniowych, wykonywanie oczek wodnych, kaskad oraz potoków oraz wybór najładniejszych roślin. Usługi pielęgnowania skwerów, ogrodów i boisk oraz generalne realizowanie przygotowanych projektów. Dodatkowo rzeczoznawstwo w aspekcie oceny stanu ziemi oraz ich rekultywacja. Doświadczony zespół będzie gwarancją posiadania wymarzonego i dopasowanego do potrzeb ogrodu.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dovre wkłady kominkowe »

  Dovre wkłady kominkowe

  Najlepsze na Świecie wkłady kominkowe to norweskiej firmy Dovre, duży asortyment, szeroki wachlarz każdego rodzaju mocy i funkcjonalności. Do tego doświadczenie i fachowa obsługa wykwalifikowanych pracowników. Żeliwo najwyższej jakości. Wszystkie wkłady kominkowe mają nowoczesne systemy, od 100% doprowadzenia powietrza z zewnątrz, do specjalnych systemów dopalania spalin. Nasza oferta to pełen asortyment i największy wybór kominków nowoczesnych na Śląsku.

  POLECAMY MODELE
  - Dovre 2180 CBSC
  - Dovre 2176 z wkładkami z vermiculitu kumulującymi ciepło i oddającymi ciepło przez 10g po wygaśnięciu pieca

  Pagerank:
  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy Ciepla »

  Pompy Ciepla

  Przedsiębiorstwo SOKEIP powstała i działa na obszarze Słupska ale także wedle potrzeby w innej części kraju.


  Firma Budowlana stworzona jest przez grupę specjalistów z dziedziny instalacji grzewczych domów, mieszkań oraz wszelkich innych budynków. Nasza działalność to doskonałe rozwiązanie dla osób, którzy wybudowali budynek i chcą w nim zainstalować ogrzewanie, które będzie funkcjonować w najlepszych technologiach, którego korzystanie będzie ekonomiczne a projekt i wykonanie będzie najlepszej jakości. Tak właśnie funkcjonuje SOKEIP.


  Zaspokojenie potrzeb klienta i perfekcja wykonania to dla nas bardzo ważna rzecz, my lubimy swoje zajęcie. Ponadto ceny które poniesiesz korzystając z naszej firmy są atrakcyjne dla każdej kieszeni.


  Firma Sokeip używa do instalacji samych najnowszych technologii. Nowością w branży ogrzewania są szwedzkie pompy ciepła IVT. Pompy ITV, to najnowsze i bardzo precyzyjne rozwiązanie w ostatnim okresie. Szwedzkie pompy ciepła ITV są tanim źródłem ogrzewania jednak pod warunkiem, że instalacja cieplna oparta na pompie IVT jest prawidłowo zaprojektowana i wykonana. Nie chcesz ryzykować, by Twoje rachunki za ogrzewanie były wysokie, cenisz sobie jakość i stu procentowe bez awaryjne działanie pomp, skorzystaj z firmy Sokeip.  Sokeip
  ul. Słowackiego 20/8
  602 577 761
  76-200 Słupsk
  NIP: 8390028133

  Pagerank:
  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła

  Nieustanny rozwój cywilizacyjny, nie pozwala nam pozostawać w tyle. Niekonwencjonalne źródła energii, to prawdziwa przyszłość, tak dla ludzi, jak i naszej ekologii, która nie jest już w stanie obronić się przed szkodliwymi działaniami człowieka. Jak łatwo się domyślić, nie są to najtańsze rzeczy. Jak się później okazuje, dzięki urządzeniu jakiem jest pompa ciepła nasze rachunki za energię cieplną znacznie maleją, a to, co zainwestowaliśmy szybko wraca do nas. Pracownicy firmy, w której pompa została zakupiona, przyjadą do Ciebie i zainstalują system. W pierwszych latach użytkowania, na ogrzewanie obowiązuje gwarancja, choć bardzo rzadko występują awarie. Prawdziwym hitem na rynku pomp ciepła są gruntowe pompy ciepła. W niedługim okresie czasu, udało im się uzbierać spore grono usatysfakcjonowanych je użytkowników. Możemy Cię zapewnić, że sam uznasz tego rodzaju ogrzewanie za wspaniałą inwestycję!

  Pagerank:
  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Wentylacja

  MkWent Warszawa - wentylatory przemysłowe, wentylacja. Wentylatory przeciwwybuchowe, automatyka i kurtyny powietrzne, wentylatory osiowe oraz wentylatory promieniowe. Klimatyzacja, wentylacja oraz pomiary oświetlenia, pomiary hałasu, odciągi, badania termograficzne, pomiary elektryczne, wentylacja lakierni, pomiary ochronne elektryczne, termografia budynków, badanie instalacji odgromowej. Wentylator, pomiary oświetlenia awaryjnego, termowizja, kanały wentylacyjne, kratki wentylacyjne, certyfikaty energetyczne, audyty energetyczne i badania termograficzne Warszawa.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Szamba betonowe

  Dbanie o otaczające nas środowisko to aktualnie jeden z najpoważniejszych niuansów z jakimi kłopocze się nasze społeczeństwo. Nasza firma Betonex jest zadowolona, że choć w niewielkim elemencie to jednak udziela się do poprawy tego zjawiska.

  Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe BETONEX przoduje w produkcji zbiorników na ścieki organiczne i nieorganiczne, gnojówkę, wodę deszczową itp. o wszelakich pojemnościach i wymiarach. Stosujemy żelbeton najlepszej klasy z dodatkiem chemii budowlanej dzięki, której szamba nasze są w całosci szczelne. W naszych usługach posiadamy także profesjonalne wykonanie konstrukcji żelbetowej i dodatkowe zabezpieczenia masą asfaltowo-kauczukową. Użycie tychże czynności sprawia, że nasze zbiorniki są wytrzymałe na występowanie czynników zewnętrznych, mają specyficzną trwałość i są łatwe w montowaniu.

  Nie zwlekaj więc dłużej i jak najprędzej zapoznaj się z naszym cennikiem na www.betonex.info

  Pagerank:
  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baseny »

  Baseny

  Miło zapraszamy na oficjalną stronę IGG Baseny. Nasza firma ma swoją siedzibę w Katowicach, nasza specjalność to montaż basenów. Zapewniamy wszechstronną realizację sprzętu basenowego jak na przykład przykrycia tafli wody czyli dachy basenowe, zarówno pływające jak również pawilonowe. Oferujemy również dodatki wodne, zaopatrujemy w i instalujemy wieloosobowe wanny z z masażem, filtry basenowe, również dla zleceniodawców prywatnych jak i rządowych. Funkcjonujemy już w tej specjalności od dłuższego czasu, gwarantujemy absolutne zadowolenie z przedstawianych usług.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Poznań »

  Hydraulik Poznań

  Najlepszy hydraulik na Poznań. Bogate doświadczenie, duża, ciągle aktualizowana znajomość decydują o tym, że ten poznański hydraulik zyskuje coraz szerszą grupę usatysfakcjonowanych klientów zarówno z osób prywatnych i klientów biznesowych. Hydraulik Grunwald Firmę Twój Instalator tworzy wielu kompetentnych fachowców: hydraulików i instalatorów, będących dostępnych dla klientów z Poznania i najbliższych miejscowości. Każdy hydraulik w pełni dopasowuje się do wymagań odbiorców. Osobiste podejście hydraulików z tej firmy objawia się m.in. dostosowaniem czasu wykonania i kosztów zleceń. Dopasowanie się jest możliwe dzięki dokładnej znajomości różnych modeli tego samego tworzywa czy urządzenia i zdolności szybkiej oceny jego niezawodności. Twój Instalator to wygodne wszechstronne rozwiązanie różnych sytuacji dotyczących serwisu urządzeń sanitarnych czy zakładaniem instalacji.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie mieszkań Warszawa »

  Malowanie mieszkań Warszawa

  Gdy jesteś zabieganym człowiek i chcesz zlecić malowanie mieszkań, Warszawa Twoim miastem, to właśnie trafiłeś na bardzo dobrą i zaufaną ekipę remontową, która wykona malowanie każdej powierzchni w Twoim mieszkaniu. Nasze pożądane cechy to przede wszystkim fachowość i dotrzymywanie terminów - nie zamierzamy ograniczać funkcjonalności Twojego mieszkania na długie tygodnie. Jeśli chodzi o malowanie, Warszawa to miasto, w którym funkcjonuje bardzo dużo firm, które oferują taką usługę, ale nie łatwo jest trafić na taką, która jest solidna i kusi niskim cenami. U nas masz możliwość negocjacji ceny wykonywanej usługi a przy tym możesz liczyć na wysoką jakość tego co robimy. Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz oraz bezstresowe remonty mieszkań. Zapraszamy do zapytań.

  Pagerank:
  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zysk bez utraty wydajności outsourcing pracowniczy »

  Zysk bez utraty wydajności outsourcing pracowniczy

  Wywodzimy się z rynku finansowego i deweloperskiego. Zajmujemy się m.in. inwestycjami w nieruchomości. Zdobyliśmy niezbędne umiejętności realizując przedsięwzięcia budowlane. Zadania wykonujemy profesjonalnie i z wykorzystaniem aktualnej wiedzy. Aby prosperować optymalnie wykorzystujemy outsourcing. Polega to na powierzaniu działalności, która nie jest podstawową dziedziną przedsiębiorstwa, innym wyspecjalizowanym firmom. Stworzyliśmy z firmami roeco i rotal grupę outsourcingową. Wachlarz naszych usług rozszerzył się o specjalizacje roeco outsourcing jak: obsługa placów składowych czy rotal outsourcing: serwis bocznic kolejowych. Angażujemy w ramach outsourcingu przepalaczy, operatorów prasonożyc, operatorów ładowarki. Dobra strategia firmy umożliwia nam na poprawienie wydajności i lepsze zarządzanie pracownikami.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • szambo »

  szambo

  Jesteś właścicielem lokalu jednorodzinnego?, potrzebujesz przydomowej oczyszczalni ścieków?. Dobrze trafiłeś!. Firma Ekopol to firma rodzinna oferująca przydomowe oczyszczalnie zlewów. Nasza firma przygotowuje schematy w zgodzie z potrzebami kontrahenta odnośnie jego lokalu mieszkalnego. Firma Ekopol oprócz tworzenia projektów przydomowych oczyszczalni ścieków zajmuje się też ich zestawem. Jako firma służymy radą i wieloletnim doświadczeniem indywidualnych pracowników. Gwarantujemy satysfakcje i zadowolenie nabywcy z fachowo wykonanej przez naszą firmę pracy. Zaprojektowane i montowane przez nas przydomowe oczyszczalnie ścieków to produkty o najwyższej klasy, ze wszystkimi wymaganymi atestami. Dlatego jako właściciel lokalu mieszkalnego nie zastanawiaj się i zgłoś do nas, chęć skorzystania z naszych usług, a nie pożałujesz. Jesteś ciekaw naszej oferty? Wejdź na naszą stronę ekopol.pl i zapoznaj się z naszą ofertą jaką opracowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Będziesz zaszokowany przystępnymi cenami naszych usług i specjalistycznie wykonanej pracy. Niewątpliwie nie pożałujesz osobistej wyborów o zamontowaniu przydomowej oczyszczalni ścieków.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjne nagrzewnice wodne i inne formy ogrzewania »

  Atrakcyjne nagrzewnice wodne i inne formy ogrzewania

  Nasz serwis www to odpowiedź na Państwa potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bliższego poznania naszej firmy. Cała oferta prezentowana jest w atrakcyjnych cenach. Oferujemy różnego rodzaju nagrzewnice olejowe, wodne oraz termostaty, regulatory obrotów, zawory. Na naszym portalu znajdą Państwo bogatą listę produktów. Witryna internetowa Nagrzewnice.istore.pl to miejsce spełniające wymagania każdego.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rafał Drozd »

  Rafał Drozd

  API Baseny - działamy za pośrednictwem sieci autoryzowanych przedstawicieli. Wyłączny przedstawiciel - Piotr Chrabelski. Przedstawiciele Regionalni zapraszają - Piotr Drozd, Mirosław Borkowski, Rafał Drozd. Technicy specjaliści - Roman Grudkowski i Tomasz Grudkowski. Zapraszamy do skorzystania z oferty na baseny kąpielowe - swobodne pływanie nawet w bardzo małym basenie umożliwia pompa i przeciwprąd. Renowacja i przystosowanie istniejących niecek.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia »

  Narzędzia

  Konkretny majsterkowicz zawsze znajdzie jakiś problem do rozwiązania w swoim domu. Jeśli takiego nie będzie to i tak znajdzie dla siebie jakieś zajęcie. Ważne jest, by posiadał narzędzia przy pomocy, których poradzi sobie z każdym zagadnieniem z jaki przyjdzie mu się zmierzyć. Z drugiej strony narzędzia w domu przydają się każdemu, gdyż codziennie zdarzają się sytuacje, gdzie użycie noża lub śrubokręta jest bardzo pomocne a w zasadzie wręcz staje się jedynym rozwiązaniem i wyjściem z sytuacji. Z tego też powodu skrzynka i narzędzia to podstawa w każdym domu, gdzie przecież sporo rzeczy codziennie wymaga naprawy!

  Pagerank:
  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Kraków »

  Sprzątanie Kraków

  Nasza firma, posiadając olbrzymie doświadczenie w zakresie trzymania ładu, od wielu lat w sposób drobiazgowy oraz kompetentny zajmuje się czyszczeniem przestrzeni w budynkach oraz w ich okolicy. Dostarczane przez nas posługi są najwyższej jakości. Nasza wykwalifikowana oraz fachowa kadra utrzymuje ład błyskawicznie, sprawnie, dokładnie a przy tym zachowuje wysoki pułap udzielanych usług. Posiadamy wielu zadowolonych kontrahentów. Warto znaleźć się wśród nich już teraz!

  Pagerank:
  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła

  Ogrzewanie podłogowe z wykorzystaniem pompy polega na wychwytywaniu energii znajdującej się w gruncie Twojego gospodarstwa. grunt jest bowiem nieustannie ogrzewane m.in. przez wiatr. Ciepło jest pobierane na zewnątrz domu przez kolektory powietrzne. Czynnik roboczy przenosi pobrane z zewnątrz ciepło do zespołu pompy, która przekształca tą energię w ogrzewanie podłogowe. W domu energia cieplna jest przekazywana przez promieniujące ogrzewanie podłogowe, które zapewnia równomierne ciepło dzięki precyzyjnej regulacji. Każdy kW zużyty do zasilania pompy przekształcany jest w 5 kW prądu użytecznego do ogrzewania Twojego domu. Teraz możesz zastanowić się tylko jak udekorować Twój przyszły ogród. System ogrzewania podłogowego będzie niewidoczny od zewnątrz.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tessa - okna Bydgoszcz, okna drewniane Bydgoszcz, Porta, Gerda Bydgoszcz »

  Tessa - okna Bydgoszcz, okna drewniane Bydgoszcz, Porta, Gerda Bydgoszcz

  Kupując okna do domu najczęściej zwracamy uwagę na dwie kwestie: wygląd i koszt. Jest to oczywiście bardzo ważne, gdyż nowy zakup musi się nam przede wszystkim podobać, a najlepiej gdyby był w atrakcyjnej cenie. Należy pamiętać jednak, że poza wymienionymi czynnikami warto przyjrzeć się bliżej parametrom technicznym. Kupując okna drewniane Bydgoszcz musimy wziąć pod uwagę ich właściwości antywłamaniowe oraz odporność na hałas i zimno dobiegające z zewnątrz. Każdy z nas pragnie czuć się bezpieczny. Poczucie bezpieczeństwa w dużej mierze można zwiększyć między innymi przez zakup okna Bydgoszcz z szybami antywłamaniowymi. Warto również zwrócić uwagę czy okna drewniane Bydgoszcz mają solidne klamki

  Odporność na hałas czyli izolacyjność akustyczną wyraża się w decybelach za pomocą współczynnika RW. Im wyższy ten współczynnik tym lepiej dla nas. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że producenci w Polsce nie mają obowiązku podawać tego parametru, dlatego zalecane jest zapytanie o tę kwestie przed zakupem. Podobnie jest z odpornością na przenikanie ciepła. Informuje nas o tym współczynnik U. W praktyce im jest on niższy tym mniej ciepła ucieknie z domu. Dzięki temu nie dość, że w domu czy mieszkaniu jest cieplej, to rachunki za ogrzewanie będą mniejsze.

  Okna to bardzo ważna część każdego mieszkania, domu czy biura. W większości przypadków ma ona służyć wiele lat, a więc konieczny jest odpowiedni dobór w oparciu o określone kryteria. Należy zatem dobrze zapoznać się z wszelkimi właściwościami technicznymi, aby w ten sposób dokonać idealnego dla nas wyboru. Najlepsze okna to takie, które da się łatwo i stosunkowo szybko zamontować, a ich czyszczenie nie będzie sprawiało większych problemów.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowanie, szalunki »

  Rusztowanie, szalunki

  W ofercie firmy dzierżawa i montaż rusztowań elewacyjnych i modułowych, szalunków stropowych i ściennych. Ponadto sprzedaż rusztowań producentów jak Plettac, Layher, RUX, Bosta. Atrakcyjna i elastyczna oferta produktów, doświadczona kadra pracowników zapewnia pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań dla potrzeb budownictwa. Dzierżawa rusztowań zarówno dla prywatnych osób jak i dużych firm. Zapraszamy na nasza stronę.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki z żelbetu - alfa-zet »

  Zbiorniki z żelbetu - alfa-zet

  Uformowane z żelbetu zbiorniki stosowane są do różnych celów gospodarczych. Idealnie sprawdzają się jako rezerwuary wody pitnej albo do zbierania innych mediów np. nieczystości, z tego powodu są często możemy je znaleźć na terenach oczyszczalni ścieków. Firma" ALFA-ZET" wykonuje roboty budowlano-montażowe w zakresie budownictwa specjalnego i ogólnego. Specjalizuje się w budownictwie oczyszczalni ścieków i zakładów uzdatniania wody, w których podstawą konstrukcji jest zbiornik żelbetowy. Od początku istnienia wykonaliśmy niemało projektów o rozpiętej skali skomplikowania. Nabyte doświadczenie, pozwala wykonać każdą inwestycję. Nasza pełna oferta oraz niezbędne dane znajdują się na firmowej witrynie internetowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy - zapraszamy.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy kanadyjskie »

  Domy kanadyjskie

  Pewnie ktokolwiek z was potrzebuje posiadać osobisty dom. Jednak w wielu przypadkach jest to całkiem drogi interes i nie wszystkich na to stać. Ale nasza firma stara się to zmienić. Nasze gotowe domy, jakie proponujemy nie są drogie i do tego w miarę proste. Po rozwinięciu działalności własnej firmy do produkcji, oddział płyt budowlanych OSB postanowiliśmy również otworzyć aktywność w zakresie konstrukcji domów z tego surowca. OSB nie jest drogie i do tego ekspresowe w montażu, w związku z tym też zdołasz w krótkim czasie posiadać dom o jakim marzysz. Do tego proponujemy wykończenie wnętrz twojego domu. Dzięki temu po sfinalizowaniu stawiana go możesz się po prostu do niego wprowadzić, bez dalszych prac wykończeniowych.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio Parkietowe »

  Studio Parkietowe

  Studio parkietu JTP Wałkowski oferuje szeroki wybór podłóg drewnianych, desek dębowych, parkietu egzotycznego oraz wiele innych. Nasz firma kładzie największy nacisk na kompleksową usługe dla naszych klientów, tzn ;
  - w pierwszej kolejności dokładny i profesjonalny pomiar podłoża cementowego,
  - pomiary wilgotności drewna i powietrza,
  - sprzedaż i dostarczenie drewna na podłogę w konkurencyjnej cenie,
  - sprzedaż i dostarczenie profesjonalnej chemii parkieciarskiej,
  - wykonanie usługi parkieciarskiej z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu.
  Zapraszamy do odzwiedzin nszego salonu lub naszej strony internetowej.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bram »

  Napędy do bram

  Zajmujemy się produkcją ogrodzeń panelowych, palisadowych oraz dodatkowo bram. Opracowane u nas ogrodzenia przemysłowe są profesjonalną. Oferujemy też napędy do bram. W chwili obecnej z tego asumptu serdecznie inwitujemy na naszą witrynę www na której oferujemy usługi związane z naszą branżą. Tylko u nas siatka ogrodzeniowa jest wysokiej klasy, a podmurówka idealnie skomponowana z innymi naszymi produktami. Naszym mottem korporacyjnym jest: "Trwałość i bezpieczeństwo przez długie lata". Przystąp już w tym momencie do grona zadowolonych kontrahentów. Nie zwlekaj, taka okazja zdarza się jedynie raz wyżyciu.

  Pagerank:
  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie cnc »

  Frezowanie cnc

  Oferta naszej firmy dotyczy usług frezowania CNC przy pomocy wielkoformatowego, trójosiowego plotera, który umożliwia obróbkę wielu różnych materiałów. Przyjmujemy zamówienia na elementy pleksi, metali kolorowych, PCV, a także dibondu, drewna, sklejki i płyt MDF. Zapraszamy do współpracy firmy reklamowe i budowlane, jak również stolarskie, szkutnicze i inne. Grawerujemy wizytówki, napisy i logotypy. Oferujemy wycinanie tworzyw sztucznych i materiałów drewnopochodnych.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • sauny »

  sauny

  Jesteśmy firmą niemiecką specjalizująca się w produkcji saun i kabin termicznych INFRARED. Nasze produkty można spotkać u ponad 2000 dystrybutorów na cały świecie. Oferujemy produkty najwyższej jakości oraz fachowy serwis. Jesteśmy nastawieni na klienta, dlatego każde zamówienie realizowane jest zgodnie z wymaganiami i potrzebami klientów. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty wymagane na rynku UE. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zarówno kabin termicznych jak i saun. Naszą pracą staramy się zaspokoić klientów, którzy potrzebują spokoju, odprężenia i regeneracji sił.

  Pagerank:
  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko-Biała »

  Nieruchomości Bielsko-Biała

  Deweloperze, proponujemy atrakcyjne warunki promowania oraz transakcji, szczególnie na terenie Bielska-Białej i Żywca. Doświadczeni pracownicy pomogą określić warunki transakcji, ocenić lokalizację inwestycji, a także wybrać procedurę płatności. Możecie liczyć na współpracę w zakresie nieruchomości niekomercyjnych: domów, mieszkań, gruntów, lokali użytkowych. Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.suporex.net - suporex cena ceny cennik »

  www.suporex.net - suporex cena ceny cennik

  Złóż darmowe, niezobowiązujące zapytanie cenowe na suporex. Jesteśmy internetowym zrzeszeniem 66 hurtowni budowlanych z całej Polski. Sprzedajemy suporex oraz inne materiały budowlane potrzebne do budowy domu. Zapewniamy atrakcyjne warunki zakupu oraz organizujemy transport z rozładunkiem HDS. Posiadamy w naszej ofercie suporex biały i szary takich producentów jak Solbet, H+H i Prefabet. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Projekty domów

  ETN Pracownia Gliwice - typowe i gotowe projekty domów jednorodzinnych. Domy jednorodzinne i wielorodzinne - pracownia architektoniczna wykonuje typowe projekty domów i obiektów budowlanych. W ofercie wysokiej jakości projekty domów jednorodzinnych parterowych i z poddaszem. Projektowanie domów to specjalność naszej pracowni - serdecznie zapraszamy Państwa po projekty domów. Pracownia ETN oferuje projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz innych obiektów. Domy jednorodzinne i wielorodzinne - pracownia architektoniczna wykonuje dla Państwa typowe projekty domów i obiektów budowlanych. W ofercie pracowni atrakcyjne projekty domów jednorodzinnych parterowych i z poddaszem. Projektowanie domów to nasza specjalność - zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą projektów.

  Pagerank:
  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów drewnianych »

  Projekty domów drewnianych

  W czasopismach branżowych możemy znaleźć wiele interesujących porad dotyczących danej dziedziny. Gazet jest naprawdę dużo, więc nie ma problemu z odnalezieniem odpowiedniej. Szczególnie ciekawe są gazety budowlane, które oferują jako dodatki, płyty zawierające takie elementy, jak projekty domów. Wiele osób z pewnością znajdzie projekt, który będzie mu odpowiadał, inni natomiast znajdą dzięki projektom pomysł na mieszkanie. Można oczywiście zaprojektować własny dom razem z projektantem, Wówczas będziemy mogli dobrać wszystko według naszego życzenia, oczywiście zgodnie ze sztuką budowlaną.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Łódź »

  Remonty Łódź

  Strona firmy remontowo budowlanej z Łodzi. Firma robi wszystkie roboty budowlane począwszy od wykopów a kończąc na całościowym wykończeniu obiektu. Na wizytówce znajdziemy obszerną galerię zdjęć z naszych realizacji, opinie zleceniodawców a także kontakt z firmą. zakład usługowy zabezpiecza także kompleksowe zaopatrzenie w surowce w toku realizacji zleconych robót. Firma preferuje budownictwo energooszczędne oraz budownictwo pasywne.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Altanki.org »

  Altanki.org

  Niepowtarzalna atmosfera jaki uzyskać móżna w ogrodzie podczas przyjacielskiego przyjęcia zachwyca kolejnych ludzi. Dla takich spotkań znakomicie pasują altanki ogrodowe, gdzie uzyskujesz możliwość odpocząć w miłych warunkach. Projekty altanek są jeszcze bardziej atrakcyjne, mają niecodzienne kształty i więcej funkcjonalności. Altanki.org to firma rodzinna, gdzie najcenniejszym potencjałem jest wyrobiona regionalna renoma w projektowaniu aranżacji ogrodowych. Wykonaliśmy sporo nieszablonowych obiektów, które do dziś cieszą swoich właścicieli. Oprócz indywidualnych projektów altan czy też domków drewnianych tworzymy także szablonowe projekty, ale zdarza się że nie są one najlepsze dla bardziej wymagających Konsumentów. Firma funkcjonuje na terenie Lublina. Zbadaj naszą propozycję i skontaktuj się jeśli jest dla Ciebie ciekawa.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem rusztowania »

  Wynajem rusztowania

  Monter Rusztowania oferuje specjalistyczne akcesoria budowlane: dźwigary, sklejka, zacieraczki do betonu, ogrodzenia budowlane. W naszej ofercie znajduje się również wynajem rusztowania i wynajem szalunków. Nasi fachowcy oferują również montaż rusztowania u Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do zakupu naszych produktów. W sprzedaży posiadamy również rusztowania budowlane i szalunki. Oferowane przez nas sprzęty budowlane spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i standardy jakości. Dzięki temu są wyjątkowym atutem dla firm budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szafki bhp »

  Szafki bhp

  MK Mebel jako przedsiębiorstwo specjalizujemy się produkcja mebli metalowych. Przeważnie nasze wyroby to szafy ubraniowe metalowe i szafy ubraniowe bhp. Meble te wykorzystywane są również w obejściach pokojowych zazwyczaj jako szafki kuchenne jak i w firmach w garderobach dla pracowników i w wielu innych dziedzinach. W współczesnych czasach umeblowanie to nieozowny wyraz mieszkania codziennego. Różnią się one wieloma składnikami takimi jak np. stylistyka wypełnienia bądź różnym zastosowaniem.

  Pagerank:
  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne Zielona Góra »

  Kolektory słoneczne Zielona Góra

  W bliskiej przyszłości, obecne sposoby ogrzewania domu, najpewniej zostaną wyparte. Na ich miejsce wskoczą alternatywne źródła energii cieplnej. Już w tej chwili bardzo dużo osób, decyduje się na założenie pomp ciepła. Jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju usługą, powinieneś zapoznać się z oferta naszych usług. Firma Wasser Mann to przodownik na polskim rynku alternatywnych źródeł ogrzewania. Nasze doświadczenie i grono zadowolonych klientów jest dla Ciebie zapewnieniem usług na najwyższym poziomie.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble nowoczesne »

  Meble nowoczesne

  AKADEMIA ARCHITEKTURY to wyjątkowa galeria sztuki użytkowej znajdująca się w Łodzi, oferująca meble i oświetlenie największych na świecie projektantów i architektów. Ekspozycje stanowią nowoczesne meble oraz oświetlenie, jak i klasyki światowego designu.
  Swoje miejsce znajdują tutaj takie marki jak Vitra, Kartell, Fiam, Foscarini, Porro, Softline, Adelta, Fabbian, Casamania, Alivar, Bonaldo i wiele innych znanych firm. AKADEMIA ARCHITEKTURY zaprasza na dobrą kawę i spotkanie z designem. Współpracują ze studiami architektonicznymi i dekoratorami wnętrz, obsługując zarówno projekty klientów indywidualnych jak i firm. 18 marca o godz. 18:00 w siedzibie Akademii Architektury w Łodzi odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Marty Zając „Portret rodzinny”. Jest to fotograficzna próba pokazania wzajemnych relacji nie tylko przedmiotów i ludzi, ale przede wszystkim nas samych z najbliższym otoczeniem. To nie tylko uprzedmiotowienie ludzi, nie tylko uosobienie przedmiotów, ale także ich wzajemne wpływy. Polecamy meble włoskie.

  Pagerank:
  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi ParkietLine.pl »

  Podłogi ParkietLine.pl

  Wyruszyłeś z remontem a nie posiadasz jeszcze nic na podłogę? Polecamy Ci podłogi spółki Parkiet Line. W spersonalizowanej katalogu usług/produktów ma ona: deski dębowe, parkiety krajowe, parkiety egzotyczne, parkiety lakierowane, deski lakierowane, deski barlineckie, schody, deska baltic wood, dąb wędzony. Naszymi partnerami są najlepsi producenci w biznesie: Baltic Wood, Barlinek, DecoWood. Nasza przedsiębiorstwo para się nie tylko sprzedażą podłóg i parkietów, niemniej jednak także ich montażem. Parkiet Line do wyborny wybór dla osób lubiących kompleksowe rozwiązania, wygodę, a także szanujących swój czas i pieniądze. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszymi materiałami i usługami. Podłogi Parkiet Line to dzisiaj jedne najlepszych produktów na rynku.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki stylowe »

  Kominki stylowe

  W KODO w stałej ofercie ogromny wybór kominków firmy Chesney’s, uznanej angielskiej firmy zajmującej się produkcją kominków i akcesoriów kominkowych. W ofercie zarówno kominki nowoczesne, jak i tradycyjne i rustykalne. Produkowane kominki to światowe trendy i style. Oferujemy wysokiej jakości kominki wykonane z różnych materiałów. Kominki marmurowe i z kamienia pochodzącego z odległych części Europy i Azji. Zapewniamy profesjonalny montaż.

  Pagerank:
  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deskowanie, szalunki »

  Deskowanie, szalunki

  W naszej ofercie znajdą Państwo rusztowania renomowanych i cenionych firm na krajowym rynku. W naszym sklepie internetowym oferujemy najlepszej jakości rusztowania, doka, layher, plettac, szalunki. Oferujemy Państwu niskie, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i szybką obsługę. Produkty, które oferujemy cechuje: bezpieczeństwo, funkcjonalność, wysoka jakość. Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki dekoracyjne »

  Grzejniki dekoracyjne

  Marzysz o ciepłej łazience gdy wychodzisz spod prysznicu? Masz już dość błyskawicznego zakładania szlafroka po gorącej kąpieli, żeby nie poczuć tego przerażającego zimna? Jeśli tak to możemy spełnić Twoje marzenia. Odwiedź naszą stronę www, gdzie znajdziesz ofertę na grzejniki łazienkowe. Dzięki naszym grzejnikom będziesz zawsze mieć wysoką temperaturę w łazience i już nie poczujesz zimna po wyjściu z wanny. Ponadto na naszej stronie internetowej znajdziesz też grzejniki dekoracyjne, które poza ogrzaniem Twojej łazienki urozmaicą ją ładnym wyglądem.

  Pagerank:
  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szalunki »

  Szalunki

  GBG. Rusztowania – wynajem i sprzedaż. Oferujemy rusztowania budowlane czołowych producentów (Plettac, Layher, Rux, Hunnebeck). Jako najwięksi dostawcy rusztowań w Europie Środkowej oferujemy rusztowania modułowe i szalunki na każde warunki budowlane. Oferowane rusztowania łączą ze sobą nowoczesność, funkcjonalność oraz wytrzymałość. Rusztowania fasadowe oraz rusztowania modułowe stanowią świetne rozwiązanie dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłu.

  Pagerank:
  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba Gdynia »

  Szamba Gdynia

  Ciekawa wieść dla tych którzy budują upragniony dom. Powstała niezależna ogólnopolska wyszukiwarka szczelnych szamb betonowych. Szambo betonowe to materiał bardzo drogi, koszty tego wahają się mocno, i są to ceny rzędu 1100zł do tysiąca pięciuset zł za szambo betonowe o pojemności 4m3. Zatem często warto jest przed kupnem sprawdzić warunki zakupów szamb betonowych w Gdyni. Na porównywarce reklamujemy szambo betonowe wielu firm.

  Szamba betonowe odgrywają główną rolę w ochronie środowiska ale też w domowym budżecie. W blokach właściciel domu musi co jakiś czas ponosić koszty za kanalizację i ta usługa jest nieunikniona, natomiast na wsi właściciel lokalu musi samemu zadbać o wywóz tych zanieczyszczeń każda taka posesja musi mieć przydomowe szambo o odpowiedniej pojemności jeśli będzie za wąskie będzie przymus częstego korzystania z usług firm które trudnią się transportem tych fekalii.

  W naszej wyszukiwarce szczelnych szamb betonowych zestawisz ceny z Gdyni.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mocowania rur »

  Mocowania rur

  Ażeby dać możliwość ze wszech miar wysoki standard naszych produktów już teraz zaczynamy oferować produkty wysokiej klasy. Nie można zapomnieć, że w tym momencie jedynie nasze towary do których zaliczamy wszelkiego rodzaju uchwyty, obejmy oraz dodatkowo mocowania do rur. Najwyższej klasy zasuwy burzowe oraz dodatkowo ogromna lista towarów w wybornych jakościowo produktów. NIe można również zapomnieć, że po dystrybucji naszych produktów ilość zadowolonych klientów non stop zwiększa się. Nie zwlekaj i przystąp do tego szybko rozrastającego się grona kontrahentów.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Układanie Kostki Granitowej - Brukers.com »

  Układanie Kostki Granitowej - Brukers.com

  Firma Brukers to firma z długoletnim doświadczeniem w branży brukarskiej oraz kamieniarskiej. O kamieniu wiemy wszystko - zaufaj fachowcą. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi: ukladanie kostki granitowej, kompleksowe usługi brukarskie, sprzedaż kostki granitowej oraz innych materiałów z kamienia naturalnego. Wykonujemy chodniki, parkingi, drogi, podjazdy oraz także inne nietypowe zlecenia naszych klientów. Nie boimy się żadnych wyzwań! Jeśli szukasz profesjonalnej firmy brukarskiej - to dobrze trafiłeś - postaw na jakość i wybierz Brukers.com! Nasza firma działa na terenie całej Polski. Więcej informacji oraz nasze przykładowe realizacje i referencje można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.brukers.com. Zapraszamy!

  Pagerank:
  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rolety, drzwi Bydgoszcz »

  Rolety, drzwi Bydgoszcz

  Nasza firma działa w szeroko pojętej branży budowlanej, oferujemy w tej sferze wszechstronną obsługę oraz rozległy asortyment produktów. Nasz zespół składa się z młodych i pomysłowych pracowników, którzy odznaczają się wielkim zaangażowaniem i niezawodnością oferowanych usług. Posiadamy najlepszych ekspertów, którzy świadczą naszym kontrahentom kompetentne doradztwo. Od samego początku, nasi klienci objęci są fachową obsługą i opieką, co umożliwia przyjemną współpracę. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele czynników niezbędnych w każdym domu. Wśród naszych propozycji znajdują się okna, rolety, bramy i kostka brukowa. Wszelkie produkty, które dostarczamy, dobieramy dokładnie do potrzeb naszych klientów. Wiemy, jak istotne jest poprawne dopasowanie pojedynczych elementów, dlatego staramy się wszystko solidnie dopasować.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie strumieniem wody »

  Cięcie strumieniem wody

  BTH Import Stal - szeroka oferta materiałów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Zakres usług naszej firmy obejmuje szlifowanie rur i profili, foliowanie blach oraz wycinanie laserowe i gięcie blach. Szeroki asortyment składowanych materiałów. Od kilku lat systematycznie powiększamy asortyment składowanych materiałów oraz zakres usług w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba Kielce »

  Szamba Kielce

  Dobra wieść dla osób którzy budują wymarzony dom. Powstała ogólnopolska wyszukiwarka szczelnych szamb betonowych. Szambo betonowe to materiał nie najtańszy, ceny jego wahają się bardzo, i są to ceny rzędu 900zł do 1500zł za typowe szambo betonowe o pojemności czterech tyś. litrów. Więc bardzo często konieczne jest przed zakupem porównać warunki zakupów szamb betonowych w województwie świętokrzyskim. Na portalu proponujemy szamba wielu firm.

  Szamba betonowe odgrywają główną rolę w ochronie środowiska ale też w domowym budżecie. W blokach właściciel lokalu musi co miesiąc płacić za transport nieczystości drogą kanalizacyjną i ta cena jest obowiązkowa, natomiast poza miastem właściciel domu musi sam się marwić o wywóz tych zanieczyszczeń każda taka posesja musi posiadać prywatne szczelne szambo betonowe o odpowiedniej pojemności jeśli jest za wąskie będzie trzeba częstego korzystania z usług firm które trudnią się wywozem tych fekalii.

  W naszej porównywarce szczelnych szamb betonowych porównasz kwoty z województwa świętokrzyskiego.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia ręczne »

  Narzędzia ręczne

  Kontrahentami firmy Profi-Tools z Wrocławia stanowią zarówno duże przedsiębiorstwa, funkcjonujące na terenie całego państwa, jak i mniejsze podmioty gospodarcze. Podejmujemy się obsługi firm z branży kolejowej, wodociągowej, energetycznej i ogólno transportowej. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy realizowali wyposażenie fachowe na rzecz każdych tych pracowni, jakie posiadają w swojej strukturze organizacyjnej oddziały utrzymania ruchu. Potwierdzeniem jakości usług i kompetencji naszej jednostki niech stanowi fakt, iż wiarą obdarzyły nas w tej chwili m.in. odpowiedzialne spółki, rejestrowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo plastikowe »

  Szambo plastikowe

  Mamy okazje Wam przedstawić porónywarkę kosztów ekologicznych takich jak: szamba betonowe, szambo z plastiku, oraz domowe Oczyszczalnie ekologiczne. Ci ludzie co stawiają upragniony dom wiedzą dobrze że każda złotówka jest na wagę domu. Jest opcja stworzyć mieszkanie za 100 tysięcy, i Można wybudować mieszkanie za 400tyś.. To tylko od Ciebie zależy za ile powstanie dom. Korzystaj z korzyści xxI wieku. Przekalkuluj szamba na szambo-oczyszczalnia.pl - jest to niezależna porównywarka Cen i więcej. Inni też opisują że to jest najlepszy katalog tematyczny dla towarów: szambo z betonu, szambo z plastiku, oraz przydomowe Oczyszczalnie ścieków. Na stronie przeczytasz też co jest lepsze w twoim regionie, oraz co okarze się być tańsze wybiegając dalej jak np. piętnaście lat - To ma znaczenie. Portal zestawia koszty firm z całęj Polski.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telka »

  Telka

  Praktycznie każdy, kto ma plany otworzyć firmę w branży remontowo-budowlanej powinien posiadać pewne doświadczenie w tym obszarze, poznać obowiązujące przepisy, no i dysponować odpowiednim sprzętem. Zakup rusztowania telka, młota udarowego czy pozostałych wymaganych narzędzi jest w końcu konieczne do tego, by realizować tego typu zlecenia. Praktycznie każda gospodarcza działalność, opierająca się na zadaniach związanych z odnową i wykończeniem domów nie będzie miała powodzenia, jeśli wspomniane rusztowania i inne sprzęty nie znajdują się na jej wyposażeniu. Rzecz jasna istnieje także szansa pożyczania poszczególnych sprzętów, niemniej najważniejsze wyposażenie powinno zawsze być pod ręką fachowców. Gdy dokonuje się wyboru na przykład rusztowania trzeba wiedzieć, że występują różne jej odmiany. Wśród nich elektrodowa, światłowodowa, transformatorowa czy wiele innych. W zależności więc od preferencji oraz realizowanych robót, odpowiednie musimy wybrać na swoje potrzeby. Sklepów ze rusztowaniami różnych typów jest wcale niemało, z tego też powodu z ich znalezieniem na pewno nie będzie kłopotu.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowa »

  Firma remontowa


  Prace budowlane

  KMCbud jest wykonawcą kompleksowych prac budowlanych. Prowadzone przez nas inwestycje mają zawsze zapewnioną kompleksową obsługę materiałową jak i sprzętową. Prace prowadzone są przez wykwalifikowanych i fachowych pracowników, dzięki czemu możemy gwarantować wysoką jakość naszych usług.

  Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualnie sporządzoną wycenę prac z dokładnym określeniem zakresu, harmonogram postępu robót oraz szczegółowo sporządzoną umowę z dostosowanymi do potrzeb Klienta warunkami płatności.

  ul. Chrobrego 37
  60-681 Poznań
  woj. wielkopolskie
  tel. 665 827 313

  Pagerank:
  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo artystyczne Płock »

  Kowalstwo artystyczne Płock

  Firma Artech zajmuje się kowalstwem artstycznym z użyciem stali. Nasze wyroby charakteryzują kute bramy oraz ogrodzenia na całkowite posesje. Tworzymy balustrady oraz kraty i wszystko co można zbudować ze stali. Wykonujemy przeróżne metalowe konstrukcje dla rozmaitych specjalizacyj i firm są to zazwyczaj schody i takie jak podjazdy dla niepełnosprawnych osób.Wszystko co związane ze stalą należy do nas. Nasi sprofilowani w tym co produkują fachowcy utworzą dla ciebie specjalne arcydzieło z metalu pod formą takich nawet wydających się na co dzień bagateli jak schody po których spacerujemy czy oparcia których się łapiemy. Gwarancją którą dajemy punktualność jest dobrze dokonana wytwórczość na termin i z właściwym rezultatem. Przed rozpoczęciem do planu robimy darmowe pomiary i dowóz gotowych elementów na miejsce. Założona przez nas brama odzwierciedli piękno twojej posesji i uchwyci jej unikalny wizerunek pośród ślicznych czarów przyrody. Więcej na stronie firmowej.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taśma stalowa »

  Taśma stalowa

  Nie sposób spostrzec, że w świecie wręcz wszystko musi być odpowiednio potasowane i nosi swoją nazwę. Tak samo można zaobserwować w przykładzie byle jakiego tworzywa, jakim ludzkość się poprawia i jakiego stosuje do różnego typu prac i obowiązków. Określanie określonych przedmiotów pomaga łatwiej funkcjonować i swobodniej zachowywać się dla przykładu w samoobsługowym sklepie, kiedy to pragnie się kupić wybrany zakup, a nie jest się świadomym, na której właśnie półce się on znajduje. Część nazwy produktów nie są zbyt popularne i słabo swobodne, tak jak na przykład blistry. W tym czasie pewnie masa osób zadaje sobie zdanie: co to przecież jest? Tak naprawdę jest to coś, z czym każdy przecież ma kontakt wiele razy, najczęściej w czasie zakupów danych produktów. Nie sposób domyślic się, urządzenia nowoczesne i gadżety żądają jakiejś baterii, która przyniesie potrzebnej ilości energii i zadziała na normalne służenie całego urządzenia. Jak chodzi o zwyczajne baterie, takie jak dobrze znane "paluszki", to w czasie ich kupna dostaje się je w specjalnym opakowaniu.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technika grzewcza i kotły co »

  Technika grzewcza i kotły co

  Wstawienie i wybór odpowiedniego systemu ocieplania nie jest sprawą banalną. Wie to każdy, kto stanął już przed takim wyborem. Technika grzewcza oferuje mnogość opcji, kotłów, które działają lepiej w zależności od odpowiednich warunków. Wybór właściwego pieca jest w dużej mierze zależny od infrastruktury domu, oraz od tego jak dużą objętość posiada i tego co jest dla nas najwygodniejsze. Wybór zawsze należy do nas, kwestia jedynie kosztów instalacje oraz eksploatacji, które mogę w pewnych przypadkach znaczyć więcej.

  Pagerank:
  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Solary

  Strona obrazująca wiele faktów odnośnie kolektorów słonecznych i korzystania z energii solarnej. Kolektory słoneczne i ich rodzaje opisane w przyjazny sposób. Będziesz wiedział czym różnią się od siebie kolektory słoneczne takie jak np: kolektory cieczowe i powietrzne. Prócz tego przeczytasz zbiór wiadomości odnośnie dofinansowania do nabycia kolektorów słonecznych. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z treścią naszego poradnika.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym i żeliwne »

  Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym i żeliwne

  Niezbędne są dla Ciebie wkłady kominkowe, jakie bardzo przydałyby Ci się do Twojego pięknego budynku mieszkalnego? Zależy Ci przede wszystkim na wyborze konkurencyjnego wytwórcy wkładów tj. chociażby - Kratki? W takim przypadku na 100% będziesz chciał zaznajomić się z propozycją produktową naszego sklepu on-line, w którym sprzedajemy wkłady charakteryzujące się naprawdę dobrą jakością. Na rynku proponujemy wkłady kominkowe już od 3 lat, z tego powodu też posiadamy sporą ilość usatysfakcjonowanych klientów z z całego państwa. Wybierając nas kontrahenci mogą być w 100% przekonani, że otrzymają szczegóły do kominka najbardziej atrakcyjnych przedsiębiorstw, jakie funkcjonują na rynkach zagranicznych od od dawna. Posiadamy w ofercie naprawdę rewelacyjne uwarunkowania naszych usług dla nowych klientów.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław »

  Projektowanie wnętrz Wrocław

  Zajmujemy się projektowaniem, a ponadto aranżacją wnętrz na terenie Wrocławia, a również całej Polski. Na stałe zatrudniamy sztab architektów oraz projektantów. Nasze projekty wnętrz Warszawa pozostają dopasowane oraz zgodne z wizją zleceniodawcy. W każdym momencie staramy się, ażeby ostatnie zdanie przy realizacji zadania miał W każdym momencie zleceniodawca dzięki czemu ograniczamy do minimum sposobność nie trafienia w gusta domowników. staramy się, ażeby prawie każdy projekt był doskonale dopracowany w każdym calu. Posiadamy bardzo sporo zadowolonych nabywców, o czym świadczą referencje na naszym blogu internetowej. Aranżacja wnętrz Warszawa to nasza spora pasja, a nie tylko metodę na zarobek. Nasze Studio oferuje wszystkim stałym klientom zniżki. Skorzystaj z oferty naszego Studia już obecnie.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobór pompy ciepła »

  Dobór pompy ciepła

  Przedsiębiorstwo Almag współpracuje przy ekologicznym ogrzewaniu. Produkuje programy energii dla mieszkania poprzez właściwy dobór pompy ciepła współpracujący z baterią słoneczną przy współpracy z kotłem CO. Obszar dostaw pomp ciepła dotyczy całego kraju. Współpracujemy z wszystkimi ważniejszymi hurtowniami na terenie wszystkich województw. Mamy wiele lat doświadczenia w montowaniu ogrzewania ekologicznego.

  Pagerank:
  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odlewy aluminiowe »

  Odlewy aluminiowe

  Firma Unimat specjalizuje się w produkcji złączy oraz armatury przemysłowej. Produkuje również odlewy ze stopów, cynku, aluminium i miedzi, które wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu: w transporcie drogowym i kolejowym, pożarnictwie, w przemyśle chemicznym, maszynowym, paliwowym i elektrotechnicznym. Około 60% produkcji firmy trafia na rynek zagraniczny do krajów europejskich oraz na pozostałe kontynenty. Firma posiada wykształconą kadrę specjalistów i wykorzystuje nowoczesne technologie konstrukcyjne i produkcyjne, dzięki czemu jest w stanie wykonać wszelkie najbardziej nietypowe zapotrzebowania klientów.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja pożarowa »

  Wentylacja pożarowa

  CentroClima Kraków. Centrum klimatyzacji i wentylacji pożarowej. Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i wdrażania sytemów klimatyzacji i wentylacji. W ofercie klimatyzatory i wentylatory uznanych firm. Montaż i serwis instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Nasza wiedza i doswiadczenie pozwalają na sprawna i szybka realizację zleceń wykonawczych. CentroClima zawdzięcza swój sukces aktywnej współpracy ze swoimi klientami. Zgodnie z filozofią naszej firmy, za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Jeżeli interesuje cię klimatyzacja i urządzenia wentylujące, w ofercie naszego sklepu internetowego Klimamarket znajdziesz szeroki asortyment produktów takich jak: kurtyny powietrzne, nagrzewnice, pompy ciepła, wentylatory.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Konstrukcje stalowe

  Przedsiębiorstwo AKRIM od dawna pozyskuje coraz większe doświadczenie na poznańskim rynku konstrukcji stalowych. Produkujemy: płoty, ogrodzenia, bramy, balustrady, konstrukcje wsporcze maszyn, stalowe ścianki działowe, ściany z płyty obornickiej, zadaszenia, wiaty, garaże, hale stalowe i.t.p. Zapewniamy terminowość wykonywanych prac, bardzo dobrą jakość oraz satysfakcję z kosztów naszych działań. Dla wszystkich Klientów przed przystąpieniem do wykonywania projektu wykonujemy bezpłatne pomiary oraz dajemy kompletne wsparcie techniczne dla inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na naszym serwisie internetowym.

  Pagerank:
  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • folia budowlana »

  folia budowlana

  Nasza firma PerfectFolie tworzy gospodarczą działalność związaną z ogólnie pojętym budownictwem. Specjalizujemy się w produkcji jak też sprzedaży rozmaitych folii. Organizację tworzy zespół świetnie wyszkolonych, dobrze zgranych profesjonalistów którzy nieprzerwanie wywiązują się należycie z zadań. Działalność prowadzimy na obszarze całego kraju. W naszej ofercie można znaleźć m.in.: folie dachowe i wiatroizolacyjne, folie fundamentowe, membrany i folie PCV, taśmy do klejenia i reperacji folii, siatki poliolefinowe jak też wszystkie zalecane akcesoria. Stale urozmaicamy naszą ofertę, starając się trafiać do jak największej liczby klientów. Zapraszamy Państwa serdecznie na firmową stronę internetową!

  Pagerank:
  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deska Barlinecka »

  Deska Barlinecka

  Serdecznie zapraszamy Państwa do własnej Galerii Handlowej DOMzBAJKI.pl. W naszym katalogu towarów odnajdziecie Państwo niemały wybór takich rzeczy jak płytki ceramiczne np. płytki Paradyż oraz deski podłogowe jak np. deska barlinecka, również najwyższej jakości produktów do wystroju wnętrz. Odwiedź opisywaną firmową witrynę już teraz i zaznajom się z bogatą ofertą rzeczy do aranżacji i wystroju wnętrz. Na bank odnajdziesz frapujące Ciebie artykuły. Prezentowana oferta podzielona jest na kategorie, w jakich są najwyższej jakości artykuły uznanych wytwórców z całego świata. Jeśli poszukujesz materiałów do aranżacji wnętrz to opisywana strona jest właśnie dla Ciebie. Jeszcze raz ciepło wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Kraków »

  Projektowanie wnętrz Kraków

  W naszej bogatej ofercie szerokie spektrum realizacji wnętrz: Od konsultacji proinwestycyjnych, poprzez analizę rynku, kreację, autorski patronat po zaangażowane prowadzenie inwestycji w charakterze inwestora zastępczego. Proponujemy spersonalizowane projekty mebli, wyposażenia wnętrz wszelkiego typu, zoptymalizowaną organizację przestrzeni, kolorystyki, światła, klimatu, uzgodnienia branżowe; sanepid, ppoż, bhp. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszelkie zainteresowane podmioty, zarówno firmy jak i też jednostki indywidualne.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie Kraków odwodnienia »

  Usługi brukarskie Kraków odwodnienia

  Zajmujemy się od wielu już lat profesjonalnym zakładaniem i projektowaniem ogrodów oraz terenów zielonych, a także usługami brukarskimi i ogrodzeniami. Prace ogrodnicze w tym odwodnienia izolacje są nadzorowane przez naszych biologów co gwarantuje wykonanie ich zgodnie ze sztuką. Działamy na terenie Krakowa i całej Małopolski. Zapraszamy do współpracyi do obejrzenia galerii naszych prac na www.ogrody-rem.wbud.pl

  Pagerank:
  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • www.mam-sklad.pl - materiały budowlane - koszt budowy domu - hurtownie budowlane »

  www.mam-sklad.pl - materiały budowlane - koszt budowy domu - hurtownie budowlane

  Mam-sklad.pl to portal budowlany, za pomocą którego możecie Państwo kupować najtańsze materiały budowlane składając zapytania ofertowe, korzystając z komisu budowlanego, promocji i wyprzedaży w 70 hurtowniach budowlanych z całej Polski. Dodatkowo możecie Państwo zobaczyć jaki koszt budowy domu ponieśli inni inwestorzy. Forum budowlane pomoże Państwu rozwiązać problem, na który możecie napotkać budując lub remontując. Zapraszamy do korzystania z serwisu mam-sklad.pl i zmniejszania kosztów budowy lub remontu domu.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kocioł gazowy CO »

  Kocioł gazowy CO

  Kotły grzewcze to urządzenia, które ostatnimi czasy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nim jednak zaczniemy mówić o nich cokolwiek, trzeba dokonać jakiegoś podziału. Szeregujemy je biorąc pod uwagę typ, np. wiszące lub stojące, kondensacyjne, albo zwykłe itp. Kocioł jednofunkcyjny podgrzewa wyłącznie wodę, podczas gdy kocioł gazowy dwufunkcyjny także doprowadza ciepło do domu. Kocioł to jednak nie wszystko, konieczny jest odpowiadający piec, tak by osiągnąć największą skuteczność. Wyjście jakim są piece gazowe co to najkorzystniejsza idea z punktu widzenia ekologii. Stopień degradacji środowiska musi się zmniejszać! Pragnąc wiedzieć jak przedstawiają się ceny urządzeń, jakie konieczne okażą się do instalacji ogrzewania gazowego, nie masz potrzeby wychodzić z domu, szukaj w sieci np. pod kotły kondensacyjne cena. Ważnym plusem nowoczesnych kotłów, jest ich wielkość- nie tracąc na funkcjonalności - możesz zamontować je gdzie tylko chcesz.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stal »

  Stal

  Specjalnością firmy Dofak jest stal i zrobione z niej części. Naszą specjalnością są takie wyroby jak np. pręty żebrowane i pręty gwintowane, maty zbrojeniowe w różnych średnicach, ceowniki gorącowalcowane, profile zamknięte, rury i inne.Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Stal, jak i pozostałe elementy są zaopatrzone w niezbędne certyfikaty jakościowe.Jesteśmy znani z zawsze terminowych realizacji, oraz elastycznych cen.

  Pagerank:
  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany akustyczne »

  Ekrany akustyczne

  Witryna spółki Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie firmy są m.in. kontenery morskie, sanitarne, mieszkalne, morskie, magazynowe i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
  Uzyskane przez firmę Weldon w ciągu kilku ostatnich lat wiedza i doświadczenie pozwoliły na rozszerzenie zakresu produkcji metalowej o nowe działy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znaczącemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remont mieszkania »

  Remont mieszkania

  Jednostka handlowo usługowa Konbud specjalizuje się w specjalności budowlanej, istotnie aranżacją i wykończeniem wnętrz. Współcześnie oferujemy naszym interesantom ogromną panoramę usług dekoracji i fasady wnętrz. Specjalizujemy się też w sztukaterii, organizujemy nauczania dla architektów i konstruktorów wnętrz. Aktualnie poszerzamy naszą propozycję również o remonty mieszkań Olsztyn. Naszym zamysłem jest zadowolenie kontrahenta tych najbardziej wymagających, wyczekujących niepowtarzalne wykończenia, jednorazowe i rzadkie rozwiązania. Nasze produkty oraz jednostka pozyskała wiele nagród i uhonorowań, za najlepszą firmę w specjalności budowlanej. Zdołamy zaoferować wszystko w jednym miejscu impuls, wzorzec, materiał i zrealizowanie. Zapraszamy na naszą stronicę www.konbud.olsztyn.pl w zamiarze zaznajomienia się z propozycją firmy.

  Pagerank:
  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mata szklana »

  Mata szklana

  Jesteśmy firmą polską, działamy na rynku od 1991 roku i cały czas zwiększamy nasze możliwości. Mamy kompetentny, stabilny i doświadczony Zarząd, który pracuje z nami od początku istnienia. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę żelkotów, żywic i wszelkich dodatków, niezbędnych do produkcji kompozytów chemoutwardzalnych. Kompozyty te są dookoła nas jako kadłuby łodzi, zderzaki samochodów, siedzenia w autobusach i na stadionach, elementy obudowy w autobusach i samochodach, zbiorniki, parapety, ozdobne blaty, odlewy - jak np. umywalki, wyroby sztukateryjne. Nasze nowoczesne centrum dystrybucyjno-logistyczne jest w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania nie tylko w zakresie dostawy szerokiego asortymentu produktów, ale też szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia. Serwis techniczny oferuje specjalistyczną pomoc przy budowie form na bazie żywic oraz przy przetwórstwie wszelkich dostarczanych przez nas materiałów. Dzięki szerokiej współpracy ze specjalistycznymi firmami budowlanymi wykonujemy posadzki oraz elementy z laminatów. Nasza specjalność to posadzki żywiczne.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • okna pcv warszawa »

  okna pcv warszawa

  W ostatnich czasach sporą popularność zyskały okna plastikowe, które są bardziej wytrzymałe i nie przepuszczają dużego hałasu. Poza tym okna te dużo łatwiej się myje. Okna Warszawa to popularne hasło wpisywane wśród zamieszkałych na Mazowszu, ponieważ Warszawa jest największym miastem w okolicach i posiada przy tym o wiele więcej profesjonalnych sklepów z oknami i akcesoriami okienniczymi. Bywa również tak, że osoby zamieszkujące inne województwa wpisują tę frazę w poszukiwaniu najlepszych rezultatów dla siebie. Transport z Warszawy nie ma wygórowanych kosztów, dlatego niekiedy warto poszukać czegoś naprawdę porządnego poza swoim miejscem zamieszkania.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Docieplenia Kraków, Niepołomice »

  Docieplenia Kraków, Niepołomice

  Jeśli uważasz, że Twoje mieszkanie nie wymaga docieplenia, Kraków Twoim miastem, radzimy się dobrze nad tym zastanowić i porównać rachunki za ogrzewanie w mieszkaniach o podobnym metrażu. Nierzadko okazuje się, że na docieplaniu możemy zaoszczędzić niemałe pieniądze - zwłaszcza w skali całego życia. Gdy zastanawiasz się komu zlecić wykonanie docieplenia, Niepołomice mogą się okazać zbyt małym rynkiem na znalezienie dobrej firmy. Dlatego polecamy się jako firma Tad-Rem. Świadczymy kompleksowe usługi związane z remontami i wykańczaniem wnętrz.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki »

  Grzejniki

  Spółka Ling w swojej ofercie przedstawia nowe linie grzejników.
  Grzejniki oprócz dobrych cech eksploatacyjnych, posiadają nowoczesną stylistykę.

  Grzejnik Sensa charakteryzuje się zaokrągloną powierzchnią górną, całość jest zbudowana z jednego giętego arkusza blachy.
  Grzejniki Quinn Quattro cechuje górna osłona typu grill, oraz dekoracyjne boczne panele.
  Grzejniki Integrale są wyposażone w 6 otworów przyłączeniowych, oraz dołączoną instalację zasilającą, dzięki czemu mogą być eksploatowane z zasilaniem bocznym, lub dolnym.

  Pagerank:
  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Toruń »

  Projektowanie wnętrz Toruń

  Nasza jednostka świadczy usługi z obszaru szkiców budowlanych i wnętrz, kosztorysów oraz wycen budowli, świadectw energetycznych. Proponujemy rozległy zakres propozycji, oraz profesjonalne nastawienie do indywidualnego Petenta naszej firmy. Decydując się na usługi naszej pracowni kosztorysowo - projektowej wybierasz kompetentnie utworzone powierzone nam zamówienie, dopięte na ostatni guzik. Zapraszam do przedłożenia się z naszą propozycją na stronie firmowej oraz do kontaktu z nami.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowiec »

  Fachowiec

  Szukasz fachowca? A może chciałbyś dodać ogłoszenie? Idealnie trafiłeś. W naszym serwisie znajdą Państwo ogłoszenia ludzi z całej Polski, znających się na robocie z różnych dziedzin. Dysponujemy szeroką gamą ofert z różnych stron kraju. U nas na pewno znajdziesz to czego szukasz. Nie musisz długo chodzić po Internecie, wystarczy skorzystać z naszego serwisu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę. Staramy się, aby każdy klient był w pełni zadowolony. Jeśli planujesz remont domu, mieszkania, nie zatrudniaj kogoś nie sprawdzonego - wykorzystaj naszą stronę do wyszukania naprawdę solidnej firmy. Na naszej platformie internetowej znajdą Państwo doświadczonych i sprawdzonych pracowników. Dzięki ich dużemu, praktycznemu doświadczeniu, kreatywności oraz zaangażowaniu są w stanie sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu. A może to Ty jesteś fachowcem i chciałbyś umieścić swoje ogłoszenie w Internecie? Z takiej strony internetowej jak nasza może skorzystać każdy, bez ponoszenia zbędnych kosztów. Tylko u nas najlepsze ogłoszenia remontowe.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy budowlane - Bydgoszcz, Toruń »

  Firmy budowlane - Bydgoszcz, Toruń

  Strona zawiera treści związane z budownictwem w Bydgoszczy oraz Toruniu. Znajdziesz tutaj opisy i listę firm budowlanych, nieruchomości, firm oferujących montaż oraz demontaż okien i drzwi, a także usługi remontowe w tych miastach. Zapraszamy do przeglądania strony i lektury.Serwis poświęcony jest tematyce budownictwa w Bydgoszczy i Toruniu. Na stronie znajdują się artykuły dotyczące firm budowlanych, nieruchomości czy remontów w tych dwóch miastach. Zachęcam do odwiedzania serwisu i lektury.

  Pagerank:
  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie łazienek, grzejniki »

  Projektowanie łazienek, grzejniki

  Na naszej witrynie znajduje się oferta firmy ENIX, czyli wytwórcy wysokiej jakości grzejników, dzięki którym każdy dom, mieszkanie, zostanie odpowiednio ogrzany, a przy tym grzejniki będą miały również interesujące walory estetyczne. Towary proponowane przez ENIX, to jakość wykonania połączona z pionierskimi formami w najbardziej modnych i topowych wzorach. Wchodząc na tą stronę podejmują Państwo dobrą decyzję, bowiem firma ma na celu zadowolić każdego klienta, który tylko będzie zainteresowany jej urządzeniami. Sama strona internetowa firmy jest pierwszym krokiem do zapoznania się z całą ofertą handlową. Dostępna jest ona w kilku wersjach językowych, dzięki czemu nawet zagraniczni goście będą mogli świetnie zorientować się w temacie i dokonać właściwego wyboru, z którego później można radować się latami.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz »

  Architekt wnętrz

  Biuro projektowe, mieszczące się w Poznaniu, zajmuje się projektowaniem wnętrz domów i mieszkań oraz pomieszczeń użytku publicznego.

  Aranżujemy wnętrza w kilka osób, w zgranym zespole architektów już od dłuiego czasu.

  Nasze prace, kierujemy głównie do tych z Was, którzy oczekują nietuzinkowego pomysłu na zaplanowanie przestrzeni, w której na co dzień przebywają.

  Oprócz ciekawego wizerunku, proponujemy również profesjonalną wiedzę techniczną, niezbędną do kontynuowania pracy z wykonawcami oraz do wykonania rysunków technicznych.

  Projekt składa się z paru faz: na początek - koncepcja, druga - część wykonawcza, trzecia - dobór sprzętów, czwarta - oddanie pełnej dokumentacji razem z wizualizacjami.

  Na pracę projektanta wnętrz, składa się nie tylko wykonywanie rysunków i wizualizacji, ale również poszukiwanie odpowiednich sprzętów, dodatków, materiałów oraz zależne od potrzeb rozmowy z wykonawcami.

  proponujemy również, oprócz całościowego projektu, wersje ograniczone, polegające na ustnym doradzeniu lub wykonaniu paru odręcznych rysunków bezpośrednio na spotkaniu.

  Pagerank:
  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Gdańsk »

  Mieszkania Gdańsk

  Koncentrujemy się na rynku trójmiejskim w segmencie mieszkań o podniesionym standardzie. Istniejemy od 1987 roku i do dzisiaj uzyskaliśmy już istotną pozycję na rynku realizując 25 inwestycji, a następne 6 mamy w trakcie realizacji. Nasze najsławniejsze przedsięwzięcia to odnowienie Ratusza Rady Miasta Gdańska, modernizacja Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, modernizacja Audytorium Novum Politechniki Gdańskiej oraz budowa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz Olsztyn - aranżacja wnętrz Olsztyn »

  Architektura wnętrz Olsztyn - aranżacja wnętrz Olsztyn

  Projektowanie wnętrz Olsztyn - na obecną chwilę praktycznie każdy człowiek ma tak sporo pracy, iż trudne jest dla niego poświęcenie kilku godzin na urządzenie własnej, niepowtarzalnej nieruchomości, a przecież niemalże każdy pragnie aby funkcjonować w komforcie. Właśnie dlatego oferujemy wykonanie niepowtarzalnego projektu Twojego domu. Cechują nas przede wszystkim konkurencyjne ceny, prestiżowe pomysły jak i ogromne doświadczenie. Na rynku architektonicznym pracujemy już od ponad 5 lat. Jeżeli zamierzasz zaprojektować Twoją nieruchomość w sposób innowacyjny to zapraszam do kontaktu.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy rynnowe »

  Systemy rynnowe

  Krak-Zinc. Dachy i pokrycia dachowe. Dystrybutor cynkowych wyrobów walcowanych firmy VM ZINC. W ofercie blacha cynkowa i blacha miedziana w postaci arkuszy, zwojów. Ponadto oferujemy akcesoria wykończeniowe oraz kompletny system odprowadzenia wód deszczowych z blachy cynkowo-tytanowej.

  Ponadto świadczymy usługi w zakresie pomocy na etapie projektowania, wyceny pokryć dachowych, doradztwa technicznego w trakcie realizacji oraz szkolenia dla firm wykonawczych.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sucha zabudowa trójmiasto »

  Sucha zabudowa trójmiasto

  Szukasz dobrych, solidnych i tanich mieszkań? Idealnie trafiłeś. Przedsiębiorstwo Maukran w swej bogatej ofercie posiada bardzo wiele różnorodnych usług. Firma ta działa na terenie Trójmiasta, ale także i okolic. Warto również wiedzieć, iż firma oferująca produkty posiada je od renomowanych firm – liderów rynku, niejednokrotnie nagradzanych za swe produkty. W swej ofercie firma ta posiada oprócz remontów, również malowanie,docieplanie. Jest ona renomowaną firmą na rynku, w związku z tym też z pewnością możesz skorzystać z usług przedsiębiorstwa Maukran. Wybierając tą firmę na 100% będziesz zadowolony.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety PiekneSciany.com »

  Fototapety PiekneSciany.com

  Myślicie w jaki sposób urządzić pokój dla dziecka, jakie dekoracje naścienne zastosować w WC? Doskonale trafiliście. Na blogu PiekneSciany.com prezentujemy mnóstwo wiadomości w obszernych tekstach, jakie kolory zastosować w konkretnym wnętrzu, jakie ozdoby naścienne nadają się wyłącznie do łazienki, a jakie do pokoju dziennego czy pokoju dziecięcego. Wasze problemy z dekoracją pomieszczeń, a konkretniej z dekoracją powierzchni ścian we wnętrzach już się skończyły, dziś znaleźliście Blog PiekneSciany.com, tutaj wszystkie fazy dekoracji wnętrz są wyjątkowo dokładnie omówione, powiedziane jest jakie kolory ze sobą się komponują jak również jakiego rodzaju fototapety czy tapety powinno się zastosować do właściwego pomieszczenia. Zapraszamy do przeczytania wszelkich informacji na wskazanym blogu.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe części zamienne FORKLIFT.NET.PL »

  Wózki widłowe części zamienne FORKLIFT.NET.PL

  Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą części oraz serwisem wózków podnośnikowych. W naszej
  ofercie znajduje się duży wybór części zamiennych do najczęściej spotykanych typów wózków widłowych: CLARK, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI, BALCANCAR, LINDE, STILL, HYSTER, KOMATSU,
  JUNGHEINRICH, YALE, HC LIFT, GPW, RAK oraz wiele innych.

  Oferowane przez nas części są produkowane przez najlepsze firmy co
  gwarantuje długą żywotność. zdając sobie sprawę jak uciążliwa dla Państwa jest awaria wózka widłowego gwarantujemy dostawy części wciągu
  3-5 dni od momentu złożenia zamówienia. Nasi eksperci pomogą Państwu
  w dokładnej identyfikacji potrzebnych części zamiennych oraz przedstawią
  konkurencyjną ofertę sprzedaży.

  Jeżeli Państwa firma nie posiada własnego mechanika to firma Interfork jest idealnym rozwiązaniem tego problemu, nasz SERWIS naprawi wózek podnośnikowy w ciągu 24h od
  skompletowania całości wymaganych podzespołów.
  Większość napraw wykonujemy u klienta co umożliwia zleceniodawcy na
  ocenę rzetelności pracy naszych serwisantów, a w w chwili obecnej nie tylko
  koszt ale i jakość usługi jest ważna.

  Wykonujemy również kosztorysy napraw głównych, nasi specjaliści przygotują atrakcyjną ofertę na przeprowadzenie remontu wraz ze zgłoszeniem wózka do Urzędu Dozoru Technicznego
  jeżeli zachodzi taka potrzeba. Oprócz bieżących napraw wykonujemy przeglądy konserwatorskie oraz
  kompletujemy dokumentacje zgłoszeniową wózków do UDT.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • czujniki Satel »

  czujniki Satel

  Różne zabezpieczenia powstały przede wszystkim dla zapewnienia nam ochrony. Jednakże nie jest to wyłącznie bezpieczeństwo wprost powiązane o osobiste życie. Alarmy dają sygnał iż w konkretnym położeniu dzieje się coś niedobrego z panującymi normami bezpieczeństwa. Takim sygnałem ma możliwość być równie dobrze złodziej jak i dym. Alarmy wyposażone w czujniki dymu głównie potrzebne są w placówkach pożytku publicznego jak również w mieszkaniach, gdzie rodzina wykorzystuje kuchenki gazowej. Warto wtedy zaopatrzyć się w czujniki gazu, ponieważ dają one komfort nam jak również naszym wszystkim mieszkańcom.

  Pagerank:
  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.suporeks.com - suporeks cena ceny cennik »

  www.suporeks.com - suporeks cena ceny cennik

  Składaj darmowe, niezobowiązujące zapytania cenowe na suporeks. Jesteśmy internetowym zrzeszeniem 66 hurtowni budowlanych z całej Polski. Sprzedajemy suporeks oraz inne materiały budowlane potrzebne do budowy domu takie jak bloczki betonowe, systemy kominowe, systemy stropowe, systemy dociepleń, dachy. Zapewniamy atrakcyjne warunki zakupu oraz organizujemy transport z rozładunkiem HDS na budowie. Posiadamy w naszej ofercie suporeks biały i szary takich producentów jak Solbet, H+H i Prefabet. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Lublin »

  Szamba betonowe Lublin

  Strona prezentująca najlepsze oferty zakładów robiących szambo w ogromnej ilości pojemności. Przeszukując serwis www.lublin.szamba-betonowe.net uzyskujesz przeświadczenie, iż bardzo szybko znajdziesz interesujące Cię artykuły w najatrakcyjniejszych cenach. Pokazywana w serwisie propozycja obejmuje zarówno szamba betonowe jednokomorowe jak i dwukomorowe o wybranej powierzchni, dające możliwość stosować je do indywidualnych potrzeb kupującego. Dzięki podziałowi prezentacji na różne typy o wiele łatwiej będzie można wyszukać potrzebny produkt oraz zapoznać się z jego specyfikacją i kosztem. Obok owej oferty żaden klient chcący kupić szambo ekologiczne nie może pozostać obojętny.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie biologiczne »

  Oczyszczalnie biologiczne

  Usługą oferowaną przez Roman & Zbigniew Eko-Instal jest montaż przydomowych oczyszczalni ścieków na działce Klienta i nadzór nad funkcjonującymi oczyszczalniami. Roman & Zbigniew Eko- Instal to prowadzący działalność na terenie woj. mazowieckiego autoryzowany dealer firmy Sotralenz. Firma Eko-Instal zajmuje się dystrybucją detaliczną i hurtową systemów kanalizacji, przydomowych oczyszczalni ścieków, drenaży i systemów zagospodarowania wód opadowych wiodących marek. W ofercie Eko-Instal znajdują się produkty, których jakość potwierdzają uznawane w Europie i na świecie certyfikaty.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody Gięte, Schody Drewniane, Schody Wrocław »

  Schody Gięte, Schody Drewniane, Schody Wrocław

  Schody drewniane to świetna myśl by ożywić wnętrze Twojego domu. Wykonujemy schody gięte i schody drewniane oparte o nowoczesne technologie wykonania, oryginalne wzornictwo oraz o trwałość. Nasze Schody drewniane i schody gięte są zrobione z bardzo wysokiej jakości drewna egzotycznego i krajowego. Firma Stolarstwo Tęcza skupią się na świadczeniu usług w województwie Dolnośląskim i w okolicach Wrocławia, jednak jest otwarta na propozycje klientów z odleglejszych regionów. Nasze schody drewniane i schody gięte pełnią nie tylko rolę użytkową ale stają się też meblem zdobiącym wnętrze Twojego domu. Przykładowe realizacje możesz zobaczyć na naszej stronie www.teczastolarstwo.pl. Wejdź i przekonaj się sam!

  Pagerank:
  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty i Doradztwo Energetyczne Łukasz Wiktorowicz »

  Projekty i Doradztwo Energetyczne Łukasz Wiktorowicz

  Projekty i Doradztwo Energetyczne Łukasz Wiktorowicz specjalizuje się w obliczeniach zapotrzebowania na energię budynków. Stale obniżany próg dopuszczalnego zużycia energii dla nowych i remontowanych budynków, sprawia że należy zwrócić szczególną uwagę na poprawne wyznaczenie tej wartości. Warunkiem prawidłowego wyznaczenia charakterystyki energetycznej budynku jest posiadanie aktualnej wiedzy na temat technologii stosowanych w budownictwie. Projekty i Doradztwo Energetyczne Łukasz Wiktorowicz kładzie największy nacisk na jakość swoich opracowań. Regularnie uczestniczymy w konferencjach naukowych przenosząc wnioski i doświadczenia środowisk naukowych na lokalny rynek budowlany. Naszym dodatkowym atutem jest krótki czas realizacji zleceń, niewysoka cena oraz najwyższa jakość wykorzystanych materiałów. Wykonamy świadectwo charakterystyki energetycznej budynku, wymagane przez Prawo budowlane po wdrożeniu dyrektywy 2002/91/WE, audyt energetyczny, audyt remontowy. Więcej informacji można znaleźć tutaj

  Pagerank:
  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła

  Dostarczenie energii cieplnej do domu, to dziś znacznie więcej niż klasyczne piece, czy kolektory słoneczne. Chcąc powstrzymać proces zanieczyszczania środowiska, możesz zamontować ekologiczne ogrzewanie. Najpierw jednak, poczytaj nieco czym są pompy ciepła. Bez znaczenia, czy interesuje Państwa pompa cieplna powietrzna, czy zasilana energią z wnętrza ziemi- w naszej ofercie znajdziecie Państwo obie. Nie stosując żadnych dodatkowych źródeł ciepła, masz możliwość ogrzać cały dom. Kluczową kwestią jest dobór pompy ciepła, którego to bez opinii zawodowca niełatwo dokonać. Koszt pompy ciepła to kilkadziesiąt tysięcy zł. Dokładne stawki poznać możesz wpisując w internecie np. pompy ciepła cennik. Bardzo ważne jest również, żeby powietrzna pompa ciepła, była odpowiednio dobrana do systemu grzewczego. Walcząc o przyrodę, zyskujesz jednocześnie wielką wygodę korzystania z nowoczesnych rozwiązań zapewniających oszczędność także Tobie i Twojej rodzinie.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana »

  Firma budowlana

  Specjalizujemy się remontem domów, sklepow w zakres naszych usług budowlanych wchodzi malowanie, murowanie, tynkowanie ścian,szpachlowanie.
  Świadczymy
  Usługi glazurnicze
  Usługi hydrauliczne
  Usługi elewacyjne
  Usługi dekarskie
  Obszar naszych usług budowlanych dotyczy całego woj. Lubuskiego,
  głównie miast Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Gubin, Międzyrzecz, Nowa Sól, Słubice, Żagań i mniejszych miejscowości.
  W naszej firmie pracuje Murarz, Hydraulik, Cieśla, Glazurnik dlatego masz pewność że wykonany przez nas remont będzie na najwyższym poziomie.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • projektowanie ogrodów olsztyn »

  projektowanie ogrodów olsztyn

  "Garden Flo - Kompleksowe Usługi Ogrodnicze", od kilku lat specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji ogrodów przydomowych oraz terenów zieleni miejskiej. Wszystkie zaprojektowane i wykonywane przez nas ogrody, są dopasowywane do indywidualnych gustów i oczekiwań klientów. W trakcie realizacji wielu zleceń z zakresu projektowania ogrodów, wypracowaliśmy najwyższe standarty przyjęte przez rynek, korzystając z najlepszej jakości sprzętu i fachowców. Nasze zlecenia cechuje niezwykła estetyka i jakość wykonania, przy pracy bierzemy także pod uwagę to że Państwa ogród ma ładnie wyglądać nie tylko w momencie oddania ale także w każdym następnym sezonie. Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne potrzeby i wymagania klientów, dzięki czemu tworzymy niepowtarzalne wnętrza ogrodowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i zaangażowaniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.Do każdego projektu podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, tak by każdy tworzony przez nas ogród miał indywidualny, niepowtarzalny charakter. Dbając o jakość i staranność wykonania stosujemy tylko sprawdzony, najwyższej jakości materiał roślinny z renomowanych szkółek i gospodarstw roślinnych.
  Równolegle nasza firma zajmuje się dekoracją wnętrz zielenią. Aranżujemy pomieszczenia o różnym przeznaczeniu, dostosowując się do wymagań klientów i warunków panujących w pomieszczeniach. Wykonujemy dekoracje świąteczne i okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy!
  projektowanie ogrodów olsztyn

  Pagerank:
  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Złota rączka Warszawa »

  Złota rączka Warszawa

  Złota rączka Warszawa oferuje usługi takie jak :Naprawa i montaż mebli,reperacja urządzeń elektrycznych,reperacja usterekreperacja cieknących kranów i instalacji sanitarnych,wymiana zamków i klamek,mocowanie szafek, luster i półekusługi hydrauliczne Warszawausługi elektryczne Warszawausługi stolarskie Warszawaoraz inne szybkie naprawy z którymi nie możesz sobie poradzićOferujemy usługi na terenie miasta Warszawa i okolic.Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług Złotej rączki.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe Sosnowiec »

  Szambo betonowe Sosnowiec

  Strona www wyszczególniająca oferty firm produkujących szambo w dużej skali wielkości. Zaglądając na stronę www.sosnowiec.szamba-betonowe.net uzyskujesz pewność, iż szybko znajdziesz interesujące Cię wyroby w najniższych cenach. Prezentowana w serwisie oferta obejmuje zarówno szamba betonowe jednokomorowe jak i dwukomorowe o przeróżnej powierzchni, zezwalające zastosować je do indywidualnych wymagań kupującego. Dzięki podziałowi produktów na różne kategorie o wiele łatwiej będzie można wyszukać właściwy artykuł oraz zaznajomić się z jego specyfikacją oraz ceną. Obok owej oferty żaden nabywca chcący kupić szambo betonowe nie może pozostać obojętny.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tartak »

  Tartak

  Nasza oferta przeznaczona jest nie tylko dla klienów biznesowych, co także indywidualnego klienta. W naszej bogatej ofercie mieszczą się najlepszej jakości towary, w szczególności: więźba dachowa, drewno budowlane i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenie naszej witryny www - Roma, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.Firma Roma to jedyny w swoim rodzaju przedstawiciel towarów drzewnych.Nasze usługi sięgają blisko stu lat i owiane są fachową tradycją. Wieloletnie doświadczenie wpływa na naszą pozycję, co rzuca się w oczy w uzyskanych wyróżnieniach.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • kominki piaskowiec kamien elewacyjny fasady kamieniarstwo kopalnia obudowy kominkowe »

  kominki piaskowiec kamien elewacyjny fasady kamieniarstwo kopalnia obudowy kominkowe

  Kamieniarstwo Pawlik :producent wyrobów z kamienia naturalnego z własnych kopalni piaskowca. W ofercie posiadamy : kominki, kamień elewacyjny, kamień ogrodowy, kominki rustykalne, piaskowiec barwny, gzymsy, kolumny. Posiadamy w ofercie bardzo ciekwą kolorystykę kamienia elewacyjnego i kamienia fasadowego.Firma kamieniarska specjalizująca się w wydobyciu i obróbce naturalnego piaskowca. Firma oferuje szereg produktów z piaskowca wydobywanego w miejscowości Grabowie. Piaskowiec nasz charakteryzuje się ciekawą i nie powtarzalną kolorystyką wśród dostępnych piaskowców na rynku polskim. W kamienia wytwarzamy : płyty fasadowe, kamień elewacyjny, kamień murowy, kamień ogrodowy, obudowy kominkowe. Ciekawy wygląd i niepowtarzalna kolorystyka to atuty naszego piaskowca a wyroby z niego cieszą się dużym zainteresowaniem o czym świadczą wykonane prace. Zapraszamy

  Pagerank:
  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki betonowe »

  Posadzki betonowe

  Firma Budowlana wylewka.com jest segmentem działalności Remontowo Budowlanej. Wylewka.com wykonuje posadzki betonowe a także wylewki mixokretem. Firma działa na rynku polskim od 2001 roku.


  Wszystkie nasze zlecenia realizujemy za pomocą wysokowydajnych podajników do betonu zwanych tradycyjnie mixokretem. Jakość naszych usług i sprzętu jest dla nas priorytetem. Posiadamy podajniki do betonu, zacieraczki elektromechaniczne, niwelatory elektroniczne oraz wiele innych maszyn, które są w wyśmienitym stanie technicznym. Firma ma siedzibę koło Warszawy, jednak nie boimy się zleceń z żadnego zakątka w kraju.
  Działalność posiada{tworzy grupę samych wykwalifikowanych pracowników, którzy nabyli zdolności potrzebne przy wykonywaniu wylewek oraz innych usług budowlanych dużo wcześniej przed powstanie działalności welewka.com. Te umiejętności ekipa wylewki.com nabyła wykonując zamówienia na rzecz dużych spółdzielni mieszkaniowych. Nasza działalnośćzdecydowała się wykonywać ściśle sprecyzowane usługi związane z wylewkami i posadzkami. Oferta nie jest bogata, po to byśmy mogli się specjalizować oraz poszerzać wiedzę w ściśle określonej branży. Takie podejście sprawia, iż w branży wylewek i posadzek jesteśmy jednym z liderów na obszarze mazowieckim.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodne docieplenia »

  Niezawodne docieplenia

  Na witrynie mieszczą się informacje dotyczące firmy produkującej materiały budowlane.
  Docieplenia budynków oferowane przez omawianą firmę to pewność niezawodności. W ofercie firmy znajdują się przeróżne tynki i systemy dociepleń. Głównym obszarem działalności są docieplenia wszelakiego typu obiektów. Proponowane produkty pozyskały sobie zaufanie zarówno krajowych, jak i zagranicznych klientów. Zatrudniamy kompetentnych oraz świetnie wyszkolonych pracowników. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fasady aluminiowe ALSAL »

  Fasady aluminiowe ALSAL

  Teraźniejsze konstrukcje budowlane to połączenie piękna i funkcjonalności. Ażeby je otrzymać łączy się ze sobą różnorodne surowce budowlane np. szkło i aluminium pozwalające uzyskać wspaniałe efekty estetyczne oraz współczesny styl. Przedsiębiorstwo ALSAL projektuje, produkuje i montuje konstrukcje oraz elementy ze szkła i aluminium dla budynków użyteczności publicznej, mieszkać i obiektów przemysłowych. Produkowane przez nas konstrukcje projektujemy w oparciu o najnowsze technologie oraz trendy architektoniczne. Realizowane przez nas projekty odznaczają się doskonałym modernistycznym wyglądem o raz ponadprzeciętną jakością wykonania za sprawą użytych materiałów i komponentów wysokiej jakości, których też jesteśmy wytwórcą - fasady aluminiowe, świetliki dachowe, dachy szklane itp. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy w takim razie do odwiedzenia firmowej witryny internetowej gdzie na pewno znajdziesz więcej informacji dotyczących naszej działalności. Zapraszamy.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawietrzaki »

  Nawietrzaki

  Naszym mottem jest ZDROWA WENTYLACJA . Stąd też ostatnie lata poświęciliśmy tworzeniu podstaw do długofalowego rozwoju firmy zorientowanego na wdrożenie zdobyczy cywilizacyjnych na miarę XXI wieku w zakresie ekologicznych i energooszczędnych systemów wentylacyjnych jak : nawiewniki, rekuperatory, nawietrzaki, nawiewniki do okien, nawiewniki higrosterowane, nawiewniki okienne. Zapraszamy do współpracy – Flopsystem.
  Nawietrzak zapewnia kontrolowany dopływ świeżego powietrza poprzez ścianę zewnętrzną bezpośrednio do pomieszczenia w budynku mieszkalnym.
  Dostarcza odpowiednią do potrzeb ilość powietrza zewnętrznego wymuszając usuwanie równoważnej ilości powietrza zużytego, nie powodując przeciągów. Zaopatrzony jest w filtr powietrza i osłonę termiczną zabezpieczającą przed skraplaniem się pary wodnej na czołowej powierzchni zaworu nawietrzaka.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła

  Nasza firma posiada w sprzedaży pompy ciepła. W ofercie posiadamy urządzenia takich producentów jak Danfoss, Viessmann, czy też Glen Dimplex.


  Jakie są zalety ogrzewania domu za pomocą pompy ciepła?
  Użycie pomp ciepła poprawia mikroklimat w pomieszczeniu.
  Po zainstalowaniu pompy ciepła koszty ogrzewania mogą być zmniejszone nawet o ponad 50 procent.
  Oczywiście na konkretne zaoszczędzone pieniądze ma wpływ wiele indywidualnych czynników.
  Pewna grupa pomp ciepła jakie sprzedajemy umożliwia uzyskanie stosunkowo dużej ilości ciepłej wody w krótkim czasie, przy jednoczesnym niskim
  zużyciu energii. Technologia ta opiera się na efektywnej wymianie ciepła oraz na warstwowym układzie c.w.u. w urządzeniu podgrzewającym.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Bielsko »

  Materiały budowlane Bielsko

  Grupa Builder to sieć dystrybutorów materiałów i urządzeń budowlanych.
  Firma została uruchomiona w roku 1990.
  Wieloletnie doświadczenie, bardzo dobra baza logistyczna, profesjonalność, pozwoliły na uzyskanie wielu wyróżnień za dobrą współpracę od cenionych wytwórców.

  W naszej stałej ofercie znajdują się różnorodne grupy materiałowe: cegły, bloczki ceramiczne i inne, izolacyjne przeciwwilgociowe i termiczne, systemy kominowe, pustaki ceramiczne do ścian nośnych i ścianek działowych, systemy dachowe, więźby itp.
  W sprzedaży posiadamy też stolarkę okienną z drewna i PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale Kraków »

  Hale Kraków

  Zapraszamy na stronę naszej firmy HaleStudnicki.pl, na której dowiecie się Państwo dużo więcej o wykonywanej przez naszą firmę działalności. Na naszej witrynie firmowej przeczytać można o proponowanych przez firmę Hale Studnicki usługach, oraz o możliwych sposobach skontaktowania się z nami. Nasza witryna daje też możliwość, aby bezpośrednio ze strony wysłać do nas informacje. Zajmujemy się projektowaniem i montażem hal na terenie całego kraju. Każde zlecenie staramy się wykonać profesjonalnie i staramy się zapewnić końcowym wynikiem oczywiście zadowolenie naszych klientów.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki powietrza »

  Sprężarki powietrza

  Dzisiaj większość konkurencynych zakładów produkcyjnych stawia na kompletną automatyzację, więc narzędzia pneumatyczne to obowiązek. Grupą sprężarek powietrza są sprężarki tłokowe bądź sprzężarki śrubowe, które używane są na rozległą skalę w wielu gałęziach, takich jak: budownictwo, motoryzacja, czy w warsztatach lakierniczych. Wraz z rozwojem przemysłu ich zastosowanie jest z każdym dniem. Opierają się one na zasadzie wykorzystania sprężonego powietrza. Siłą napędową, która zmienia różnice ciśnienia w energię mechaniczną, usprawniają bardzo pracę. Prócz tego, sprężarki powietrza należą do jednych z najnowocześniejszych. Opierają się na pneumatyce, dziedzinie nauk technicznych, dzięki której możliwe było ich wytworzenie. Na dodatek sprężarki powietrza są bardzo trwałe, zatem korzystanie w sposób bezpieczny i poprawny mogą nam służyć, przez kilka długich lat. Na ich korzyść przemawia również fakt, że są proste w obsłudze. Zatem warto zainteresować się tego typu produktami, o ile myślimy o całkowitej automatyzacji naszej pracy. Sprężarki powietrza to przyszłość. Co więcej, że na rynek stale wchodzą coraz to lepsze narzędzia pneumatyczne. Tworzy się coraz więcej sklepów pneumatycznych, zatem jest w czym wybierać.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Styl wiejski »

  Styl wiejski

  Celem IM Sztuka Wnętrz jest projektowanie wnętrz, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dekoratorzy wnętrz, współpracując z inwestorami proponują indywidualnie dobrane projekty, dostosowane do przedstawianych oczekiwań. Proponowane rozwiązania architektoniczne łączą w sobie istniejące trendy i nowoczesne projektowanie z wygodą i komfortem. Pracownia przygotowuje aranżacje wnętrz zgodnie z indywidualnymi preferencjami i gustami klientów, coraz częściej decydujących się na zastosowanie klasycznych rozwiązań, styl wiejski czy dworkowy, łącząc je ze współcześnie panującymi kanonami.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej Warszawa »

  Układanie kostki brukowej Warszawa

  Nasza spółka zajmuje się układaniem kostki brukowej, także betonowej, a, także kostki granitowej. Zajmujemy się też sprzedażą surowców, jakie są potrzebne do wykonania prac powiązanych z układaniem kostki. Na naszej witrynce można znaleźć się ceny surowców, naszych usług i dodatkowo wybrane zdjęcia naszych zleceń. Gwarantujemy miłą współpracę, zatem zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdyż zdecydowanie warto.

  Pagerank:
  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deska Barlinecka - Deski lite Barlinek »

  Deska Barlinecka - Deski lite Barlinek

  Służymy wiedzą i pomocą w wyborze podłogi do Państwa mieszkania lub domu. www.deska-barlinecka.waw.pl Zapraszamy na spotkanie z nami, podczas którego pomożemy w realizacji marzeń o drewnianej podłodze pod Państwa stopami. Udzielimy kompetentnych odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru samej podłogi, jak również jej montażu i pielęgnacji. tylko u Nas w salonie masz możliwość zobaczyć wszystkie wzorniki podłóg Barlinek - deska barlinecka jak i również Deski lite Barlinek! Najlepsze ceny w Polsce! Twoją nową podłogę wyślemy za darmo! Na terenie Całej Polski! Przy zamówieniu powyżej 30m2 podłogi! Zapraszamy do naszego salonu: DREWNIANA PODŁOGA S.C. ul. Gen. Meriana C. Coopera 12G - Osiedle Lazurowa – Warszawa Bemowo lub zadzwon do Nas po najlepszą cenę! (22) 2918277

  Pagerank:
  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Frezarka Wirtgen »

  Frezarka Wirtgen

  Prorem Poznań zaprasza do współpracy w zakresie zakupu maszyn budowlano-drogowych oraz części zamiennych marki Wirtgen i innych. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasz wykwalifikowany personel, który służy swoim długoletnim doświadczeniem w zakresie doboru sprzętu do Państwa potrzeb, a ponadto przekaże własną wiedzę dotyczącą prawidłowej obsługi i eksploatacji posiadanego sprzętu.
  Specjalizujemy się w sprzedaży i obsłudze ciężkiego sprzętu budowlano-drogowego oferując szeroką gamę maszyn takich jak frezarki do asfaltu, walce drogowe, które przed przekazaniem poddawane są dogłębnej diagnostyce i koniecznym naprawom.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie ścian »

  Osuszanie ścian

  Przedsiębiorstwo Novex powstało w 1993 roku w Cieszynie.
  Sprzedajemy, oraz montujemy najwyższej jakości drzwi. Naszą dodatkową branżą jest osuszanie budynków, oraz osuszanie ścian.

  Stosowana przez nas technika osuszania ścian i budynków polega na wykorzystaniu zjawiska elektroosmozy.
  Urządzenie osuszające nie ingeruje bezpośrednio w strukturę ściany.
  Fale elektromagnetyczne powodują powstanie odwróconego dynamicznego zjawiska elektroosmozy.
  W wyniku opisanego zjawiska zatrzymany jest proces podsiąkania wody do góry przez kapilary muru. Następuje suszenie budynku.

  Po całkowitym osuszeniu obiektu aparat nadal pracuje spełniając rolę izolacji pionowej jak i poziomej zapobiegając ponownemu zawilgoceniu budynku.
  Urządzenie pobiera niewielką ilość energii elektrycznej.

  Pagerank:
  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy na płótnie »

  Obrazy na płótnie

  Sklep ZmieniamySciany.pl zainspirowany nowatorskim oraz wyjątkowym obrazom na ściany, dzięki jakim każde pomieszczenie odnajdzie świetność, nabierze żywych barw, a równocześnie zostanie całkowicie nowym pomieszczeniem, tworzącym wyjątkowe oraz wkomponowane obrazy do dekoracji pomieszczeń. Portal ZmieniamySciany.pl jest przeznaczony z jednej strony obrazom popularnych kompozycji, jak również widoków uwypuklających morze, za jego przedstawicielstwem macie możliwość kupić do domu obraz z wybranego zdjęcia, a równocześnie zaplanować całość ściany podług osobistego gustu. Jeśli nadal nie masz pojęcia co ma znajdować się na Twoich powierzchniach ścian, portal ZmieniamySciany.pl jest specjalnie dla Ciebie jak również dla Twojego domu. Z naszą pomocą poszczególne pomieszczenie zostanie zaprojektowane kolorem jak również właściwym rozmiarem, natomiast ściana nabierze nowatorskiego wyglądu.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekopol »

  Ekopol

  Ekologia jest tematem, który bez przerwy jest wdrażany w nasze życie codzienne. Wszystkie organizacje ekologiczne nawołują do ekologicznego sposobu życia, a w telewizji demonstrowane są sposoby począwszy od ekologicznego odżywiania się po segregację odpadów z życia codziennego. Skoro warto ekologicznie żyć to, czy nie warto inwestować w ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków?. Odpowiedź brzmi, że warto. Ktoś spyta dlaczego?. Warto mieć taką przydomową oczyszczalnie, ponieważ najważniejszym powodem jest fakt, że taką wodę można wykorzystać powtórnie do celów gospodarczych. Na stronie oczyszczalnie.pl firma Ekopol pokazuje różne rozwiązania przydomowych oczyszczalni ścieków: biologiczne, ekologiczne, hybrydowe. Długo by się rozpisywać o funkcjonalności każdej z tych oczyszczalni, niemniej jednak jedno jest niewątpliwe, każda z nich jest odpowiednia by dbać o ekologię i nasze środowisko. Jeżeli już jesteś właścicielem domu jednorodzinnego i chcesz być posiadaczem przydomowej oczyszczalni ścieków wejdź na stronę oczyszczalnie.pl . Dowiesz się jak skontaktować się z firmą Ekopol i na jakich zasadach budowane są takie oczyszczalnie. Zapraszamy !

  Pagerank:
  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produkujemy - Idziemy zgodnie z duchem czasu »

  Produkujemy - Idziemy zgodnie z duchem czasu

  Idziemy zgodnie z duchem czasu - firma Rega. Domy drewniane, szkieletowe domy kanadyjskie - zgodnie ze sztuką budowlaną. Także realizacje W dalekiej Norwegii. Produkujemy tanie domy drewniane, szkieletowe, prefabrykowane w zakładzie w Węgorzycach (blisko Szczecin). Montowane na budowie - znalazły uznanie w całym kraju. Fachowe doradztwo - profesjonalne rozwiązania budowlane. Domy z drewna sprawdzają się od pokoleń pod niemal każdą szerokością geograficzną. Domy drewniane montowane są na budowach na terenie kraju. Budowa domów z drewna - zapraszamy po tanie domy z drewna i wiązary dachowe.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Kontenery

  Remont łazienki nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Warto zatem dużo wcześniej załatwić odpowiednie kontenery, dzięki czemu w bardzo prędki sposób pozbędziemy się kafelek i zbędnej armatury łazienkowej. Trzeba przyznać, że kontenery są bardzo popularne, więc dobrym pomysłem jest wynajęcie ich dużo wcześniej, by nie okazało się, że wszystkie są już zajęte, a my nie mamy co zrobić z gruzem i niepotrzebnymi kaflami. Warto więc tym tematem zająć się dużo wcześniej, aby nie mieć zmartwień.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa Wrocław »

  Kostka granitowa Wrocław

  Firma MINERAŁ zajmuje się produkcją wyrobów granitowych dla potrzeb budownictwa drogowego, a ponadto architektury ogrodowej. Głównie specjalizuje się w produkcji kostki granitowej każdego rodzaju jaki dostępny jest na rynku. Oprócz tego w ofercie znajdą Państwo kamień murowy, opornik granitowy, płytki granitowe i wiele innych elementów.
  Naszym nabywcom oferujemy materiały wysokiej jakości, profesjonalną obsługę, a ponadto terminowe dostawy produktów w każde miejsce w Polsce. Produkty cenią sobie wysokie uznanie wśród naszych stałych odbiorców.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • kocioł gazowy CO »

  kocioł gazowy CO

  Buduje systemy ciepła dla mieszkania z wykorzystaniem gruntowej pompy ciepła współpracujący z solarem przy współpracy z aerotermalną pompą ciepła. Mamy wiele lat doświadczenia w tworzeniu gruntowych pomp ciepła. Firma GAMMAC LTD doradza przy ogrzewaniu energooszczędnym. Zasięg działania kotłów gazowych CO jest na terenie całego kraju. Współdziałamy z wszystkimi ważniejszymi hurtowniami w obszarze wszystkich województw.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia maszyn budowlanych »

  Wypożyczalnia maszyn budowlanych

  Budostal 5 to firma oferująca wynajem maszyn oraz urządzeń budowlanych. W naszej bogatej ofercie odnajdziesz m.in. agregaty prądotwórcze, pilarki tarczowe i inne elektronarzędzia. Jesteśmy bardzo elastyczni, a ceny najmu na pewno skuszą wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem sprzętu budowlanego. Budostal 5 to jedyna wypożyczalnia elektronarzędzi z takimi cenami, o czym warto przekonać się osobiście.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Klimatyzacja

  Klimamarket - internetowy sklep z szerokim asortymentem z branży klimatyzacji i wentylacji. Klimatyzatory, wentylatory, nagrzewnice, kurtyny powietrzne oraz cała gama akcesoriów i materiałów montażowych. Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie.Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją, oraz obserwacjom światowych trendów, udało nam się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej. Zapraszamy również na naszą stronę firmową www.centroclima.pl, gdzie znajdziesz informacje z zakresu klimatyzacja i wentylacja.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty »

  Gotowe projekty

  Portal Invest-Projekty to strona internetowa zawierająca ciekawą ofertę gotowych projektów domów, pensjonatów, garaży, altan, budynków gospodarczych oraz obiektów małej architektury. Specjalnie dla Państwa spośród szeregu biur projektowych wybraliśmy te najlepsze i to właśnie z nich została stworzona tak obszerna baza projektowa. Posiadamy gotowe projekty domów drewnianych, letniskowych, jednorodzinnych i bliźniaków. Oferujemy również projekty domów energooszczędnych. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie u nas swój wymarzony projekt. Dla użytkowników naszego portalu przygotowaliśmy unikatowe narzędzie "Kosztorys budowlany on-line", które pozwala w prosty sposób własnoręcznie przygotować szacunkową wycenę prac niezbędnych do zrealizowania własnego domu.

  Pagerank:
  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna budowa domów »

  Profesjonalna budowa domów

  Jedną z najlepszych firma świadczących usługi budowlane na Śląsku jest firma ogólnobudowlana Wojciech Białek. Zakres jej działalności sięga od Bielska- Białej aż po cały Śląsk. W swoje ofercie firma ma nie tylko usługi budowlane takie jak: budowa domów w Bielsku i okolicy, ale również słynie z przeprowadzania kompleksowych remontów wielu miastach na Śląsku. Usługi budowlane solidny ? dom zawierają w sobie olbrzymi wachlarz prac związanych z budową domu od podstaw. W ofercie nie brakuje takich pozycji jak: ocieplenia budynków, wykończenie wnętrz, malowanie, tapetowanie, wykładanie podług, czy układanie płytek ceramicznych. Firma zadbała również o coś dla miłośników wystroju ogrodów gdyż świadczy usługi brukarskie oparte na profesjonalnych aranżacjach wzorów układanych elementów.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Bydgoszcz »

  Szamba betonowe Bydgoszcz

  Strona www.Bydgoszcz.szamba-betonowe.net prezentuje propozycje firm zajmujących się wyrobem szamb betonowych, w ofercie których każdy klient odnajdzie szamba betonowe oprzeróżnej pojemności użytkowej, od mających objętość 4 m3 aż po szamba mieszczące 10000 i więcej litrów. Dzięki prezentacji cen za wybrane szamba z wybranych regionów kraju jest możliwość dostać niedrogi produkt o konkretnych atrybutach pojemności a także korzystnej cenie. Dzięki możliwościom witryny prędko a także bez kłopotu można nabyć określone szamba betonowe zarówno jednokomorowe jak też dwukomorowe o określonych parametrach wraz z dowozem w przygotowanych wcześniej lukach. Niedrogie szamba jedynie u nas. Odwiedź i sprawdź idealne rozwiązania w wybranym przez siebie mieście.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowe, bramy »

  Przemysłowe, bramy

  Producent bram zaprasza po wysokiej jakości bramy segmentowe, bramy garażowe i przemysłowe - Beditom Z. Bednarczyk. Obszar działania to Gdynia, woj. pomorskie (blisko Trójmiasto, Gdańsk, Sopot, Wejherowo). Produkcja i sprzedaż - bramy segmentowe, przemysłowe i bramy garażowe, drzwi zewnętrzne. Systemy przeładunkowe, napędy oraz automatyka bram.
  Beditom Z. Bednarczyk Sp. j. Producent oferuje bramy garażowe, bramy segmentowe i przemysłowe. Siedziba firmy to Gdynia, woj. pomorskie (Trójmiasto, Gdańsk, Sopot, Wejherowo). Produkcja i sprzedaż - bramy segmentowe, drzwi zewnętrzne. Bramy przemysłowe, wjazdowe, segmentowe, systemy przeładunkowe, wysokiej jakości bramy garażowe. Też napędy oraz automatyka.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • {drzwi|drzwi wejściowe) »

  {drzwi|drzwi wejściowe)

  Nasze drzwi z klasą, dostosowane są tak, aby spełniać wymagania najbardziej wymagających osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma dodatkowo jakość i wykonanie. Fabrykujemy drzwi wewnętrzne, wejściowe, zewnętrzne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych. są to zarówno modele klasyczne jak i awangardowe, wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Elektryczne Kraków »

  Usługi Elektryczne Kraków

  Specjalista elektryk z bogatym doświadczeniem - Piotr Kucharski - oferuje fachowe usługi elektryczne. Proponowane Państwu usługi elektryczne są na najwyższym poziomie jakości i dbałości o detale. Jako elektryk planuje, montuje i modernizuje instalacje elektryczne, instalacje antenowe, odgromowe oraz domofonowe. Jeżeli poszukujecie Państwo elektryka, który wykona dla Państwa instalacje elektryczne w mieszkaniach lub przyłącza budynków, zapraszamy do skorzystania z usług Pana Piotra. Instalacja ogrzewania elektrycznego ( np. ogrzewania podłogowego ) instalacje odgromowe czy alarmowe będą zrealizowane dokładnie wg. Państwa potrzeb. Jeżeli chcieli by Państwo zamontować w domu instalacje video-domofonowe Pan Piotr jest elektrykiem, którego Państwo potrzebują.Usługi elektryczne realizuję przede wszystkim na terenie Krakowa i jego okolic, Kocmyrzów ( gmina Kocmyrzów-Luborzyca), Proszowice, Słomniki i Michałowice.Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Piotra Kucharskiego - specjalisty elektryka.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adsorber »

  Adsorber

  Witryna internetowa ottoindustries.pl przedstawia bogatą ofertę usług firmy Otto Engineering Polska S.A. Zaliczają się do nich m.in: projektowanie malarni, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne biofiltry i skrubery czy też połączenia tych systemów. Ponadto firma posiada serwis klimatyzacji. W zakresie usług środowiskowych znajdują się olfaktometria i pomiary FID. Wykwalifikowani pracownicy opracowują kompleksowe rozwiązania systemowe dostosowane do potrzeb klientów Otto Engineering Polska S.A

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pięknie im służą »

  Pięknie im służą

  Profesjonalną znajomość rynku - New Age Design: projektowanie wnętrz kuchnia, łazienka, salon, dom Warszawa. Piękno i indywidualny charakter - tysiące sposobów by wypełnić przestrzeń. Satysfakcjonujący efekt końcowy, nadzór autorski nad realizacją projektu. Polska Grupa Projektowa, działamy na terenie całego kraju. Wnętrza w zgodzie z ludźmi, pięknie im służą, często zachwycają. Modernizacja, wykończenia, aranżacja wnętrz powierzchni użyteczności publicznej, projektowanie sklepów, mieszkań, domów - kuchnia, salon, łazienka. Profesjonalna architektura wnętrz - architek zaprasza. Tworzymy miejsca - remonty i projektowanie wnętrz salon, kuchnia, łazienka, dom - Warszawa mazowieckie. Twoje cztery ściany i nasze pomysły - wizualizacje, realizacje. Dbamy o niepowtarzalność i znajomość rynku od wizji do efektu końcowego.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna plastikowe Warszawa »

  Okna plastikowe Warszawa

  Dbałość o okna wzbudza często wiele pytań.Użytkownicy stawiają przed ekspertami pytania:jak pielęgnować,jeśli czyścić to co ile,jakich środków używać,jak można zadbać o kolorowe okna aby długo zachowały intensywną barwę?Te i inne pytania padają często na forach internetowych.Środki do czyszczenia profili powinny chronić powłokę ram.Jeśli chcemy,żeby stolarka okienna była długo jak nowa powinniśmy o nie zadbać już w momencie montażu i wstawiania.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie ogrodowe LED 12V »

  Oświetlenie ogrodowe LED 12V

  Rokrocznie na całym globie wzrasta zaciekawienie i potrzeba stawiania na ekologiczne zasoby energii. Internetowa firma TOP-solar.pl prowadzi właśnie ofertę sprzedaży urządzeń wykorzystujących te pospolite zjawiska ziemskie, którymi są światło słoneczne czy podmuchy wiatru.

  Baterie słoneczne? W naszej ofercie są m.in.:

  * panele słoneczne
  * przydomowe zestawy turbin wiatrowych
  * długoczasowe akumulatory na żel
  * oświetlenie oraz żarówki typu LED.

  Dzięki energii pozyskiwanej z naturalnych źródeł możemy wytwarzać prąd elektryczny niezbędny do wykorzystania nietylko w naszych domkach letniskowych, ale również na łódkach czy przyczepach samochodowych

  Pagerank:
  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • domki jednorodzinne Rzeszów »

  domki jednorodzinne Rzeszów

  OSIEDLE KWIATOWE to nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych wolnostojących, znajdujące się 7 minut jazdy samochodem od centrum Rzeszowa, w Pogwizdowie Nowym (Miłocin, Rzeszów ). Oferowane do nabycia domy są umiejscowione na działkach o powierzchni ok. 6,0 arów. Domki są w pełni wykończone na zewnątrz. W każdym domku wyróżniona jest strefa dzienna: nasłoneczniony salon z miejscem na kominek i z wyjściem na taras oraz kuchnia, łazienka, gabinet, pomieszczenia gospodarcze, a na użytkowym poddaszu strefa prywatna, w której są sypialnie, garderoby, łazienka. Domy budowane są w technologii tradycyjnej. Od 2007r. do tej pory wybudowano i oddano do użytkowania ponad 20 domów. Docelowo OSIEDLE KWIATOWE ma składać się z 35 domów wraz z całkowitą infrastrukturą i oświetleniem ulicznym. Planowany jest monitoring i ochrona osiedla. Zapraszamy na Osiedle Kwiatowe.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa »

  Remonty Warszawa

  Zapraszam do odwiedzin strony internetowej której właścicielem jest firma zajmująca się remontami i wykończeniami mieszkań w Warszawie. Zakres wykonywanych usług obejmuje wszystkie prace związane z remontem lub adaptacją wnętrza. Oferta obejmuje także poradę dekoratora wnętrz a także bezpłatne doradztwo w doborze, zakupie i transporcie materiałów. Zapewniamy dostęp do najnowszych technologii oraz rozsądne ceny.

  Pagerank:
  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki »

  Falowniki

  W sklepie zamieszczona została oferta artykułów wentylacyjnych firmy ZAWEX. Znaczące miejsce w ofercie sklepu ZAWEX zajmuje rekuperator. Firma sprzedaje falowniki, dzięki którym możliwa jest płynna regulacja obrotów. ZAWEX oferuje szeroką gamę akcesoriów związanych z wentylacją, np. żaluzji. Oferta obejmuje nagrzewnice wodne, umieszczane w dużych obiektach, np. halach. Specjalnością sklepu są wentylatory dachowe, ścienne oraz inne. Oferta obfituje w wiele promocji, omówionych na niniejszej stronie.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe Łódź »

  Szambo betonowe Łódź

  Ciekawa nowina dla tych którzy budują upragniony kąt. Stworzona została niezależna wyszukiwarka szamb betonowych. Szambo betonowe to materiał który do najtańszych nie należy, koszty tego wahają się bardzo, i są to ceny z przedziału tysiąca zł do tysiąca czterystu zł za klasyczne szambo betonowe o pojemności 4 m. sześciennych. Więc często warto jest przed zakupem sprawdzić ceny szamb betonowych w okolicy miasta Łodź. Na portalu reklamujemy szambo wielu firm.

  Szamba betonowe grają dużą rolę w ochronie środowiska ale też w sprawach finansowych. W blokach właściciel mieszkania musi co miesiąc ponosić koszty za kanalizację i ta cena jest nieunikniona, natomiast poza miastem właściciel domu musi sam się marwić o utylizacje tych nieczystości każdy taki właściciel musi mieć własne szczelne szambo o określonej wielkości jeżeli będzie za płytkie będzie konieczność częstego korzystania z usług firm które trudnią się wywozem tych zanieczyszczeń.

  W naszej wyszukiwarce szczelnych szamb porównasz kwoty z okolic Łodzi.

  Pagerank:
  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Modne domy z drewna »

  Modne domy z drewna

  Nowoczesny dom to pragnienie praktycznie wszystkich rodzin. Firma Danwood jest cenionym producentem gotowych domów w kraju, zatrudniającym około trzystu pracowników w siedzibie głównej w Białymstoku oraz w międzynarodowych przedstawicielstwach w Austrii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. W naszym asortymencie znajdują się domy jednorodzinne, dwurodzinne, domy i domki drewniane oraz szkieletowe. Nasze budowle mogą być jedno, półtora lub dwukondygnacyjne. Na dzień dzisiejszy większa część naszej produkcji kierowana jest do krajów Europejskich.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lampy żyrandole kinkiety oświetlenie do domu »

  Lampy żyrandole kinkiety oświetlenie do domu

  Zapraszamy do sklepu internetowego z oświetleniem. W naszej ofercie posiadamy w sprzedaży lampy wiszące, żyrandole, kinkiety, lampki biurkowe i gabinetowe, lampy podłogowe, zwisy, plafoniery, plafony, żarówki LED itp. W sklepie mogą państwo znaleźć oświetlenie w stylu nowoczesnym, tradycyjnym i stylowym. Dla klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne rabaty.Dla stałych klientów dodatkowe rabaty. Zapraszamy na zakupy.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady »

  Balustrady

  Ogrodzenia, balustrady pomorskie Gdynia - Tomasz Roguski i Maciej Kwiatkowski - producent Artom oferuje poręcze, balustrady balkonowe oraz balustrady schodowe, maszty, schody samonośne, barierki, daszki. Duże doświadczenie w branży ślusarskiej. Zapraszamy po poręcze, ogrodzenia, balustrady schodowe, balkonowe - Gdynia, Reda, Gdańsk. woj. pomorskie. Balustrady ze stali zwykłej malowanej proszkowo z pochwytem nierdzewnym.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości blog, remont – Stylowy dom »

  Nieruchomości blog, remont – Stylowy dom

  Specjalnością naszego portalu jest zdobienie domu w klasycznym, bądź nowoczesnym fasonie. Specjalizacją naszego portalu jest wystrój domu w prostym, bądź nowoczesnym charakterze. Opisujemy domy konwencjonalne ale również duże luksusowe apartamenty. Nie licząc standardowych mieszkań i domów obrazujemy propozycje zakupu działek budowlanych. Mamy również dużo rodzajów mebli do wszystkich pomieszczenia w domu. Obserwujcie nasze aktualne opisy. Piękne i niedrogie domy tylko u nas.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pprojektowanie aranżacja wnętrz »

  Pprojektowanie aranżacja wnętrz

  Projektowanie i aranżacja wnętrz każdego rodzaju obiektu zarówno w stylu nowoczesnym jak i we wnętrzach klasycznych. Każdemu wnętrzu trzeba nadać indywidualny charakter, ten klimat, w którym goście poczują się dobrze. Nietrafione wnętrze potrafi spowodować, że brakuje tego czegoś… dlatego jego aranżację trzeba odpowiednio zaplanować w czym Państwu z chęcią pomożemy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewierty sterowane »

  Przewierty sterowane

  Wykonujemy zakresy betonowe zbrojone, fundamenty silosów, betonowe zbrojone zbiorniki monolityczne, skręcane na śruby zbiorniki stalowe na wodę pitną i pożarową oraz przewierty i przeciski poziome sterowane optycznie. Wykonujemy projekty oraz realizujemy zadania na budowie. Dążymy do tego aby zawsze działać kompleksowo, minimalizując tym samym zaangażowanie i czas Partnerów ? zakładamy, że ich problemy stają się również naszymi. Naszym celem i jest długotrwała współdziałanie z każdym Klientem. Osiągnięcie tego jest łatwe dzięki naszej elastyczności, fachowości oraz terminowości. Efektem natomiast, jest lepsze przyswojenie potrzeb oraz kalkulacja kosztów podczas przyszłych projektów.

  Pagerank:
  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Domy drewniane

  Firma Zodan to ćwierć wieku obecności w branży. Zapewnia to potwierdzoną klasę realizowanych domów drewnianych. W repertuarze zakładu obróbki drewna znajdują się domy całoroczne, domki letniskowe i budy dla piesków. Namawiamy do przejrzenia przeprowadzonych już realizacji.Zaplanowałeś wybudowanie domu? Poniższa propozycja może cię zaintrygować. Wybierz niepowtarzalną metodę i wznoś domy z drewna. Na pewno zamierzasz egzystować wygodnie. Nie warto wciąż namyślać.

  Pagerank:
  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna PCV GdańskOkna PCV Gdańsk »

  Okna PCV GdańskOkna PCV Gdańsk

  Definicje profili są bardzo często charakteryzowane dla okien pcv.Tą część,która nazywana jest profilem stanowi kątownik,będący podstawą dla ramy i ościeży okna.Poszczególny zespół,stanowiący podstawę dla określonego typu okna,zaopatrzony jest w wiele profili.Przylegające do siebie,posiadające odrębne parametry profile tworzą okna o różnych wymiarach.Najczęściej producent produkuje wiele typów profili przez co ma większe pole działania produkcyjnego.Podczas wyboru okna nie patrzmy tylko na nazwę producenta ale głównie na trwałość profili.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ordis - Drzwi Lublin, Okna Lublin, Podłogi Lublin - Strona główna »

  Ordis - Drzwi Lublin, Okna Lublin, Podłogi Lublin - Strona główna

  Firma ORDIS od 1999 roku zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej. Oferta naszej firmy obejmuje także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, bramy garażowe i parapety. Proponujemy Państwu szeroki asortyment, sprawdzonych już na rynku produktów, które cieszą się uznaniem, posiadają oryginalne wzornictwo i najwyższą jakość. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że zaspokoimy gusta najbardziej wymagających klientów.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Świdnica »

  Bramy Świdnica

  Firma Hefajstos z Szalejowa Dolnego specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisowaniu bram garażowych i wjazdowych. Współpracujemy z takimi markami jak Wiśniowski, Normstahl, Came. Zapewniamy wysokiej jakości bramy metalowe, kraty oraz montujemy automatykę. Oprócz popularnych wzorów wykonujemy także indywidualne projekty na zamówienie. Stawiamy na profesjonalne podejście do klienta, dlatego też poza atrakcyjnymi cenami i szybką realizacją zamówień, zapewniamy obsługę serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych produktów sprzedawanych przez naszą firmę.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kocioł gazowy »

  Kocioł gazowy

  Producent Deltad specjalizuje się w ogrzewaniu ekologicznym. Tworzy programy ogrzewania mieszkania poprzez właściwy dobór pompy ciepła współpracujący z baterią słoneczną przy współpracy z kotłem grzewczym. Zasięg dostaw pomp ciepła dotyczy całego kraju. Współdziałamy z wieloma ważniejszymi hurtowniami w obszarze wszystkich województw. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w instalowaniu ogrzewania centralnego. Wytwrzane układy grzewcze posiadają dziesięć lat gwarancji.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki epoksydowe »

  Posadzki epoksydowe

  Jest to witryna internetowa firmy Promis. Firma ta zajmuje się wykonaniem i renowacją posadzek przemysłowych. W ofercie firmy dostępne są posadzki betonowe, cienkowarstwowe, żywiczne a remonty posadzek. Dodatkowym profilem działalności firmy jest wykonywanie izolacji metodą iniekcji. W ofercie dostępne są iniekcje wzmacniające, uszczelniające i sklejające. Witryna udostępnia informacje dzięki którym można nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem, zapoznać się z aktualnie wykonywanymi pracami a także wysłać swoje CV.

  Pagerank:
  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Poznań »

  Certyfikaty energetyczne Poznań

  Świadectwa energetyczne są niezbędne do uzyskania pozwolenia na eksploatację, do zawiadomienia o zakończeniu budowy, i podobnie są potrzebne przy sprzedaży i wynajmie mieszkania / domu. Firma CERT oferuje realizację dla Państwa świadectwa energetycznego zwanego odmiennie certyfikatem energetycznym. Od 3 lat zakład pracy CERT oferuje na rzecz Państwa ukończenie tego dokumentu, który dla jednych wydaje się przykrym obowiązkiem, tymczasem część społeczeństwa widzi jego zalety. Paszporty mają pomóc zmniejszyć zapotrzebowanie na energię zużywaną przez budynek. Świadczymy usługi stworzenia świadectwa energetycznego dla każdego rodzaju budowli i lokalu.Jako zakład pracy działamy wyłącznie na terytorium obrębu wielkopolskiego. Preferowany obszar na którym certyfikaty energetyczne zostaną zrobione to Poznań, Gniezno, Pobiedziska, Swarzędz oraz Kostrzyn.Oferujemy niskie ceny także szybkie terminy realizacji. Świadectwo energetyczne dla lokalu mieszkalnego aktualnie od 199 zł. Każdy stworzony przez nas certyfikat energetyczny stworzony jest w oparciu o wizję lokalną i aktualne przepisy prawa.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz »

  Aranżacja wnętrz

  Projektowanie wnętrz to nadzwyczaj skomplikowany proces, który nie kończy się na wykonaniu samego planu. Trzeba również pamiętać o tym, by dopilnować jego zrealizowania. Niemało firm, jakie projektują wnętrza liczy sobie dodatkowo za taką usługę. Ale nie my. U nas cały proces of planowania do zakończenia prac w twoim mieszkaniu jest objęty w całościową cenę jaką ci zaproponujemy. Jesteśmy firmą, która już 12 lat planuje wnętrza i jest to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Na naszej stronie internetowej możesz zobaczyć wszelkie nasze aktualne dokonania. Planujemy nie jedynie wnętrza mieszkań, ale również biur, restauracji, hoteli i sklepów.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy remontowe Warszawa »

  Firmy remontowe Warszawa

  Duże miasto to zgiełk. Mieszanka kulturowa, istny koktajl gustów. Zaprawdę niełatwo jest trafić do takiego odbiorcy z uniwersalnym produktem, dlatego jeśli planujemy remont czy planujemy budowę domu - nie powinniśmy podchodzić do problemu ze schematami. Indywidualne podejście pozwoli nam stworzyć odpowiedni klimat domu, co jest bardzo ważne dla poczucia komfortu. Dlatego też trzeba gruntownie przemyśleć wybór firmy remontowo-budowlanej. Od tej decyzji będzie przecież zależało nasze dobre samopoczucie. Warto zasięgnąć opinii ekspertów oraz innych klientów. Na szczęście internet przychodzi z pomocą

  Pagerank:
  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne płaskie i próżniowe »

  Kolektory słoneczne płaskie i próżniowe

  Hewalex – polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Nasze podstawowe produkty stanowią kolektory słoneczne oraz osprzęt związany z ich montażem. Produkujemy kolektory płaskie i próżniowe. W ciągu wielu lat produkcji kolektory były modyfikowane zgodnie z postępem technologicznym związanym z ich wykonywaniem i stosowanymi do ich produkcji materiałami. Wysokie parametry związane sprawnością, wydajnością i jakością naszych urządzeń były i są nadal potwierdzane badaniami wykonywanymi przez znane, upoważnione do tego instytuty europejskie. Oprócz certyfikatów energetycznych i jakościowych uzyskaliśmy dla naszych kolektorów znak jakości Solar Keymark stanowiący kryterium uzyskania dofinansowania przy zakupie kolektorów słonecznych w wielu krajach Unii Europejskiej. Poszukując najkorzystniejszych rozwiązań technicznych i ekonomicznych prowadzimy również ciągłe badania kolektorów we własnym zakresie.
  http://www.hewalex.pl/pl/oferta

  Pagerank:
  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent materiałów budowlanych »

  Producent materiałów budowlanych

  Firma Stropex® zajmuje się produkcją stropów Teriva i nadproży L19 oraz jako jedyna w Wielkopolsce, kształtek nadprożowo-wieńcowych KZE® i KWE®.
  W całym procesie produkcyjnym korzystamy z najlepszych, dostępnych na rynku surowców oraz stosujemy naszą nowoczesną technologię w oparciu o zgłoszony wynalazek P.385221 u urzadzenie P.384551.
  Każdy produkt jest poddawany kontroli co gwarantuje jakość, dalatego nasza firma posiada certyfikat do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa. Takie podejście do naszych działań daje dobre produkty, które ponadto z powodu wielkości produkcji, sprzedajemy po bardzo korzystnych cenach.
  Aby w większym stopniu odciążyć klienta, stworzyliśmy własną bazę transportową, która świadczy usługi wszystkim naszym klientom.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Dachy

  Firma Cembrit to producent płyt włókno-cementowych Eurofala. Jedną z głównych zalet materiałów budowlanych wytwarzanych przez Cembrit jest ich oszczędność. Wynika to nie tylko z samego zakupu budulca, ale także z kosztem budowy więźby, kosztem montażu jak również jego eksploatacją która będzie trwałą kilkadziesiąt lat. Płyta falista Eurofala dzięki swej dużej wytrzymałości pozwala na zastosowanie szerokiego rozstawu łat - aż do 1,17 m. Dzięki temu koszty drewna używanego do budowy konstrukcji dachowej oraz systemów montażowych, są zwykle znacznie niższe niż w przypadku innych pokryć.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewniana Podłoga s.c. - Podłogi drewniane Baltic Wood »

  Drewniana Podłoga s.c. - Podłogi drewniane Baltic Wood

  www.balticwood.net W naszym sklepie znajdą Państwo pełną ofertę katalogową podłóg Barlinek – deska barlinecka, baltic wood, podłogi prestiżowe Karelia, deski lite Barlinek, deski lite Ribadao egzotyczne, Parkiety lite i gotowe – Parkiety Dąbex, listew przypodłogowych, akcesoriów podłogowych oraz profesjonalną chemię do drewna.
  Służymy wiedzą i pomocą w wyborze podłogi do Państwa mieszkania lub domu. Zapraszamy na spotkanie z nami, podczas którego pomożemy w realizacji marzeń o drewnianej podłodze pod Państwa stopami.
  Udzielimy kompetentnych odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru samej podłogi, jak również jej montażu i pielęgnacji.
  Przy zamówieniach powyżej 30m2 wysyłka na terenie całego kraju za darmo.
  Zapraszamy do naszego salonu: ul. Gen. Meriana C. Coopera 12G, lokal U2 - Osiedle Lazurowa - Warszawa. lub zadzwon do Nas po najlepszą cenę! (22) 2918277

  Pagerank:
  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie Italux »

  Oświetlenie Italux

  ŚwiatŚwiatła to sklep działający w przemyśle oświetleniowym od ponad trzech lat oferujący dużej jakości żyrandole i inne akcesoria oświetleniowe w specjalnych cenach. Specjalizujemy się w sprzedaży żyrandoli m.in. takich firm jak Eglo, Falko, Ramko, Oriva, Markslöjd, Sompex. W naszej ofercie dostępne są m.in: lampy wiszące, żyrandole, lampy ogrodowe, żyrandole kryształowe, lampy sufitowe, lampy stojące, oświetlenie ogrodowe oraz bez liku odmiennych materiałów oświetleniowych. Nie masz koncepcji co kupić, nie możesz się zdecydować - zadzwoń lub napisz do naszej firmy, na pewno pomożemy.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • maty wygłuszeniowe »

  maty wygłuszeniowe

  Zajmujemy się eliminacją odgłosów: za ścian, dudnień,odbić dźwięku,(pogłos, echo), poprawą przestrzeni dźwięku kin domowych, oraz adaptacją pomieszczeń: sal do prób nagraniowych, fitnes klubów, pomieszczeń akustycznych, studyjnych, nagraniowych itp. materiały dźwiękochłonne najwyższej jakości doświadczonych firm polskich i zachodnich, dla Państwa w najlepszych cenach od producenta. Współdziałanie z projektantami pomaga nam dostosować odpowiedni materiał do wystroju wnętrz. Jeśli planują Państwo wygłuszenie / wytłumienie ścian, realizację pokoju odsłuchowego, kina domowego, studia nagraniowego czy przemysłową izolacje hałasu zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Opracujemy i wykonamy montaż całego pomieszczenia. Służymy także pomocą przy projektowaniu pomieszczeń od podstaw lub zaadaptowaniem akustycznym aktualnego wnętrza.

  Pagerank:
  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceny Usług budowlanych, cennik usług budowlanych z całego kraju »

  Ceny Usług budowlanych, cennik usług budowlanych z całego kraju

  Firmy budowlane w systemie internetowym. Prezentujący nowoczesne usługowe firmy budowlanewykonujące remonty, budowy domów z Warszawy, Poznania, Gdańska, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Łodzi i Katowic System budowlany zawiera ceny usług budowlanych, zlecenia budowlane dla firm, materiały budowlane.Prezentujemy ceny usług budowlanych ustalanych na podstawie cenników firm budowlanych z Warszawy, Poznania, Gdańska, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Łodzi, Katowic aktualizowany co tydzień. Monitoring cenników usług ponad 8000 firm całej Polski

  Pagerank:
  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Parkiety »

  Parkiety

  Budujesz swój nowy dom, lub remontujesz mieszkanie? Naturalne piękno i ciepło emanujące z drewnianych powierzchni nadaje pomieszczeniom niepowtarzalny charakter, elegancję i przytulność. Nic więc dziwnego, że podłogi z drewna są ciągle w modzie. Serwis Parkiet - oferujemy podłogi i parkiety różnych rodzajów - od parkietów lakierowanych po podłogi egzotyczne. U nas kupisz produkty znanych i cenionych producentów takich jak Chapel Parket, Inpa Parket, Mafi, Bona, Loba, Mapei, Berger Seidle, Lios, Pallman, Ekodeska, Wakol, Maximus, Plastor, Overmat, Floor Service, Venta. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo.Koniecznie sprawdź oferte naszego sklepu. Zapraszamy .

  Pagerank:
  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi olejowe »

  Podłogi olejowe

  Podmiot gospodarczy Decowood oferuje doskonałe podłogi drewniane ze stylowego drzewa dębowego. W mojej ofercie znajdziesz gamą dwunastu oryginalnych jak również niepowtarzalnych kolorów naniesionych na stylowe dębowe drewno. Nasze podłogi odznaczają się szczególną twardością, wytrzymałością jak również odpornością na ścieranie, co sprawia, że pozostają bardzo stabilne jak również mogą służyć wręcz przez kilka pokoleń. Dzięki jasnej jak również delikatnej barwie, sposobności zmieniania kolorów oraz dodatkowo subtelnemu rysunkowi słojów podłogi dębowe wspaniale nadają się do różnorodnych wnętrz od klasycznych w bardzo przyszłościowe. Podłogi Decowood to świetny wybór dla osób szukających czegoś więcej niż zwykłe podłogi, to połączenie luksusu z bardzo dobrą efektywnością.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne »

  Nieruchomości komercyjne

  Domów i mieszkań komercyjne, jakie są używane w naszym państwie to bardzo szeroki wachlarz budynków, biur, magazynów i innych tego rodzaju obiektów. Domów i mieszkań komercyjne to bajecznie ciekawa forma rozwijania swojego biznesu/działalności/przedsiębiorstwa, oraz dodatkowo budowy korporacji w danym miejscu. Można wziąć przykładowo magazyn. Sprowadzane produkty można w nim bezporoblemowo przechowywać, dzięki temu nie niszczeją, są odporne na uwarunkowania zewnętrzne, bo także są pod dachiem. Wynajem biur dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), czy także magazynów to duże lokowanie, które niekiedy opiewają na kwoty w wysokości setek tysięcy PLN - warto wspomnieć to, że firma wynajmując biuro, czy magazyn czyni lokowanie, bo także wynajęcie biura w atrakcyjnem okolicy, gdzie przechadza się wielu ludzi ma możliwość przynieść dużą liczbę kontrahentów, a co za tym idzie biuro ma możliwość samo na siebie zarobić. Biuro w dogodnej umieszczenia - przykładowo w stolicy naszego państwie, czyli Olsztynie to bajecznie droga inwestycja - ceny niedużych biur zaczynają się od paru tysięcy PLN miesięcznie, a sięgają wręcz do kilkuset tysięcy - mówimy tu na 100% o wynajmnie.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deski kompozytowe »

  Deski kompozytowe

  Współczesne tarasy to technologia kompozytu wyznaczająca nowe, ulepszone standardy wytrzymałości Szykowny wygląd, trwałość to zasadnicze cechy naszego produktu. Tarasy kompozytowe mają wodoodporne właściwości przez co nie chłoną wilgoci i nie potrzebują żadnej konserwacji czy impregnacji. Dodatkowo bardzo naturalny wygląd stwarza, że nasz system zdobywa coraz większą popularność. Zapewniamy gwarancję na nasz produkt, a oprócz tego specjalistyczny, autoryzowany montaż zakupionych u nas towarów.Nasz system cechuje odporność na czynniki atmosferyczne, co daje sposobność instalacji na zewnątrz lokalu czy w ogrodzie

  Pagerank:
  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje dachowe prefabrykowane »

  Konstrukcje dachowe prefabrykowane

  Firma Drew Inwest jest wytwórcą energooszczędnych budynków i elementów konstrukcyjnych.

  W skład oferty wchodzą: domy jednorodzinne, hale łukowe,
  wiaty magazynowe, konstrukcje prefabrykowane, gotowe dachy, kratownice dachowe.

  Proces projektowy w przedsiębiorstwie oparty jest na wnikliwej analizie przedsięwzięcia, wymagań klienta, oraz cech konstrukcyjnych.
  W trakcie analizy stosowane jest specjalistyczne oprogramowanie, które zabezpiecza wyjątkową jakość dopasowania wszystkich elementów konstrukcji.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kupię nieruchomość Kraków »

  Kupię nieruchomość Kraków

  Jesteś zainteresowany nieruchomością na terenie Krakowa? Dobrze trafiłeś! W naszym serwisie znajdziesz wiele interesujących artykułów dotyczących właśnie nieruchomości. Informacje o nowych, rozpoczętych i planowanych inwestycjach, o możliwościach dofinansowania projektów ze środków unijnych. Wygodne i czytelne menu ułatwia szybkie znalezienie artykułu, który porusza ważny dla Ciebie temat. Serdecznie zapraszamy!

  Pagerank:
  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław »

  Klimatyzacja Wrocław


  Działalność Pramost realizuje usługi z zakresu instalacji, serwisu i sprzedaży klimatyzacji na terenie Wrocławia a także okolic. Pramost oferuje również chłodnie, komory chłodnicze oraz instalacje na freon i amoniak. Ostatnim punktem oferty Pramostu jest tworzenie i rozkładanie lodowisk zarówno stacjonarnych jak i mobilnych.

  Zapraszamy na witrynę internetową pramost.pl, jest to wizytówka firmowa, która przedstawia nasze realizacje poparte licznymi zdjęciami jak i referencjami, znajdziesz tutaj szczegółową ofertę jak i odpowiednie kontakty z naszym zarządem.
  Priorytetem dla Pramostu jest zadowolenie i pełna satysfakcja klienta, przekonało się już o tym wielu klientów, jeżeli chcesz by Twoja klimatyzacja była nie tylko ekonomiczna ale i fachowo zrobiona, prosimy o telefon a my zajmiemy się resztą.
  Firma działa od 18 lat i jest w swojej dziedzinie jednym z liderów na rynku Dolnośląskim. Tak długi okres działania sprawia iż nasi pracownicy jak i zarząd doskonale opracowali plan działania, przez co nasza oferta jest niezwykle bogata, ale również ceny oferowane przez Pramost są niezwykle niskie porównując z ofertami konkurencji. Pramost może sobie pozwolić na takie obniżki cen ponieważ nawiązaliśmy szereg współprac z producentami, a do tego pracownicy są niezwykle skuteczni i świadomi swojej pracy, co wpływa korzystnie na całą ergonomie firmy.

  Pagerank:
  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stal konstrukcyjna, stal węglowa »

  Stal konstrukcyjna, stal węglowa

  Oferujemy różne rodzaje stali zależności od zastosowania: stale konstrukcyjne, stale narzędziowe, stale o szczególnych właściwościach fizycznych i chemicznych. Głównym przedmiotem działalności jest handel wyrobami hutniczymi oraz kuzienniczymi, pochodzącymi przede wszystkim z produkcji krajowej. Realizacja dostaw odbywa się za pośrednictwem nowoczesnego taboru samochodowego. Ponadto oferujemy również stale kotłowe 13HMF, 25HM.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia poddaszy Wrocław »

  Wykończenia poddaszy Wrocław

  Instalgrupa.pl to konsorcjum małych i średnich firm z rejonu Wrocławia. Wszystkie zrzeszone w Instalgrupie przedsiębiorstwa charakteryzują się solidnym doświadczeniem oraz pokaźną wiedzą związaną z usługami budowlanymi.

  Instalgrupa.pl to najlepsza grupa instalacyjna we Wrocławiu i jego okolic.

  W swojej ofercie mają tworzenie instalacji elektrycznych i instalacji hydraulicznych.

  Dodatkowo wykonują posadzki betonowe i tynki gipsowe oraz tynki cementowo wapienne.

  Instalgrupa Wrocław wykonuje również całkowite wykończenia domów w stanie surowym. Instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, tynki maszynowe, posadzki betonowe, ocieplenia i wykończenia poddaszy i strychów.

  W budowie domów i wykończeniach domów trudno o lepszych specjalistów. Ufaj Instalgrupie.pl

  Pagerank:
  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Rybnik »

  Nieruchomości Rybnik

  Jeżeli zależy ci na tym, aby mieszkać w otoczeniu życzliwych ludzi, jeżeli szukasz miasta, w którym przemysł nie przeszkadza przyrodzie, to Rybnik jest miejscem, gdzie spełnią się twój marzenia o szczęśliwym życiu. Pomożemy ci je zrealizować. Odwiedź nas w Internecie, sprawdź, jakie oferty nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia czekają tu na ciebie! Zapraszamy do nas przekonaj sie sam o nszej jakości.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi zewnętrzne Warszawa »

  Drzwi zewnętrzne Warszawa

  Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne drewniane. Oferujemy wyroby z drewna egzotycznego w różnych kolorach oraz wykończone naturalnymi okleinami (sosna, olcha, jesion). Zastosowanie do produkcji wysokogatunkowego selekcjonowanego drewna, poddawanego starannemu procesowi suszenia, gwarantuje drzwiom wysoką jakość i trwałość. Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Powinny więc być estetyczne, mocne, odporne na wypaczenia i ciepłe.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Używane maszyny budowlane »

  Używane maszyny budowlane

  Na naszej stronie www można znaleźć aktualności na temat regularnie przeprowadzanych aukcji maszyn budowlanych. Aukcje prowadzone są na żywo i każdy może wziąć w nich udział jako sprzedający, lub też kupujący takie maszyny i urządzenia jak używane dźwigi, stacje hydrauliczne, czy też zagęszczarki. Możemy poszczycić się sporym doświadczeniem w handlowaniu ciężkim sprzętem, stąd też oprócz udziału w aukcjach możemy Państwu zaoferować usługi sprzedaży i wynajmu maszyn budowlanych. Dokładamy wszelkich starań, w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi przeprowadzanych transakcji. Na aukcjach organizowanych przez KM Auctions w prosty i bezpieczny sposób możecie Państwo znaleźć nabywców na sprzęt, który pragniecie Państwo spieniężyć.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa »

  Kostka brukowa

  Miło inwituję Państwa na oficjalną stronę internetową spółki noszącego nazwę – Poz Bruk. Firma egzystuje w Polsce od ponad 2 dekad, od tego czasu jesteśmy w stanie zdecydowanie nadmienić, iż zdominowała rynek kostki brukowej w województwie wielkopolskim, aż tak bardzo, iż zwykła nazwa kostki brukowej to pozbruk. Na skutek konsekwencji jak i konsekwentności w działaniu Poz Bruk rozwinął się jako przedsiębiorstwo o rodzinnym charakterze wraz z zasięgiem ponadregionalnym. Polecam obejrzeć następujące strony: belki stropowe. Przedsiębiorstwo powstało ponad dwie dekady temu, w trakcie pierwszych 5 lat swojej działalności zajmowała się produkcją bloczków fundamentowych, po czym pozyskana została licencja na bazie której odbywał się proces produkcji rur betonowych. W 1990 roku przedsiębiorstwo zainwestowało zdobyty przychód na zakup licencji technologicznej służącej do kostki brukowej. Pierwszy w pełni zautomatyzowany zakład przemysłowy został uruchomiony niedaleko miasta Poznań w miejscowości Janikowo. Na skutek popularności i wzięcia kostki brukowej przedsiębiorstwu Poz Bruk kilka lat później udało się otworzyć dodatkowy zakład w Sobocie niedaleko Poznania. W dalszych latach na skutek sukcesów odnoszonych przez przedsiębiorstwo tworzone były kolejne produkcyjne zakłady. W roku 2005 zostaje uruchomiona nowatorska taśma technologiczna przeznaczona do produkowania płyt elewacyjnych i posadzkowych noszących nazwę Presstone.

  Pagerank:
  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Młoty hydrauliczne - młoty wyburzeniowe »

  Młoty hydrauliczne - młoty wyburzeniowe

  Firma Wondfo Biotech Polska to wyłączny dealer na Polskę maszyn budowlanych firmy Cukurova. W naszej bogatej ofercie znajdują się różnego rodzaju koparko ładowarki oraz szeroka gamma dodatkowych elementów do koparek, które są nie zbędne na placu budowy. Posiadamy młoty hydrauliczne marki OK TEC, których mocowania pasują do każdego rodzaju koparek itp. Sprzętu ciężkiego. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obróbki Blacharskie »

  Obróbki Blacharskie

  Firma RAFAŁ z Imielina, województwo śląskie, to położenie, jakie powinieneś znać jeżeli poważnie myślisz o zakupie bram skrzydłowych, rolet, czy też usługach ślusarskich. Na tle konkurencji rekomenduje nas niesamowite podejście do kontrahenta, przeszło 20 lat w branży oraz wykwalifikowana brygada korzystająca z najnowszych urządzeń i maszyn. Wszystko z naszej oferty robione jest wedle indywidualnych wymogów klienta, zaradzimy każdemu, nawet najtrudniejszemu zamówieniu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zapraszamy na naszą stronę.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom »

  Inteligentny dom

  Budowa swojego domu to zawsze niezwykle poważna rzecz. Realizując taki program trzeba brać pod uwagę wszelakie fakty, tak aby po zakońćzeniu robót móc w całości użytkować własne cztery kąty. Przykładem poważnego punktu jaki należy przeanalizować jest idea inteligentnego budynku. Każdy, kto dogłębnie zrozumie pełne możliwości tego organizmu nie odstąpi z jego posiadania. Dla wszystkich zaciekawionych przygotowaliśmy witrynę na której redagujemy elementarne informacje pozwalające przyswoić sobie orientację w tym ekscytującym świecie inteligentnych domów.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Frezarki »

  Frezarki

  Kupując jakiś produkt, zastanawiamy się często, w jaki sposób można zaoszczędzić. Nie powinniśmy oszczędzać na jakości, lecz jest ogromny sens, jeśli frezarkę kupimy po prostu w sklepie sprzedającym przez Internet Po wpisaniu w którąś z wyszukiwarek "frezarki", odnajdziemy wiele ofert sprzedaży frezarek. Naturalnie, by wybrać najlepszą z nich, zarówno jeżeli chodzi o jakość, jak i cenę, powinniśmy zapoznać się z opiniami internautów. Dzięki takiej wiedzy będziemy wiedzieć, która frezarka jest warta zakupu, a która nie. Kiedy mamy już wybrany model, możemy także poszukać na porównywarkach cen w sklepach, czy przypadkiem nie odnajdziemy tańszej oferty sprzedaży frezarki.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kabiny prysznicowe »

  Kabiny prysznicowe

  W ofercie sklepu można znaleźć meble łazienkowe, kabiny prysznicowe, umywalki, wanny z hydromasażem. Sklep Przykłada dużą wagę do jakości sprzedawanych produktów. Wykonane są z bardzo dobrych materiałów, dzięki czemu wzbogacą łazienkę nowoczesnym designem. Dzięki nowoczesnym meblom możliwe stają się coraz ciekawsze rozwiązania wnętrza łazienki. Zapraszamy do sklepu internetowego i życzymy udanych zakupów.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe Radom »

  Szambo betonowe Radom

  Dobra nowina dla osób którzy budują wymarzony kąt. Powstała niezależna ogólnopolska wyszukiwarka szamb betonowych. Szambo betonowe to wyrób dosyć drogi, ceny tego różnią się bardzo, i są to ceny z przedziału tysiąca stu złotych do tysiąca czterystu zł za szczelne szambo o pojemności czterech tysięcy l.. Zatem zawsze warto jest przed zakupem sprawdzić ceny szamb betonowych w powiecie radomskim.

  Szamba betonowe grają dużą rolę w ekologi ale również w domowym budżecie. W kamienicach właściciel lokalu musi co miesiąc ponosić koszty za kanalizację i ta cena jest nieunikniona, natomiast poza miastem właściciel posesji musi samemu zadbać o wywóz tych nieczystości każda taka posesja musi mieć prywatne szczelne szambo betonowe o określonej pojemności jeśli jest za wąskie będzie trzeba częstego korzystania z usług firm które zajmują się transportem tych fekalii.

  W naszej wyszukiwarce szamb betonowych wyszukasz ceny z województwa mazowieckiego.

  Na serwisie reklamujemy szambo wielu firm.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Granit »

  Granit

  Działalność nasza specjalizuje się zaopatrzeniem sklepów budowlanych, składów budowlanych oraz marketów budowlanych w kostkę granitową,oraz wszelkie inne produkty ozdobne które można wykonać z granitu.  Towar do dalszej produkcji kostki sprowadzany jest z najlepszych źródeł z wielu Państw europejskich ale i nie tylko.
  Załoga, która jest częścią firmy, także ma spore doświadczenie, ponieważ staramy się by nasi pracownicy jak najdłużej pozostawali na swoich stanowiskach, spełniając ich oczekiwania finansowe jak i szkoleniowe.

  Jeżeli jesteś zaciekawiony naszą ofertą, czekamy na kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty, z przyjemnością odpowiemy na każdepytanie jak i pomożemy złożyć odpowiednie zamówienie. Dużo informacji jak i zdjęć naszych produktów znajduje się na stronie www gieldagranitu.com.pl.
  Firma powstała w 1996 roku, czyli już blisko 16 lat. Staramy się jak najlepiej usprawniać zarówno ofertę jak i wszystkie etapy wytwarzania bruku, wszystko po to by klient korzystający z naszych usług i produktów miała towar bardzo dobrej jakości w bardzo niskiej cenie, jakiej nie spotka nigdzie indziej na rynku polskim.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liczniki wody »

  Liczniki wody

  Wybierając ciepłomierz lub wodomierz, nie posiadając stosownego doświadczenia, najlepiej kierować się reputacją marki producenta zakupywanych produktów. Bmeters to włoska firma z ogromnym doświadczeniem w sektorach gospodarczych całej Europy. Od kilku lat nasze wodomierze i ciepłomierze trafiają też do naszego kraju. Zajmujemy się wytwarzaniem i dystrybucją nie tylko wspomnianych na początku liczników wody czy też mierników ciepła. Nasza specjalność to również przepływomierze do ścieków. Niemalże wszystkie z oferowanych przez nas mierników posiada system zdalnego odczytu!

  Pagerank:
  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Kamieniarskie »

  Usługi Kamieniarskie

  Nasza firma istnieje od 1969 roku. Jesteśmy zakładem z tradycjami, w którym wiedza i doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

  Wykonujemy nagrobki i grobowce z kamieni naturalnych najwyższej jakości, importowanych z całego świata.

  Oferujemy szeroką gamę gotowych wzorów jak i wykonujemy projekty wg. pomysłu klienta
  Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

  Nasza firma zajmuje się produkcją granitowych elementów budowlanych jak blaty kuchenne, łazienkowe czy też schody i posadzki

  Nowoczesne maszyny i najlepsi pracownicy pozwalają na oferowanie wyrobów o bezkonkurencyjnych cenach i jakości
  Na stronie znajdziesz galerię naszych wyrobów. Serdecznie zapraszamy.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe »

  Pokrycia dachowe

  Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. – to firma produkująca blachy w Polsce. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. rozpoczęła również produkcję systemów rynnowych pod marką Struga Rynny. Jakość swoich dachów zawdzięcza doskonałym materiałom, precyzji wykonania i wieloletniemu doświadczeniu w branży. Ponadto Bratex jest producentem systemów orynnowania i okuć dachów. Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. umożliwia również zamówienie specjalistycznych usług takich jak cięcie blachy na rządany wymiar czy kosztorysowanie. Systemy orynnowania Bratex odznaczają się na tle tego typu produktów innych producentów trwałością i precyzją wykonania. Niedawno w produkcji znajduje się również blachodachówka aluminiowa.

  Pagerank:
  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia materiałów budowlanych »

  Hurtownia materiałów budowlanych

  Invest-eMarket - internetowa hurtownia materiałów budowlanych. Platforma prezentująca oraz sprzedająca nowoczesne materiały budowlane. Obszerna baza produktów, systemy technologiczne, najnowsze trendy w budownictwie, nowości na rynku, unikalne rozwiązania, prezentacja liderów branży budowlanej. Szeroka gama materiałów budowlanych, całych systemów technologicznych opracowanych przez najlepszych producentów w kraju i unikalnych rozwiązań oferowanych przez firmy zagraniczne.

  Pagerank:
  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła

  Jest polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, skupiającą specjalistów z zakresu pozyskiwania energii ze słońca, ziemi, powietrza i wody. Specjalizujemy się w doborze czystych ekologicznie, bezpiecznych i nowoczesnych sposobów pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, doradztwie w zakresie doboru i konfiguracji systemów, służących ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych wszelkiego typu obiektów, kompleksowej obsługi inwestycji, obejmującej projektowanie i dobór optymalnych rozwiązań, kompletację i montaż instalacji, pomoc i obsługę przy pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje proekologiczne oraz pomoc w zdobywaniu dofinansowania projektów.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektronarzędzia »

  Elektronarzędzia

  Różnego rodzaju elektronarzędzia będą nam bardzo często potrzebne. Gdzie jednak można kupić tego typu produkty? Oczywiście w Internecie. Internet jest miejscem, w którym jest bardzo wiele sklepów internetowych, a także aukcji, na których można kupić różnego rodzaju elektronarzędzia. Jeżeli nie bardzo wiemy, które produkty są dla nas odpowiednie, powinniśmy poszukać opinii dotyczących elektronarzędzi, a można znaleźć je oczywiście w Internecie. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce stron internetowych "elektronarzędzia", a znajdziemy masę informacji i porad dotyczących wyboru odpowiednich narzędzi.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dopłaty do zakup, kolektory słoneczne »

  Dopłaty do zakup, kolektory słoneczne

  Zielone technologie z Pitern - ogrzewanie, kolektory słoneczne, energia odnawialna. Wspieramy naszych kontrahentów i oferujemy najwyższej klasy produkty. Doskonałe szkolenia techniczne i handlowe, wsparcie reklamowe i marketingowe. Poprzez nasze przedstawicielstwa jesteśmy obecni w Europie - zapraszamy do zapoznania się z listą referencyjną. W ofercie firmy elektrownia Wiatrowa, akumlatory, regulator ładowania, świetlówki kompaktowe zgodnie ze światowymi standardami. Bardzo wydajne kolektory słoneczne (dopłaty do zakup), solary, fotowoltaika i moduły fotowoltaiczne. Łatwy w montażu świetlik dachowy odporny na warunki atmosferyczne i kolektor słoneczny w Twoim domu.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty w górach »

  Apartamenty w górach

  Zapraszamy na stronę naszej firmy, na której dowiecie się Państwo więcej o prowadzonej przez nas działalności i oferowanych usługach. Zajmujemy się poszukiwaniem najlepszych lokalizacji w Zakopanem, na których realizujemy apartamenty najwyższego standardu dokładając wszystkich starań, aby pomimo wykorzystywania najwyższej jakości surowców, ich wartość nie była wygórowana. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której publikujemy inwestycje już przeprowadzone i te, które w tym momencie realizujemy.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • blachodachówka producent »

  blachodachówka producent

  Blacha trapezowa jest popularnym elementem stosowanym w budownictwie socjalnym i agrotechnicznym. Rozwiązania tego typu zyskują jeszcze większą renomę ze względu na swoją wytrzymałość, prostotę utrzymania czy prawdopodobnych napraw. Używanie blachodachówki daje nie tylko trwałość jednak także jest wyjściem oszczędnościowym zarówno w stosunku do zakupu jak oraz montażu. Elementy konstrukcyjne realizuje się spośród godziwej jakościowo blachy gwarantującej długi okres użytkowania, ich zaletą jest dodatkowo łatwość montażu jak również opcja odpowiedniego wyboru koloru czy kształtów.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe Śląsk »

  Hale stalowe Śląsk

  Wykonaniem konstrukcji stalowych trudnimy się już od dawna. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny firmowej, aby dowiedzieć się więcej o tym co oferujemy. W trakcie realizacji zlecenia, szykujemy dla Państwa projekt, na którego podstawie, następnie wykonujemy zlecenie. Cały proces od projektowania do wykonania jest przez Państwa nadzorowany i stale utrzymujemy z Państwem sały kontakt. Pracujący w naszej firmie specjaliści, są dokładni w tym co realizują dzięki czemu, zagwarantować możemy najwyższa jakość realizowanych przez nas usług.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekopol »

  Ekopol

  Firma EKOPOL jest aktualnie liderem w śród firm specjalizujących się w wytwarzaniu, sprzedaży, montażu i serwisowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków. Pracownicy firmy mają ogromną wiedzę popartą doświadczeniem, a profesjonalne zaplecze sprzętowe, doskonała i profesjonalnie wyszkolona kadra wpływa na jakość świadczonych usług. Dlatego również jesteśmy równorzędnym partnerem dla naszych klientów zarówno polskich jak i zagranicznych. W obszarze naszego funkcjonowania znajdziecie Państwo najlepsze i najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oczyszczania ścieków. Są one przetestowane, mają opinie i aprobaty techniczne oraz dodatkowo liczne certyfikaty.

  Pagerank:
  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Ruda Śląska »

  Mieszkania Ruda Śląska

  Dombud oferuje efektywny, sprawnie działający system zarządzania, doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę, oraz możliwość negocjowania cen i terminów. Firma posiada kilkudziesięcioletnią tradycję działań na rynku instalacyjno-budowlanym. Jest to firma z bardzo ugruntowaną pozycją na rynku mieszkań. Firma Dombud zapewnia bezpośrednią, elastyczną współpracę z inwestorami na przestrzeni całego procesu inwestycyjnego, oraz bazę sprawdzonych podwykonawców w zakresie różnych branż. Największe inwestycje to mieszkania w Katowicach, mieszkania na Śląsku oraz mieszkania w Rudzie Śląskiej.

  Pagerank:
  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie Poznań »

  Oczyszczalnie Poznań

  Potrzebujesz założenia oczyszczalni ścieków typu eko lub bio?, zbiorników bezodpływowych?, specjalistycznych usług brukarskich?, bądź też specjalistycznego nawadniania roślin? Dobrze trafiłeś !! Nasza firma Eko – mik oferuje wszystkie wyżej wymienione usługi. Nasza firma wykonuje usługi na wysokim poziomie. Zatrudniamy fachowców, którzy w metodę kompetentny i profesjonalny wykonują swoją pracę służąc wielokrotnie swoją pomocą i doświadczeniem. Firma Eko - mik jest autoryzowanym dystrybutorem towarów spółki Ekopol. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami wejdź na naszą stronę internetową WWW eko – mik.pl. Tam znajdziesz wszelkie dane dotyczące naszej firmy, usług jakie wykonujemy i inne informacje potrzebne do zawarcia umowy między naszą firmą a klientem. Po zapoznaniu się z naszą ofertą na stronie eko – mik.pl skontaktuj się z nami osobiście, a my w szybki metodę odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Bez wątpienia nie będziesz żałował swojej wyborów. Nasza praca przełoży się na Twoje zadowolenie.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna Kielce »

  Okna Kielce

  Mieszcząca się w normach stolarka okienna jest możliwa do kupienia od razu.Liczne salony oraz autoryzowane punkty sprzedaży oferują okna o standardowych wymiarach.Kupując niestandardowe okna musimy liczyć się zarówno z większymi kosztami jak i problemami z zakupem.Najczęściej nietypowe wymiary realizuje się bezpośrednio w zakładzie producenckim.Poleganie na agentach transakcji często nie wychodzi i nie przebiega tak jak powinno.Z tego powodu eksperci doradzają aby zaopatrzać się w poleconych punktach.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne kontenery morskie oraz kontenery budowlane »

  Nowoczesne kontenery morskie oraz kontenery budowlane

  Dziś kontenery pełnią funkcje również jako elementy tymczasowej zabudowy po wcześniejszych modyfikacjach i przeprojektowaniu do spełniania określonych celów. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży różnorodnego typu kontenerów, dostosowanych do konkretnych potrzeb odbiorcy. Mamy swój oddział konstrukcyjny, który umożliwia nam projektować kontenery zgodnie z wymaganiami Klienta. Nasza oferta obejmuje takie typy kontenerów: kontenery morskie, kontenery biurowe, kontenery sanitarne, kontenery handlowe oraz kontenery mieszkalne. Zajmujemy się również wynajmem kontenerów biurowych i magazynowych, które tworzą niezbędne infrastrukturę na placu budowy. Nasze kontenery używane są w wielu krajach Europy. Więcej detali znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Pagerank:
  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyjątkowe Oświetlenie do łazienek w twoim wnętrzu »

  Wyjątkowe Oświetlenie do łazienek w twoim wnętrzu

  W naszej propozycji znaleźć możemy liczne produkty takich przedstawicieli, jak: SCILM, PLASTUNION, FORMA E FUNZIONE, NEHL,INDAUX. Funkcjonujemy na rynku Polskim od 1992. Zapraszamy do przeczytania naszej oferty oraz odwiedzenia naszej meblarskiej strony www. Trading Company - Akcesoria Meblowe to firma gdzie przechowywane są części meblowe. Perfekcyjne wykonanie oraz wyjątkowy styl zdobienia zapewnia wspaniały efekt. Wszelkie akcesoria meblowe są wyjątkowo funkcjonalne. Nasza marka dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyposaża Państwa w najwyższą jakość.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trawertyn »

  Trawertyn

  Nasza Firma trudni się wyspecjalizowanym wyposażeniem wnętrz. Nasza Firma funkcjonuje od 2005r. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo produkty tj.: granit, piaskowiec, trawertyn, kamień naturalny. Cały czas podążamy za oczekiwaniami konsumentów i sprowadzamy produkty z najdalszych zakamarków świata. Nasza oferta jest wciąż poszerzana w oparciu o Państwa opinię. Wybieramy tylko najlepsze produkty i współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, co daje gwarancje że nasze produkty są najlepszej jakości. Zależy nam szczególnie na zadowoleniu klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży w Rzeszowie oraz w Przemyślu, a także do odwiedzenia strony internetowej. Zen-on – natura w Waszym wnętrzu.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wymienników ciepła »

  Czyszczenie wymienników ciepła

  Strona B&P Service, zajmującej się konsultingiem dla zakładów przemysłowych. W ofercie znajdują się również różnego rodzaju usługi, w tym czyszczenie wymienników ciepła, czyszczenie skraplaczy oraz czyszczenie suchym lodem, czyszczenie skraplaczy, czyszczenie wymienników ciepła oraz czyszczenie suchym lodem. Oprócz wymienionych wcześniej w ofercie firmy znajdują się również produkty takie jak przeznaczone do likwidacji zanieczyszczeń, neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, konserwacji, a także różnego rodzaju produkty chemiczne takie jak odrdzewiacze, silikony wysokotemperaturowe dodatkowo różnego rodzaju odkamieniacze także odtłuszczacze. Odbiorcy znajdą witrynie internetowej na witrynie znajdą dodatkowo kompendium wiedzy na temat oferowanych preparatów. Pośród między innymi aerozole, kleje, silikony, pasty, smary i dodatki do oczyszczania, konserwacji i zabezpieczania powierzchni a także czyszczenia różnego rodzaju przewodów, np. klimatyzacyjnych.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Bielsko-biała »

  Ogrodzenia Bielsko-biała

  Firma XCEL ogrodzenia i bramy z siedzibą w Chybiu Zaborzu niedaleko miasta Bielsko-Biała oferuje: płoty, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia stalowe, bramy stalowe, bramy przemysłowe, bramy posesyjne, płoty stalowe. Renomowany producent ogrodzeń zaprasza do zapoznania się z ofertą szczególnie osoby zainteresowane dobrą jakością przy zachowaniu odpowiednio niskich cen. Polecamy zapoznanie się z ofertą.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż Łódź »

  Mieszkania na sprzedaż Łódź

  Jeżeli temat mieszkań na sprzedaż w Łodzi jest dla Ciebie interesujący, zapraszamy Cię na stronę! W naszym zbiorze artykułów na pewno znajdziesz takie, które poruszają interesujące Cię kwestie. Nasi eksperci dbają o to, by informacje, których szukasz były pełne i rzetelne, znajdziesz u nas porady jak najszybciej załatwić sprawy urzędowe, pomożemy Ci sprawdzić najważniejsze rzeczy związane z i interesującym Ciebie tematem.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Projektowanie wnętrz Warszawa

  Nasz zespół to najlepsi konstruktorzy, architekci, którzy od lat zajmują się aranżacją, wnętrz, projektowaniem wirtualizacji 3D oraz architektur. Zasięg naszych usług planowania wnętrz to planowanie wnętrz: rezydencji, mieszkalnych, domów jednorodzinnych; wnętrz komercyjnych: hotele, gabinety, restauracje, salony sprzedaży. Jeżeli jesteś zabiegany i nie masz czasu, by skontaktować się z nami osobiście, to możesz także przesłać nam szczegółowe zdjęcia lokalu, lub obiektu, który ma być zmodernizowany, a my na tej podstawie wypracujemy wstępna koncepcję architektoniczną.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż Olsztyn »

  Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

  Planujesz sprzedać mieszkanie w Olsztynie, a może jesteś zainteresowany jego kupnem w tym mieście? Prezentujemy portal, który poda Ci pomocną dłoń. Wśród naszych licznych artykułów znajdziesz porady, raporty i jasny opis obecnej sytuacji na rynku nieruchomości m. in. bieżący poziom cen u dewelopera i na rynku wtórnym, informacje o zmianach w kwestii mieszkań, nowe pomysły urzędników z ratusza. Serdecznie zapraszamy!

  Pagerank:
  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków »

  Oczyszczalnie ścieków

  Firma EKOPOL powstała w 2000 roku. Łączy ona wieloletnie praktykę, a oprócz tego olbrzymią wiedzę swoich założycieli. Na dzień obecny stabilna i ugruntowana pozycja firmy wynika z rozwoju techniki produkcji, a oprócz tego stałego poszerzania sieci sprzedaży. EKOPOL (przydomowe oczyszczalnie ceny) jest firmą, która łączy w sobie poszanowanie dla tradycji z najnowszymi technikami. Wszelkie zastosowane przez spółkę rozwiązania są najbardziej korzystne i ekonomiczne ze względów inwestycyjnych. Najważniejsza natomiast jest pozytywna opinia teraźniejszych użytkowników, którzy uznali, że nasze oczyszczalnie ścieków są najbardziej konkurencyjnymi na rynku zarówno na płaszczyźnie montażowej, projektowej jak i eksploatacyjnej i finansowej. Jednym z naszych największych sukcesów i osiągnięć jest opracowanie i udostępnienie naszym nabywcom kompletnej technologii montażowej. Jednakże jako jedna z nielicznych firm zapewniamy Państwu zachowanie zypełnej gwarancji i ważności atestów przy samodzielnym montażu oczyszczalni. Samodzielna instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków jest dla wielu klientów przeważającym argumentem inwestycyjnym.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba Poznań »

  Szamba Poznań

  Produkty można od niedawna nabywać w sieci. Dlatego więc jest możliwość porównania szamb po w cenach od najmniejszej do największej. Szambo betonowe to materiał który do najtańszych nie należy, koszty tego różnicują się mocno, i są to ceny rzędu 900 złotych do 1400zł za typowe szambo betonowe o pojemności 4000litrów. Dlatego bardzo często warto jest przed zakupem porównać warunki zakupów produktów nie tylko w regionie ale i w województwie Wielkopolskiem. Na portalu proponujemy szamba wielu firm.

  Nie zastąpione materiały w tym przypadku Szamba betonowe grają dużą rolę w ekologi ale też w sprawach finansowych. W miastach właściciel lokalu musi co jakiś czas ponosić koszty za transport nieczystości drogą kanalizacyjną i ta cena jest nieunikniona, natomiast na wsi właściciel posesji musi samemu zadbać o transport tych zanieczyszczeń każda taka osoba musi mieć własne szambo o określonej pojemności jeżeli jest za płytkie będzie przymus częstego korzystania z usług firm które zajmują się transportem tych zanieczyszczeń.

  W naszej wyszukiwarce szczelnych szamb wyszukasz ceny z okolic Poznania.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • kolektory solarne »

  kolektory solarne

  Energia solarna okazuje się wyśmienitym źródłem ogrzewania. Stosując sprzęty takie jak panele solarne, osiągamy dwojakie korzyści. Z jednej strony troszczymy się o ekologię, z drugiej strony oszczędzamy własne pieniądze. Nie są to rzeczy najtańsze, czego dowiemy się już wpisując w wyszukiwarce kolektory słoneczne cena, ale przyznawane są dotacje na kolektory. Dom pasywny to trend niesamowicie popularny na zachodzie, który powoli staje się coraz popularniejszy w Polsce. Biorąc pod uwagę stopień degradacji środowiska, ekologiczne ogrzewanie, to ostatnia deska ratunku. Stale rosnące ceny nośników energetycznych, również inwestorów zmuszają do znalezienia alternatywy. Solary dachowe plasują się w czołówce najbardziej ekonomicznych systemów ogrzewania.

  Pagerank:
  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne dla domu »

  Świadectwo energetyczne dla domu

  Prace firmy polegają na najwyższej jakości obsłudze z zakresów takich jak: audyt energetyczny, świadectwo energetyczne - charakterystyka energetyczna budynków, opłaty za korzystanie ze środowiska, pozwolenia zintegrowane, pozwolenia wodno-prawne. Wystawiamy także inne certyfikaty takie jak certyfikat energetyczny. Biorąc pod uwagę najwyższą jakość obsługi firm i klientaklienta i firm, dbamy o zatrudnianie pracowników po kierunkach inżynierskich. Większość naszych pracowników to absolwenci Politechniki Lubelskiej i Politechniki Warszawskiej.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy »

  Bramy

  Firma oferuje szeroki wachlarz rolet, żaluzji, bram garażowych, automatyki do bram. Produkty firmy spełniają wszelkie oczekiwania. Bramy łączą w sobie funkcjonalność, oraz bezpieczeństwo. W naszej pracy bardzo duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanych przez nas usług oraz szerokość realizacji zamówień. Klientom indywidualnym zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. bramy przemysłowe i segmentowe.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Złota Rączka Warszawa - Nasze usługi »

  Złota Rączka Warszawa - Nasze usługi

  Usterka w domu lub w firmie Nie potrafisz lub zwyczajnie nie masz czasu aby się tym zająć Dzwoń! – Pomożemy! montaż i naprawa mebli, wieszanie szafek, luster, półek, montaż okapów kuchennych, suszarek łazienkowych, montaż rolet, karniszy, wymiana, naprawa zamków, klamek, zawiasów, naprawa drzwi suwanych szaf wnękowych, wymiana, naprawa gniazdek elektrycznych, montaż, naprawa oświetlenia, instalacja sprzętu AGD i RTV, drobne naprawy hydrauliczne, usługi stolarskie i inne….. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe jak i stałą opiekę- domy i firmy pod klucz.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe Wrocław »

  Szambo betonowe Wrocław

  Dobra wieść dla tych co budują swój budynek. Stworzona została ogólnopolska wyszukiwarka materiałów budowlanych. Szambo betonowe to materiał nie tani, koszty tego różnią się bardzo, i są to ceny z przedziału dziewięciuset złotych do tysiąca czterystu zł za typowe szambo o pojemności 4000 l.. Dlatego często konieczne jest przed zakupem porównać warunki zakupów produktów we Wrocławiu. Na portalu reklamujemy szamba betonowe wielu firm.

  Szczelne szamba betonowe grają dużą rolę w ochronie środowiska ale też w sprawach finansowych. W blokach właściciel mieszkania musi co jakiś czas ponosić koszty za transport nieczystości drogą kanalizacyjną i ta usługa jest obowiązkowa, natomiast na wsi właściciel lokalu musi sam się marwić o utylizacje tych nieczystości każda taka posesja musi posiadać prywatne szambo o odpowiedniej pojemności jeśli będzie za małe będzie trzeba częstego zamawiania firm które trudnią się wywozem tych zanieczyszczeń.

  W naszej wyszukiwarce szczelnych szamb betonowych wyszukasz kwoty z Wrocławia.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy budowlane Kraków »

  Firmy budowlane Kraków

  P.R.B. BUD-MAR już od 2001 roku świadczy profesjonalne usługi z zakresu prac remontowo-budowlano-wykończeniowych na terenie województwa małopolskiego.
  Naszymi atutami są wysokie kwalifikacje pracowników, staranność, wykorzystywanie nowoczesnego sprzętu i narzędzi wysokiej klasy. Nasi klienci mogą liczyć także na bezpłatne doradztwo techniczne i projektowe. Udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace od 2 do 5 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do współpracy z naszą firmą. P.R.B. BUD-MAR to gwarancja zadowolenia!

  Pagerank:
  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Projektowanie wnętrz

  Kompleksowa oferta projektowania wnętrz. Naszą specjalnością są pokoje dziecięce, a przykładowe projekty zostały przedstawione na stronie internetowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować bardzo elastyczne podejście do klienta oraz bardzo konkurencyjne ceny. Współpraca z nami to zawsze gwarancja Państwa zadowolenia z zaprojektowanego wnętrza. Warto pamiętać, że do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu że każdy klient ma inne oczekiwania. Możemy pochwalić się dużą listą zadowolonych klientów oraz bardzo dobrymi referencjami. Zaufaj profesjonalistom i odmień z nami wnętrze swojego domu.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Armatura łazienkowa »

  Armatura łazienkowa

  Sklep internetowy z ekskluzywną ceramiką i armaturą łazienkową. Na ekskluzywny wygląd łazienki ma wpływ przede wszystkim ceramika łazienkowa. W ofercie sklepu bidety miski ustępowe, muszle wc, umywalki, wanny z hydromasażem. Nowoczesne i oryginalne produkty sprostają wymogom wymagających klientów. Dostarczany towar charakteryzuje się wysoką jakością i rozsądną ceną. Zapraszamy na zakupy do sklepu producenta.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • StolArts- balustrady drewniane, schody drewniane »

  StolArts- balustrady drewniane, schody drewniane

  StolArts to firma oferująca wyroby drewniane - schody drewniane, balustrady, stolarkę artystyczną, półprodukty drewniane i wiele innych,cieszące się wysoką jakością i wieloletnią trwałością. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oferowane przez nas wyroby drewniane uznane są na rynku za solidne i precyzyjne. Wykonujemy praktycznie każdego rodzaju prace stolarskie. Realizujemy także niestandardowe projekty z użyciem każdego rodzaju drewna. Wszystkie zlecenia wykonujemy z taką samą, najwyższą precyzją i starannością.Nasza firma posiada duże możliwości produkcyjne. Jesteśmy w stanie nawiązać efektywną współpracę ze stałymi odbiorcami zainteresowanymi zleceniem większej partii półproduktów. Oferujemy doskonałą jakość za przystępną cenę.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz ProjektujiKupuj.pl »

  Projektowanie wnętrz ProjektujiKupuj.pl

  Sklep oferuje wysokiej jakości artykuły potrzebne do aranżacji wnętrza. W skład oferty sklepu wchodzą także takie artykuły, jak oświetlenie, drzwi i okna. Jeśli mowa o kwestii, jaką jest aranżacja wnętrz sklep, to nie sposób wspomnieć o wysokiej jakości produktach służących do aranżacji łazienki. Poza tym kompletny wystrój wnętrz sklep internetowy oferuje w bardzo przystępnych cenach. W ofercie sklepu można znaleźć wszystkie potrzebne elementy, które są wykorzystywane podczas projektowania wnętrz, między innymi dekoracje i tkaniny wysokiej jakości. Zaletą sklepu internetowego jest błyskawiczna dostawa zamówionych produktów. O przebiegu realizacji zamówienia klient jest stale informowany.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • architektura wnętrz »

  architektura wnętrz

  Fachowa pracownia architektoniczna. Opracowujemy ambitne projekty wnętrz w współzależności od wymagań kontrahenta, proponujemy również gotowe projekty - nasz katalog posiada kilkaset gotowych projektów aranżacji. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich ludzi, którzy szukają fachowych rozwiązań architektonicznych dla własnego domu. Architektura wnętrz to zagadnienie, które jest naszą pasją i codziennością. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, z chęcią przedstawimy nasze projekty. Oferujemy również bezpłatne sugestie dotyczące aranżacji wybranego wnętrza. Naszą dodatkową usługą są kompleksowe remonty nieruchomości. Nasze wiedzę praktyczną popierają liczne referencje, ale głównie wspaniałe realizacje aranżacji wnętrz.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Remontowe »

  Usługi Remontowe

  Każdy kto będzie pragnął naprawić własny dom bądź mieszkanie, posiada 2 opcje. Na początku zdecydować się na naprawienie wszystkiego na własną rękę, bądź zlecić to zadanie zawodowej korporacji. Poszukiwanie tejże firmy wykończeniowej w Sieci jest trudne. Wstukanie w wyszukiwarkę google słowa kluczowego usługi remontowe Warszawa poskutkuje setkami wyników. Trzeba odszukać praktyków w tej branży. Wszechstronne usługi umożliwia np. spółka JBA Budirem. Przyjmuje ona zespoły profesjonalistów jak i również jest w branży wykończeniowej w tej chwili od dziesięciu lat.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stropy »

  Stropy

  Nie każda działka posiada połączenie z oczyszczalnią ścieków. O ile i twoja działka nie ma, powinniśmy czym prędzej zainteresować się tym tematem i zacząć poszukiwanie odpowiedniego szamba. W obecnych czasach ceny szamba nie są już tak wysokie jak jeszcze wiele lat temu, jeśli więc zdecydujesz się na jego zakup, kategorycznie nie będzie to dla ciebie duże obciążenie inwestycyjne. Dobre szamba będą służyć ci przez w rzeczywistości kilka lat, zatem nie powinieneś się obawiać, że za rok czeka cie ponowny wydatek.

  Pagerank:
  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent drzwi »

  Producent drzwi

  Firma DOM-BUD BIS w ciągu 8-letniej dystrybucji drzwi osiągnęła jedną z czołowych pozycji na polskim rynku. Oczekiwania klienta, jego gust oraz dodatkowo wymagania technologiczne sprawiły, iż wyselekcjonowaliśmy cały dostępny na rynku asortyment i oferujemy najlepsze i najciekawsze propozycje cenionych producentów. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z hotelami oraz dodatkowo pensjonatami, ponieważ nasza oferta obejmuje też drzwi hotelowe w różnorodnych kolorach i wzorach, spełniające odpowiednie wymogi.

  Pagerank:
  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie Led »

  Oświetlenie Led

  Importer oświetlenia Ledowego z Włoch firma PSC świadczy usługi na rynku od wielu lat, podczas których dopracowała do ideału system wykonywania żarówek i innych akcesoriów oświetleniowych.

  Informacje o wszystkich miastach w których posiadamy punkty sprzedaży możesz znaleźć na witrynie www led-psc.pl. Witryna jest także doskonałym miejscem w którym zdobęciesz więcej informacji o PSC oraz o naszej ofercie i strukturze pracy.
  Badanie zakończyły się pełnym sukcesem dla PSC, dlatego od kilku lat przewodzimy na rynku polskim w imporcie oświetlenia ledowego. Naszą działalność można odnaleźć w wielu miejscach Polski, natomiast główna fila PSC znajduje się w Wrocławiu.

  Najważniejsze dla naszej działalności jest realizacja wszystkich życzeń klienta, tak by ten był w 100 procentach zadowolony zarówno z wartości żarówek, ich oszczędności energetycznej ale i z ceny i estetyki. W tym celu PSC regularnie inwestuje w eksperymenty, które dążą do opracowania struktury żarówki, która będzie jeszcze bardziej oszczędna a jej wykonanie będzie z najsolidniejszych materiałów.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Projekty domów

  Chcesz dzierżyć fachowo stworzony zarys wymarzonego gniazdka rodzinnego? To z życzliwością zapraszamy na firmową witrynę internetową wymarzonydom.com.pl gdzie ujrzysz wielką jakość zrealizowanej pracy. Wykonujemy projekty rezydencji, domów drewnianych, dwupokoleniowych oraz wiele innych. Projekty domów tworzymy zawsze dokładnie, a cechuje nas indywidualne kontaktowanie się z kontrachentami. Wielkie doświadczenie oraz zdobyta wiedza połączona z pasją są potężnym wsparciem, a dla naszych odbiorców gwarancją perfekcyjnej jakości. Przyłącz się do dużego grona naszych klientów, którzy radują się z prawidłowo wykonanego projektu. Już dziś zacznij z naszą firmą kooperację i otrzymaj projekt rezydencji z marzeń. Wymarzonydom.com.pl – Idealne projekty domków w świetnej kwocie.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent saun »

  Producent saun

  Strona firmy SAUNA - R w ofercie której znajdują się produkty renomowanych fińskich producentów takie jak sauny fińskie, sauny infrared, łaźnie i kabiny, generatory oraz piece do saun i mini baseny. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku, współpracujemy z fińskimi producentami saun już od ponad 15 lat. Jesteśmy elastyczni, w naszej ofercie znajdą Państwo sauny wszelkich rozmiarów i kształtów. Saun stworzonych ze świerku skandynawskiego, który jest w specjalny sposób obrabiany i segregowany. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Pagerank:
  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • montaż blachodachówki »

  montaż blachodachówki

  Dachmetal to firma zajmująca się wyrobem i stawianiem konstrukcji dachowych z blach. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami namawiamy do odwiedzenia strony www.dach-metal.com.pl. Znajdą Państwo na przedstawianej witrynie dane o wszystkich oferowanych wyrobach, począwszy od płyt warstwowych i na płycie obornickiej skończywszy. Jednocześnie na stronie naszej firmy przeczytają Państwo cennik opisywanych produktów jak również instrukcje montażu płyt. Zapewniamy ponadprzeciętną dokładność przedstawianych usług, nadzwyczaj konkurencyjne ceny jak również najkrótszy czas budowania.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekopol »

  Ekopol

  Firma EKOPOL powstała w 2000 roku. Łączy ona wieloletnie wiedzę praktyczną oraz olbrzymią wiedzę swoich założycieli. Na dzień dzisiejszy stabilna i ugruntowana pozycja firmy wynika z rozwoju techniki produkcji oraz stałego poszerzania sieci dystrybucji. EKOPOL (przydomowe oczyszczalnie ceny) jest firmą, która łączy w sobie poszanowanie dla tradycji z najnowszymi technologiami. Wszelkie zastosowane przez firmę rozwiązania są najbardziej zyskowne i ekonomiczne ze względów finansowych. Najważniejsza jednakże jest pozytywna opinia dotychczasowych użytkowników, którzy uznali, że nasze oczyszczalnie ścieków są najbardziej konkurencyjnymi na rynku zarówno na płaszczyźnie montażowej, projektowej jak również eksploatacyjnej i finansowej. Jednym z naszych największych sukcesów i osiągnięć jest opracowanie i udostępnienie naszym klientom kompletnej techniki montażowej. Natomiast jako jedna z nielicznych spółekprzedsiębiorstw gwarantujemy Państwu zachowanie całkowitej gwarancji i ważności atestów przy samodzielnym montażu oczyszczalni. Samodzielna instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków jest dla wielu klientów przeważającym argumentem inwestycyjnym.

  Pagerank:
  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koncepcja, hale »

  Koncepcja, hale

  Astron - konstrukcje i hale stalowe. W ofercie także koncepcja nowych domów - indywidualnych socjalnych domów. Nowoczesny projekt, zgodnie z normami, prosty i szybki montaż, zgodność z nowymi przepisami ochrony środowiska, rezultat połączenia tradycyjnego i nowoczesnego stylu. Elastyczność architektury - nowa, ekonomiczna, elastyczna i przyjazna środowisku architektura. Europejski Lider zaprasza po konstrukcje i hale stalowe.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na deszczówkę, oczyszczalnia ścieków - Sotralentz »

  Zbiorniki na deszczówkę, oczyszczalnia ścieków - Sotralentz

  Firma Sotralentz oferuje zbiorniki na deszczówkę, szamba ekologiczne oraz biopreparaty. Biologiczne oczyszczalnie ścieków charakteryzują się przede wszystkim małą wagą zbiorników i szczelnością. Są to zalety, które powinna posiadać wszystkie każda innowacyjna oczyszczalnia ścieków. Plusem firmy Sotralentz jest duże doświadczenie (ponad 17 000 instalacji w Polsce) oraz rozwinięta sieć przedstawicieli, dzięki czemu jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi doradztwo, projektowanie i montaż instalacji na terenie całego kraju. Firma została wyróżniona w 2009 roku złotym godłem w konkursie "laur konsumenta 2009".
  Sotralentz jest jedną z pierwszych na rynku europejskim firm produkujących oczyszczalnie ścieków. Duże doświadczenie, nowatorskie produkty oraz świadomość ekologiczna to najlepsza gwarancja wysokiej jakości produktów. Proponowane przez firmę Sotralentz oczyszczalnie biologiczne dzięki zróżnicowanej gamie urządzeń, mogą być montowane nawet w niesprzyjających warunkach gruntowo – wodnych i pozwolić na efektywne zagospodarowanie wody deszczowej nagromadzoną na powierzchni dachowej lub utwardzonej. Doskonale sprawdzają się w tej roli specjalne zbiorniki na deszczówkę, co pozwala na spore oszczędności. W swojej ofercie firma proponuje również specjalne biopreparaty, które skutecznie likwidują nieprzyjemną woń, niszczą bakterie chorobotwórcze oraz rozkładają tłuszcze. W obecnej chwili oczyszczalnia ścieków to bardzo dobra inwestycja. Koszt realizacji zamówienia niewiele przekracza koszt tradycyjnego, żelbetonowego szamba, a użytkowanie jest zdecydowanie wygodniejsze i tańsze.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości »

  Łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości

  Firma Juka jako producent oferuje Państwu wysokiej jakości okna, drzwi z profili PCV i ALU. Juka, Warszawa woj. mazowieckie. W ofercie wysokiej jakości drzwi zewnętrzne, ścianki działowe, okna i drzwi balkonowe z profili aluminiowych oraz okna i drzwi balkonowe z profili PCV. Producent przedstawia opis asortymentu - charakterystyka okien, drzwi z PCV i ALU. Firma Juka daje 5 lat gwarancji - producent oferuje okna, ścianki działowe z przeszklonych profili aluminiowych, drzwi wejściowe z wiatrołapami i bez. Wymieniamy daszki, okna i drzwi na klatkach schodowych. Uniwersalność systemu pozwala na produkcję okien i drzwi o różnych kształtach oraz kolorystyce. Można je stosować w architekturze zabytkowej i współczesnej. Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje znakomite cechy użytkowe, walory estetyczne - produkowane okna są łatwe w obsłudze i w utrzymaniu czystości oraz nie wymagają zabiegów konserwacyjnych. Okna mogą być wypsoażone w szyby antywłamaniowe. Bardzo dobre własności termoizolacyjne i akustyczne. Także profesjonalne lakierowanie

  Pagerank:
  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Częstochowa »

  Firma budowlana Częstochowa

  Jeżeli chcielibyśmy mieszkać w odznaczającym się naprawdę wysokim poziomem wykończenia, to oferta opisana pod adresem www.kafelkowanie.parkitka.com może być dla nas doskonałą propozycją. Jej właścicielem jest doskonała, pochodząca z Częstochowy firma, która oferuje współpracującym z nią klientom mnóstwo usług niezbędnych do całkowitego wykończenia każdego wnętrza. Wszystko, od standardowego malowania, poprzez układanie glazury aż po docieplanie odznacza się tutaj najwyższym poziomem wykonania, co naturalnie jest niesamowicie istotne, gdyż dzięki temu będziemy mogli przez długi czas cieszyć się wynikami takich prac. Bogata oferta oraz ogromne doświadczenie z pewnością są idealnym dowodem na to, że zawsze będziemy zadowoleni ze współpracy z tą właśnie firmą!

  Pagerank:
  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.styropiany.com - styropian cena ceny cennik - niskie ceny »

  www.styropiany.com - styropian cena ceny cennik - niskie ceny

  Zapraszamy do złożenia darmowego, niezobowiązującego zapytania o cenę styropianu i styropapy. Jesteśmy ogólnopolskim internetowym zrzeszeniem 66 hurtowni budowlanych. Zapewniamy transport zakupionego u nas styropianu i styropapy na budowę. Posiadamy również, w atrakcyjnych cenach, zaprawy do przyklejania styropianu i zatapiania siatki podtynkowej oraz tynki i farby mineralne, akrylowe, silikatowe i silikonowe. Zapraszamy do zakupów.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Szamba betonowe

  Jak żyć w harmoni z przyrodą oraz niezatruwać otaczającego nas środowiska? Nadrzędnym celem, jaki powinno się spełnić jest zakup nieprzepuszczającego zbiornika betonowego. P.P.H.U. "BETONEX" jest już na rynku od ponad 10 lat, specjalizujemy się w produkcji i montażu betonowych, szczelnych zbiorników na nieczystości (szamba) o wielorakich pojemnościach.

  W naszej ofercie znajdują się zarówno mniejsze zbiorniki o pojemności już od 5000 litrów do tych dużych zbiorników dwu-komorowych o wielkości ponad 20000l. Oferujemy fachową pomoc w poszczególnym etapie realizacji zadania ; od zadań koncepcyjno-projektowych do ostatecznego zakończenia czynności montażowych.

  Dzięki naszemu przedsiębiorstwu uzyskasz pewność, że wszelakie nieczystości niewydostaną się na zewnątrz i nie spowodują strat w ekosystemie.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podnośniki koszowe »

  Podnośniki koszowe

  Firma Hewea świadczy specjalistyczne usługi na polu różnorodnych systemów załadunku i rozładunku pojazdów użytkowych, co poparte jest wieloletnim doświadczeniem, którym wspieramy naszych klientów. Zajmujemy się zwłaszcza takimi tematykami jak hydraulika siłowa, układy hydrauliczne, selektywna zbiórka odpadów, żurawie do złomu. Handlujemy takim sprzętem jak widły do palet, przystawki odbioru mocy oraz podnośniki koszowe. Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, a oprócz handlu wykonujemy jeszcze serwis urządzeń przez nas oferowanych. Współpracujemy z takimi uznanymi firmami jak Fassi, ATIB Lift.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków »

  Oczyszczalnie ścieków

  Aby dane przedsiębiorstwo zdecydowało się na założenie separatorów, przepompowni, czy też zbiorników, musi zaznajomić się z opisem tych urządzeń. Produkujemy oddzielacze czyli maszyny stosowane do izolowania substancji ropopochodnych od momentu wypływającej wody. Substancje ropopochodne te nie mogą istnieć oraz kłębić się w sieci kanalizacyjnej, stąd też właśnie montuje się separatory, by istnieniu i odkładaniu one przeciwdziałałyby. Separatory przede wszystkim wykorzystywane są w przedsiębiorstwach, gdzie istnieje zwiększona ilość wytwarzania tych substancji ropopochodnych, a więc na stacjach paliwowych, myjniach automobilowych, parkingach, garażach, przedsiębiorstwach przemysłowych. Kolejny produkt to przepompownie - są to maszyny służące transferowi ścieków, tak aby były one na adekwatnym etapie przepływania aż do odbiornika oczyszczalni ścieków. Przepompownie są pojemnikami, jakie wykonane są z żywic poliestrowych i włókien szklanych. Dowolną przepompownię dostarczyć można, również w pełną automatykę co ułatwia znacznie obsługę. Nasza produkcja obejmuje także pojemniki – zwane pojemnikami poliestrowymi. Narzędzia stworzone z włókna szklanego. Zbiorniki są narzędziami nieprzepuszczalnymi. Transfery oraz cyngle pojemników pasują do każdego gatunku rur. Zbiorniki można instalować razem z separatorami oraz przepompowniami. Pojemniki montowane są na każdym terenie bez względu na jego postać i położenie. Format zbiornika jest podległa od wymagań i zamówienia kontrahenta.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz »

  Aranżacje wnętrz

  Serwis mieszkaniemarzen.pl został uruchomiony specjalnie z myślą o potrzebach tych osób, które pragną naprawdę dobrze zaprojektować swoje miejsce zamieszkania. Musimy przy okazji zwrócić uwagę na to, że aranżacja wnętrz nie jest wcale prostym zadaniem, zatem skorzystanie z całej wiedzy która jest tutaj zawarta z całą pewnością okaże się przydatna się w wielu codziennych sytuacjach dla bardzo wielu osób. Serwis oferuje przede wszystkim ciekawe i profesjonalne poradniki, które doskonale pokazują, na czym powinien polegać naprawdę fachowy wystrój wnętrz. Znajdziemy tu wiele porad dotyczących chociażby takich zagadnień, jak wprowadzanie w pomieszczeniu wymarzonego wcześniej klimatu czy też urządzanie go w sposób jak najbardziej praktyczny oraz wygodny. Jeśli zatem ktoś chce żyć w naprawdę profesjonalnie urządzonym wnętrzu, to serwis mieszkaniemarzen.pl jest z całą pewnością właśnie dla niego!

  Pagerank:
  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • deweloperzy wrocłąw »

  deweloperzy wrocłąw

  Właściwie każdy z nas marzy o własnym lokalu czy mieszkaniu. Marzenie to próbujemy ziścić, niemniej jednak nie jest to takie zwyczajne. Nasza strona pomoże odkryć pubudzającą ciekawość propozycję, która będzie odpowiadała Państwa potrzebom. U nas bardzo dużo, fantastycznie pubudzających ciekawość ogłoszeń, spśród któych w praktyce właściwie każdy wybierze coś w sam raz dla siebie. Zapraszamy serdecznie!

  Pagerank:
  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy ścienne na płótnie »

  Obrazy ścienne na płótnie

  Chcąc zmienić coś w swoim domu, gdy ściany w Twoich pokojach są jednostajne i bez wyrazu, trzeba odwiedzić stronę ObrazyScienne.pl. Na tej stronie odnajdziesz zachwycający i niezbyt drogi sposób na odświeżenie wnętrza swojego domu czy mieszkania. Znajdziesz tutaj wzory ścienne, które pasują do każdego stylu pomieszczenia, ze względu na to, że tematyka jest tak różnorodna, że znajdziesz wzory do kuchni, pokoju dziecięcego a nawet łazienki. Wejdź na stronę już teraz i przeobraź wreszcie swoje smutne wnętrza w cudowne i piękne, pełne wyrazu pomieszczenia, które zachwycać będą nie tylko was ale i wszystkich waszych znajomych, którzy u was zawitają! Na stronie ObrazyScienne.pl znajdziesz też propozycje jakie wzory dobrać wperfekcyjny sposób do jakiej kolorystyki wnętrz.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie betonu Poznań »

  Cięcie betonu Poznań

  Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług z obszaru techniki diamentowej. Wskutek skorzystania z diamentów mamy możliwość dokonania wszelakich usług cięcia i wiercenia w murach i cemencie. W naszej ofercie znajduje się cięcie ścian, cementu i posadzek. Zajmujemy się też wszelakimi pracami wyburzeniowymi oraz drążeniem w betonie. Zapraszamy na stronę www w celu zapoznania się z całą ofertą.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klinkier »

  Klinkier

  Andbud - Centrum Klinkieru i Ceramiki. W ofercie cegła klinkierowa, bruk klinkierowy, dachówka ceramiczna, elewacje, parapety, rynny, okna, odwodnienia oraz inne materiały budowlane. Firma jest członkiem stowarzyszenia "Klinkier Grupa". Zaopatrujemy klientów indywidualnych oraz ponad 150 składów budowlanych. Centrum Klinkieru i Ceramiki „ANDBUD” jest największą specjalistyczną firmą tego typu w południowej Polsce.

  Pagerank:
  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Kanadyjskie »

  Domy Kanadyjskie

  W internecie istnieje wiele stron promujących nowoczesną odmianę budownictwa - domy kanadyjskie. Duża większość z nich to tendencyjne oferty firm deweloperskich zachwalających własne wyroby. Podchodząc do tematu bezstronnie zadecydowałem się uruchomić bloga poświęconego domom z drewna. Będę zbierał na nim zdania wszystkich szczęśliwych i nieszczęśliwych posiadaczy domów kanadyjskich. Ufam, że z biegiem czasu zasób wiedzy na mojej witrynie będą służyły pomocą każdemu kto zamierza budowę swojego domu.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zachęcamy konsultacji »

  Zachęcamy konsultacji

  Firma ARRAS oferuje baseny - relaks i odpoczynek - zachęcamy konsultacji. Baseny, spa, fontanny, atrakcje wodne i place zabaw. Budowa basenów - wyspecjalizowana firma basenowa proponująca projektowanie i realizację obiektów basenowych, centrów SPA oraz fontann prywatnych i publicznych. Dobry basen służy przez wiele lat - możliwość profesjonalnej i pełnej aranżacji niecki. Funkcjonalna i automatyczna maszynownia zapewnia nam czystą, klarowną i bezpieczną wodę. Automatyka dozowania środków chemicznych - możliwość koordynacji z systemami inteligentny dom. Zapraszamy po baseny.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie przydomowe »

  Oczyszczalnie przydomowe


  Działalność Metal Bud z Gliwic funkcjonuje od ponad 20 lat. Metal Bud został stworzony w 1989roku.

  Zapraszamy na witrynę firmową oczyszczalnie-sciekow.com.pl, gdzie przeczytasz więcej informacji zarówno o oczyszczalni Topas, jak i o firmie Metal Bud ale także inne interesujące artykuły odnośnie naszej oferty.

  Nasza działalność Metal Bud jest wstanie stworzyć oczyszczalnie ścieków o dowolnych gabarytach oraz o najwyższej funkcjonalności zarówno dla gmin jak oczyszczalni przydomowych. Lata doświadczeń połączone z tym profesjonalnym systemem sprawiają, iż nasza oferta jest niezwykle korzystna dla każdego klienta.

  Przez pierwsze dziesięć lat istnienia zajmowaliśmy się sprzedażą towarów budowlanych. Dopiero w 1998 roku Metal Bud sprecyzowała swój profil działania i zajęła się instalacją nowoczesnych przydomowych oczyszczalni ścieków TOPAS.

  Marka TOPAS jest ceniona w całej Europie ale i nie tylko, jest to ówcześnie najlepszy system przydomowych oczyszczalni ścieków. Państwo które słynie z ochrony środowiska jest Szwecja i to właśnie tam na wskutek licznych odbytych testów i badań osiągnięto tak dobre wyniki dla oczyszczalni TOPAS.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane pod klucz »

  Domy drewniane pod klucz

  Domy szkieletowe budowane przez naszą firmę oparte są na konstrukcji drewnianej, jest to świerk skandynawski, czterostronnie strugany, nieimpregnowany, suszony w wysokich temperaturach, wykluczających jego gnicie jak również eliminujących szkodniki. Jak wszystkim wiadomo, drewno jest materiałem ekologicznym, dlatego też, po wprowadzeniu się do naszego domu, mogą Państwo poczuć przyjemny, przytulny i przede wszystkim ciepły klimat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki tłokowe »

  Sprężarki tłokowe

  Na dzień obecny znakomita większość konkurencynych przedsiębiorstw stawia na kompletną automatyzację, a więc narzędzia pneumatyczne to obowiązek. Sprzężarki powietrza takie jak sprzężarki śrubowe czy sprzężarki tłokowe, użytkowane są na szeroką skalę w wielu dziedzinach, takich jak: budownictwo, motoryzacja, czy lakiernictwo. Wraz z rozwojem przemysłu ich użycie jest z każdym dniem. Opierają się one na zasadzie zastosowania sprężonego powietrza. Siłą napędową, która zamienia różnice ciśnienia w energię mechaniczną, usprawniają bardzo pracę. Ponadto, sprężarki powietrza należą do jednych z najlepszych. Opierają się na pneumatyce, dziedzinie nauk technicznych, dzięki której możliwe było ich powstanie. Na dodatek sprężarki powietrza są bardzo trwałe, tak więc użytkowane w sposób bezpieczny i poprawny mogą nam służyć, przez wiele długich lat. Na ich korzyść przemawia również fakt, że są łatwe w obsłudze. Zatem warto zainteresować się tego rodzaju produktami, o ile myślimy o zupełnej automatyzacji naszej pracy. Sprężarki powietrza to przyszłość. Tym bardziej, że na rynek nieustannie wchodzą coraz to bardziej doskonałe narzędzia pneumatyczne. Powstaje coraz więcej sklepów pneumatycznych, zatem jest spory wybór.

  Pagerank:
  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spłuczki »

  Spłuczki

  Zaawansowana wyszukiwarka artykułów budowlanych. Daje możliwość wyboru spośród tysięcy towarów podzielonych na kategorie, podkategorie oraz producentów. Łączy w sobie prostotę działania i intuicyjny interfejs użytkownika. Wystarczy wpisać nazwę produktu, aby błyskawicznie dowiedzieć się gdzie dokonać korzystnego zakupu. Skuteczne mechanizmy tej wyszukiwarki, takie jak system podpowiedzi, filtrowanie, odpowiednie parametry, pozwolą na sprecyzowanie wyników tak, aby maksymalnie przyspieszyć i ułatwić Ci wyszukiwanie.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blaty kuchenne Warszawa »

  Blaty kuchenne Warszawa

  Firma, z której ofertą możemy zapoznać się na witrynie www.maksefekt.pl jest bardzo dobrym przykładem na to, że jeśli chodzi o wysokiej jakości schody granitowe Warszawa jest miastem, w którym spotkamy się z naprawdę ogromnym ich wyborem. To właśnie tutaj mieści się jej siedziba, i to tutaj możemy skorzystać z jej oferty, która zawiera zarówno wspomniane przed chwilą schody granitowe, jak i całe mnóstwo innych rzeczy, takich jak przede wszystkim blaty kuchenne i kominki. Oczywiście, wszelkie proponowane tutaj rzeczy w każdym przypadku odznaczają się jedynie najwyższą możliwą jakością, więc jest to doskonała oferta dla każdego, kto chce cieszyć się wnętrzem odznaczającym się jak największym urokiem i pięknem. Podsumowując, jeśli chodzi o produkty takie jak blaty granitowe Warszawa jest miejscem, w którym każdy z nas bez żadnego problemu będzie mógł znaleźć coś idealnego właśnie dla siebie!

  Pagerank:
  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nozki meblowe »

  Nozki meblowe

  Jako przedsiębiorstwo rodzinne znajdujemy się na rynku ciągle od 1980 roku. Początkowo nasza oferta skierowana była do branży stolarskiej i tapicerskiej. Stopniowo została jednak rozszerzona i dziś obejmuje ona bardzo zróżnicowane systemy wyposażenia sklepów oraz akcesoria tapicerskie i meblowe. Od chwili założenia firma stara się zapewnić nabywcom kompleksową obsługę.
  Oferujemy szeroki asortyment mebli sklepowych. Nasze produkty to najwyższej jakości lady, regały sklepowe, stojaki itp. W ogólnej ofercie posiadamy również System Prowadzenia Klienta. Jesteśmy również producentem akcesorii tapicerskich: podnośników meblowych, nóżek,.
  Główną ideą firmy jest zaspokojenie wymagań klientów, dlatego wiele naszych wyrobów to realizowanie indywidualnych i nietypowych zamówień, dostosowanych do wymagań stawianych nam przez klientów. Naszemu doświadczeniu i bardzo wysokiej jakości produktów zaufało już wiele polskich i zagranicznych firm.
  Od 2006 roku uczestniczymy również w aukcjach Allegro. Rozszerzając w ten sposób dostęp do naszych produktów.
  Biuro firmy Gowmet mieści się w Gowarzewie przy ul. Swarzędzkiej 18/20.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła

  Pompy ciepła to urządzenia, które w ekologiczny i wydajny sposób zagwarantują Tobie ciepłą wodę użytkową. Pompy ciepła dzięki wymiennikom ciepła ogrzewają wodę i dostarczają ją odbiorcy. Działają w dodatku wydajnie, nie produkują spalin, dymu, sadzy, nie wymagają częstych napraw, są niezwykle bezpieczne i niezawodne. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej spólki, w której znajdą Państwo pompy ciepła takich popularnych producentów jak IDM czy Lakes. Zapewniamy najwyższej jakości obsługę i wykonanie instalacji grzewczej. Posiadamy wieloletnią wiedzę praktyczną dzięki czemu możemy podjąć się najtrudniejszych zleceń.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła

  Poszukujesz firmy, która przygotuje instalację grzewczą w Twoim domu? Koniecznie zobacz naszą propozycję! Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu instalacji grzewczych z wykorzystaniem pomp ciepła. Nasze pompy ciepła są niezawodne, ciche, bezpieczne i tanie. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z ofertą pomp ciepła idm przedstawioną na naszych stronach internetowych. Mamy wieloletnie doświadczenie dlatego na pewno korzystając z naszych pomp ciepła będziesz zadowolony.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Zakopanem »

  Nieruchomości w Zakopanem

  Jeżeli ciekawią Cię ekskluzywne apartamenty w Zakopanem, umiejscowione w ciekawych lokalizacjach i gwarantujące ciszę i odpoczynek to zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Jako spółka TATRA Residence działamy na rynku od około 8 lat. Nasze apartamenty to przede wszystkim ciekawa lokalizacja, najwyższy standard, ciekawe ceny, oraz doskonałe widoki i gwarancja relaksu i bezpieczeństwa. Na naszej stronie znajdą Państwo aktualnie proponowane przez nas apartamenty w Zakopanem, jak inwestycja Droga do Daniela czy Orle Gniazdo. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z informacjami na witrynie i do kontaktu.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • pompy zębate »

  pompy zębate

  Jeżeli wyszukujecie wysokiej jakości pomp przemysłowych to zapraszamy do odwiedzenia firmowej witryny internetowej na której można zapoznać się z naszą różnoraką propozycją skierowana zarówno do potężnych jak i niedużych firm. Jesteśmy międzynarodowym koncernem specjalizującym się w produkowaniu pomp. Posiadamy dużo oddziałów na całym świecie. Nasza marka istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat. Znaczna gama produktów skutkuje tym, że jesteśmy znani w każdym segmencie i gałęzi przemysłu. Nasza marka dysponuje wieloletnim doświadczeniem co gwarantuje wysoką jakość produkowanych urządzeń oraz wieloletnie solidne funkcjonowanie. Nasza firma posiada własne oddziały na wielu kontynentach. Naszymi partnerami są sprawdzone jednostki oferujące wypróbowane towary najlepszej właściwości. Zalecamy nasze produkty. Gwarantujemy że będziecie usatysfakcjonowani.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Gdańsk »

  Projektowanie wnętrz Gdańsk

  Fabryka wnętrz to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz (zarówo osób prywatnych, jak i publicznych), projektowaniem mebli, fotografią komercyjną oraz fotografią wnętrz i architektury. Zakres oferowanych działań, zależnie od zlecenia i potrzeb klienta, może zawierać kompleksowy projekt wraz z nadzorem lub też sam projekt, aranżację lub jednostkową konsultację. Fabryka Wnętrz zapewnia kompleksowy nadzór inwestorski w zakresie zrealizowania projektu precyzyjnie z jego założeniami. Sprawna realizacja projektu zgodnie z zamysłem projektanta to idealne wyjście dla osób ceniących wygodę. Dlatego posiadamy własną ekipę wykończeniową z odpowiednim wyposażeniem i dużym doświadczeniem w realizacji nawet złożonych zleceń. Pełnimy nadzór nad krótkim terminem i jakością wykonania. Oprócz prac wykończeniowych zapewniamy montaż mebli oraz kupno i transport elementów wyposażenia, takich jak ceramiki sanitarnej, armatury łazienkowej, płytek ceramicznych, artykułów AGD i RTV i innych.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masa Bitumiczna »

  Masa Bitumiczna

  Firma Centrum Drogowe to pewny partner dla firm działających w branży budowy dróg i ulic. Pod nazwą Centrum Drogowe działa od niedawna ale firma została stworzona przez doświadczonych fachowców z branży drogowej którzy o budowie dróg wiedzą prawie wszystko. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski i skupia się na dostarczaniu produktów, surowców oraz usług potrzebnych do budowy i utrzymania dróg i ulic. Oferuje produkty i usługi najwyższej jakości (w ofercie między innymi taśmy dylatacyjne Biguma w najlepszych cenach, pełne wsparcie techniczne – pomoc w doborze odpowiednich produktów oraz błyskawiczną realizację zamówień.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Szambo betonowe

  Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe BETPRODBIS to twój niezawodny doradca, jeśli chodzi o zagwarantowanie dostępu do szamb betonowych. W aktualnych czasach spory nacisk prowadzi się na ekologię i respektowanie norm ochrony środowiska naturalnego. Nasze przedsiębiorstwo spełnia adekwatne normy w tej materii, stosując najwyższej gwarancji szczelne zbiorniki na nieczystości do zabudowy przydomowej.

  W naszej ofercie mamy m.in.:

  * zbiorniki jednokomorowe (pojemność od 5000 litrów do 10000 litrów)
  * szamba szczelne 1-komorowe połączone ze sobą ( pojemność od 8000l do 20700l)
  * zbiorniki dwukomorowe ( pojemność od 8000l do 20000l)
  * dodatki do zbiorników (m.in.: kominki betonowe z wejściem, pokrywki najazdowe).

  Zapewniamy oczywiście profesjonalny transport wraz z montowaniem na miejscu u klienta. Kliknij tutaj na napis: Szambo betonowe

  Pagerank:
  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi minikoparką »

  Usługi minikoparką

  Jeżeli szukasz firmy do wielorakiego typu robót wykopowych, przy wsparciu minikoparki to nasza firma może zagwarantować ci usługi na najwyższym poziomie. Mamy należycie wykwalifikowana załogę, oraz najnowocześniejszy sprzęt, wskutek czemu jesteśmy profesjonalistami. Posiadamy także zbierane przez lata doświadczenie w tym co wykonujemy. Pomożemy ci w wykopach pod fundamenty, przy budowie przydomowej oczyszczani ścieków sposobem osadu czynnego, oraz różne prace ogrodowe, jakie pozwolą by twój ogród wyglądał jeszcze ładnej. Przewozimy dodatkowo różnorodnego typu kruszywo dla naszych odbiorców. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Szamba betonowe


  Solid Bed to specjaliści w tworzeniu i zakładaniu szamb przydomowych betonowych jak i ekologicznych. Działalność również podejmuje się zleceń wykonania oczyszczalni ścieków przy większych budynkach przemysłowych.
  Nasza działalność przyjmuje zlecenia przede wszystkim z woj. mazowieckiego, jednak nic nie stoi na przeszkodzie byśmy wykonali zlecenia z z reszty kraju.

  Naszym priorytetem jest dokładność a co za tym idzie pełne zadowolenie klienta, dlatego jakość realizowanych usług jest dla nas bardzo ważno, staramy się także zawsze zachować przyjemny kontakt z klientem jak i wykonywać ewentualne jego wskazówki.

  Solid Bed funkcjonuje i działa w Radomiu, tutaj można spotkać się z nami osobiście w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy otwarci także na kontakt telefoniczny jak i mailowy, wszystkie informacje kontaktowe można odnaleźć na witrynie internetowej solid-bed.pl.


  Kołłątaja 3/9
  26-600 Radom
  Tel. 530 940 527
  e-mail: solid-bed@home.pl

  Pagerank:
  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie budynków Warszawa »

  Ocieplanie budynków Warszawa

  Spółka JACK-BUD zajmuje się usługami w ramach docieplania mieszkań na nadzwyczaj dużym poziomie. Ze spółką JACK-BUD Twoje mieszkanie będzie wyglądało znacznie lepiej i będzie mało podatny na mróz z dworu. Zapewne nie muszę mówić co to znaczy ? Ciepło z hacjendy będzie w dużej mierze pomału umykało przez mur i tym podobne. Z jakiego powodu należałoby zaciekawić się naszą spółką ? Primo bo mamy ogromną wiedzę praktyczną przy docieplaniu domów i działamy na polskim rynku ponad dwanaście latek. Przez ów okres nabyliśmy sporo Klientów, jacy promują naszą spółkę z czystym sumieniem. Przystąp do nich, a przekonasz się jak nasza współpraca przeminie przyjemnie.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gładź szpachlowa »

  Gładź szpachlowa

  BUD-MAL to kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe. Wykorzystujemy nowoczesne gładzie gipsowe. W naszej ofercie znajduje się nie tylko klasyczna gładź gipsowa i gładź szpachlowa, ale także bezpyłowa gładź Multi-Finish. Nasza firma świadczy także usługi w zakresie malowania, glazurowania oraz suchej zabudowy. Dzięki innowacyjnej gładzi Multi-finish jesteśmy w stanie uzyskać idealnie gładkie, lustrzane powierzchnie dwa razy szybciej. Nasze doświadczenie oraz umiejętności znajdują odbicie w licznych referencjach. Naszym celem jest praktykowanie nowoczesnych, zachodnich technologii na terenie Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Pagerank:
  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki śrubowe »

  Sprężarki śrubowe

  Obecnie spora większość dużych zakładów produkcyjnych stawia na całkowitą automatyzację, więc narzędzia pneumatyczne to konieczność. Sprzężarki powietrza takie jak sprzężarki tłokowe czy sprzężarki śrubowe, użytkowane są na szeroką skalę w wielu gałęziach, przykładowo: budownictwo, motoryzacja, czy lakiernictwo. Wraz z rozwojem przemysłu ich wykorzystanie jest coraz większe. Opierają się one na zasadzie użycia sprężonego powietrza. Siłą napędową, która zamienia różnice ciśnienia w energię mechaniczną, przyspieszaja bardzo pracę. Prócz tego, sprężarki powietrza należą do jednych z najnowocześniejszych. Są oparte na pneumatyce, dziedzinie nauk technicznych, poprzez którą możliwe było ich wytworzenie. Na dodatek sprężarki powietrza są bardzo trwałe, tak więc użytkowane w sposób bezpieczny i odpowiedni mogą nam służyć, przez wiele długich lat. Na ich korzyść przemawia też fakt, że są łatwe do obługi. Więc warto zainteresować się tego rodzaju produktami, o ile myślimy o zupełnej automatyzacji naszej pracy. Sprężarki powietrza to przyszłość. Tym bardziej, że na rynek ciągle wchodzą coraz to lepsze narzędzia pneumatyczne. Powstaje coraz więcej sklepów pneumatycznych, więc można spory wybór.

  Pagerank:
  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki »

  Zbiorniki

  Firma Traidenis-pol zajmuje się wykonaniem, sprzedażą oraz montażem pojemników, oddzielaczy, przepompowni na terenie całkowitej polski. Jeśli jesteś zaciekawiony wstąp na naszą stronę i zaznajomże się z naszą ofertą. Na naszej stronie znajdą Państwo najlepsze pod względem wykonania oddzielacze, przepompownie oraz pojemniki. Nasza firma to pasja i zobowiązanie w wykonywanie autorskich produktów. Jesteśmy zespołem pełnym predyspozycji i gotowości w radzeniu naszym kontrahentom. Nasza jednostka zatrudnia ekspertów znających się na swojej pracy i umiejętnie tę wiedzę wykorzystuje. Rozstrzygnięcia jakie proponujemy swoim klientom są zgodne z ich oczekiwaniami oraz żądaniami. Jest to równoważne z oferowaniem poprzez nas usług na najważniejszym poziomie. Jesteś zaciekawiony propozycją na własnej stronie, skontaktuj się z nami, poprzez blankiet kontaktowy. A nasi pracownicy błyskawicznie odpowiedzą na Twoje zgłoszenie. Jako nasz klient będziesz na pewnie zadowolony z zrealizowanych przez nas usług. Na pewno nie pożałujesz, że nas wybrałeś!

  Pagerank:
  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • kruszywo drogowe »

  kruszywo drogowe

  Firma Centrum Drogowe oferuje kruszywa drogowe używane do renowacji dróg i ulic. W bogatej ofercie kruszywa drogowe - kruszywa amfibolitowe, kruszywa melafirowe, kruszywa granitowe, kruszywa bazaltowe oraz szeroka gama produktów chemii drogowej. Kruszywo drogowe w asortymencie firmy Centrum Drogowe spełnia wszystkie możliwe wymagania norm polskich i europejskich, dzięki temu kruszywo-Centrum Drogowe jest najleszym tworzywem do renowacji wszelkiego rodzaju dróg. Oprócz szerokiej oferty asortymentu chemii drogowej przedsiębiorstwo Centrum Drogowe oferuje dostawę kruszyw na miejsce prac. Jednym czołowych segmentów działalności Centrum Drogowe są dedytkowane dostawy kruszyw dla firm budownictwa drogowego. Sprawdź ofertę firmy Centrum Drogowe a nie będzięsz zawiedziony.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Kolektory słoneczne

  Wysokosprawne wytwarzanie energii, Kolektor słoneczny - Relpal Dystrybutor - kolektory słoneczne, instalacje solarne i zasobnik solarny. Energie alternatywne - energia słoneczna to potencjał energetyczny który dała nam natura. Preferencyjne kredyt, pożyczka Bank Ochrony Środowiska lub dotacje z Funduszy Unijnych. Absorber czyli powłoka absorbująca. Montaż kolektorów słonecznych i sprzedaż instalacji solarnych - ogniwa fotowoltaiczne, tanie kolektory słoneczne ceny, grupa pompowa, stojak na dach, instalacje solarne - Ostrołęka, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, woj. mazowieckie. Wysoka efektywność - kolektory słoneczne.

  Pagerank:
  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty »

  Apartamenty

  Apartamenty w Gdańsku!!! Nasza strona pomoże Państwu w waszych poszukiwaniach. nas poznacie przyszłe projekty, postępy w realizacji inwestycji, bieżące ceny u dewelopera i na rynku wtórnym. Z nami nie stracicie czasu. Menu pozwala na szybką selekcję bazy artykułów i odnalezienie szukanych informacji. Każdy artykuł w sposób czytelny przedstawi Państwu wyłącznie najświeższe i wiarygodne dane. Zapraszamy!

  Pagerank:
  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Szczecin »

  Klimatyzacja Szczecin

  W zakres działalności naszego przedsiębiorstwa wchodzą trzy główne obszary z dziedziny energetyki termicznej, a czyli: klimatyzacja, wentylacja i ogrzewanie. Realizujemy, zarówno zamówienia indywidualne, jak i firmowe. Żadne zadanie nie jest dla nas zbyt wymagające czy skomplikowane, jest to nowe wyzwanie, któremu staramy się jak najlepiej sprostać. Do każdego zlecenia przystępujemy z stosowną sumiennością, by nasz klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany. Jeśli chodzi o technologię grzewczą, to zapewniamy wykorzystanie najnowszych technologii, w taki sposób, by urzeczywistniały oczekiwania naszych klientów. Oferowane przez nas instalacje grzewcze jednoczą w sobie wiele funkcji, co powoduje, że można się cieszyć nieocenionym luksusem w swoim mieszkaniu.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki »

  Przenośniki

  Firma REMA-POL II zajmuje się kompleksowym serwisowaniem transportu przenośnikowego przede wszystkim łączeniem taśm a także gumowaniem bębnów. Produkujemy również przenośniki taśmowe, prowadzimy obróbkę skrawaniem, produkcję konstrukcji stalowych oraz naprawianie urządzeń mechanicznych. Usługi wykonywane są przeważnie w górnictwie podziemnym i odkrywkowym a także pozostałych branżach w których wykorzystywane są przenośniki taśmowe.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne »

  Certyfikaty energetyczne

  Rozbudowa techniki daje nam w obecnych okresach całą masę możliwości, dzięki czemu zdołamy sprawiać co niemiara materii, o jakich nasi dziadziowie nawet nie imaginowali... Jedną z takich perspektyw jest podgląd regionu z zastosowaniem czegoś, co nazywa się termowizja. Jest to wyspecjalizowane instrument pozwalające nam zauważać otoczenie tak, byśmy zdołali ujrzeć ślady ciepła. Widząc tą terminologię po raz pierwszy w życu krocie ludzi nie zdaje sobie myśli, jak liczne możliwości nam to daje. Aczkolwiek wystarczy się głębiej zastanowić tak aby spostrzec, iż termowizja to w rzeczywistości idealny wynalazek pozwalający między innymi ratować ludzkie życie (stosują go np. służby ratownicze przeszukujące zawalone budynki) lub zamykać złowieszczych przestępców (w tym wypadku używa go policja oraz służby specjalne).

  Pagerank:
  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Warszawa »

  Rolety Warszawa

  Nasza witryna internetowa utworzono specjalnie dla ludzi, którzy wyszukują profesjonalnej korporacji do wykonania najbardziej różnych rodzajów zasłon, dzięki którym możesz odizolować się od zewnętrznego życia we własnym mieszkaniu, przy okazji będąc w 100% pewnym, że nikt nie zobaczy, co się wyprawia za danym oknem. Oczywiście to nie jedyna funkcja naszych produktów. Mimo, że te produkty są w 100% działające jeżeli chodzi o ich funkcje to dodatkowo przedstawiają przepiękne wrażenia estetyczne. Po prostu to powinno się podobać. W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie rzeczy jak: rolety rzymskie. Oczywiście to nie wszystko. Całą naszą ofertę znajdziesz na naszej witrynie WWW, gdzie znajduje się również kontakt do nas. Jesteśmy fachowcami, dlatego nie ma szans, abyś zawiódł się na naszych pracach.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent mebli - meble na wymiar - rogówki, meble kalwaryjskie »

  Producent mebli - meble na wymiar - rogówki, meble kalwaryjskie

  Tworzone przez nas meble na wymiar są często jedyną szansą dopasowania się do Twojego mieszkania zwłaszcza jeżeli chodzi o rogówki. Firma nasza czerpie swój kunszt z zagłębia meblarskiego miasta Kalwaria Zebrzydowska. Narożniki oraz sofy charakteryzują się wykonaniem z dowolnej tkaniny lub skóry,dowolnym kolorem drewna jak również zestawem i wymiarem. Wyroby naszego regionu często są ukryte pod hasłem: meble kalwaria. Zapraszamy do zakupu u nas.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kocioł gazowy Betab »

  Kocioł gazowy Betab

  Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu ogrzewania centralnego. Przedsiębiorstwo Betab współpracuje przy ogrzewaniu ekologicznym. Obszar dostaw baterii słonecznych jest na terenie całego kraju. Współpracujemy z wszystkimi ważniejszymi hurtowniami na terenie wszystkich województw. Buduje projekty ogrzewania domu poprzez właściwy dobór pompy ciepła wspomagany baterią słoneczną przy współdziałaniu z piecem CO.

  Pagerank:
  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.budowlaneo.pl - internetowa hurtownia budowlana »

  www.budowlaneo.pl - internetowa hurtownia budowlana

  Internetowy sklep budowlany - oferujemy w atrakcyjnych cenach styropian (termoorganika, swisspor, genderka), chemię budowlaną (kreisel, bolix, solbet), systemy kominowe (lzmo, schiedel, presto), folie budowlane, akcesoria dachowe, beton komórkowy oraz bloczki betonowe. Zakupione u nas materiały budowlane dostarczamy na budowę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w dni powszednie, od godziny 8.00 do 16.00, w soboty od 8.00 do 12.00.  Zapraszamy

  Pagerank:
  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remont mieszkania poznań »

  Remont mieszkania poznań

  Każde gniazdko wymaga szczegółowego odnowienia raz na 2-3 lata, a prace takie jak malowanie lub tapetowanie powinniśmy realizować przeciętnie co rok. Ma to odwzorowanie w praktyce, wraz z nastaniem wiosny można zaobserwować podwyższone zainteresowanie materiałami budowlanymi oraz osobami lub firmami świadczącymi usługi w tym obszarze. W Poznaniu istnieje kilkanaście dużych i kilkaset małych jednoosobowych firm remontowo budowlanych. Według ich statystyk największy popyt na usługi zauważalny jest w czasie wiosenno letnim. Wszystkie firmy oraz osoby prywatne, które wykonują prace budowlane, remontowe i wykończeniowe znajdziemy wpisując hasło usługi remontowe Poznań w dowolnej wyszukiwarce internetowej. Rozumie się samo przez się, że ogłaszają się różni wykonawcy. Nie każdy jest rzetelny i nie każdy podchodzi to powierzonego zlecenia profesjonalnie. Jak wybrać tego odpowiedniego? Najlepiej popytać wśród rodziny znajomych. Poczta pantoflowa jest najskuteczniejsza w takich wypadkach. Można też skorzystać z Internetu. Istnieje wiele portali remontowo budowlanych na których poza ogłoszeniami znajdziemy opinie o wykonawcach. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce remonty poznań opinie. Może nie odnajdziemy wielu pochlebnych i pozytywnych opinii ale z pewnością odnajdziemy tam opisy firm i wykonawców, których powinniśmy się wystrzegać. Takie opinie pozwolą uniknąć wykonawców, którzy źle pełnią swoją pracę, nierzetelnie podejmują do zlecenia i potrafią zaburzyć nasz czas oraz nasze towary. Należy pamiętać, że sami możemy dołożyć takie opinie i możemy mieć wpływ na wygląd i opinie o wykonującej dla nas zlecenie firmie.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doświadczona firma budowlana »

  Doświadczona firma budowlana

  Na niniejszej stronie internetowej znajduje się oferta firmy Art-Reko. Kadra ma uprawnienia do prowadzenia prac budowlanych oraz konserwatorskich. Nasza firma budowlana posiada osobistą pracownię sztukatorską. Oferujemy usługi budowlane i specjalistyczne prace w zakresie kamieniarki. Zatrudniamy na stałe wysoko kwalifikowanych zbrojarzy i malarzy. Pracujemy z wybitnymi architektami i konserwatorami zabytków. Więcej o naszej wspaniałej ofercie znajduje się w serwisie.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat energetyczny Rzeszów »

  Certyfikat energetyczny Rzeszów

  Szukasz firmy wykonującej świadectwa energetyczne? GS Energia zaprasza. Świadectwo energetyczne, zwane inaczej certyfikatem energetycznym to pismo który będzie obowiązywać wszystkie budynki od 2012 roku. To kapitalny sposób na przybliżenie długoterminowych wydatków na utrzymanie mieszkania, albowiem świadectwo przedstawia zużycie energii wyrażone w kWh/m2/rok. Zasięg działania firmy jest bardzo duży - oprócz Rzeszowa, Tarnowa certyfikujemy w wielu innych miejscowościach - dowiesz się więcej na stronie. GS Energia wspiera ekologiczny styl życia - chcemy zaproponować ekologiczne instalacje takie jak: kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne oraz projektowanie budynku energooszczędnego. GS energia serdecznie zapraszamy!

  Pagerank:
  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  Balustrady ze stali nierdzewnej

  Od pewnego czasu na krajowym rynku zjawia się coraz więcej firm proponujących wytworzenie estetycznych części dla domu produkowanych ze stali nierdzewnej. Istnieje nawet, można powiedzieć moda na wykończenie pomieszczeń lub zewnętrznych części domu i jego podwórka elementami wykonanymi ze stali nierdzewnej, jaka jest stalą odporna na kwasy, poza tym nie musimy jej malować. Kolejna jej zaleta|pozytywna cecha to to, że stal ta nie daje się rdzy. Takie zainteresowanie tym rodzajem dekoracji przyszło do nas z Zachodu. W takich państwach jak Niemcy czy Holandia poręcze, czy balustrady ze stali nierdzewnej obecne są od wielu lat. Koszty balkonowej poręczy czy płotu z tego materiału, są kilkakrotnie większe niż zrobionych ze zwyczajnej stali, ale żywotność tej pierwszej jest nawet do kilkadziesiąt lat wwiększa niż w przypadku tej zwykłej.

  Pagerank:
  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • okna szczecin »

  okna szczecin

  Jeśli ktoś potrzebuje kupić dla siebie okna Szczecin i czyta ten opis to znaczy, że doskonale trafił. Dzięki ofercie znajdującej się na tej stronie okaże się, że można całkiem niedrogo zakupić naprawdę wysokiej klasy okna, które będą chroniły wnętrze mieszkania przed szybkim wyziębieniem w zimie czy też nadmiernym nagrzaniem podczas letnich upałów. Co więcej wszystkie dźwięki ulicy ogłuszające na zewnątrz nie dostaną się do wnętrza, względnie będą słyszalne jakby z oddali. Zapraszamy serdecznie na tą stronę wszystkich, którzy chcą kupić naprawdę dobre okna.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szczotki przemysłowe »

  Szczotki przemysłowe

  Tradycyjne Szczotki Przemysłowe przez nas dostarczane, dozwalają dynamiczną konserwację przeróżnych powierzchni, także wklęsłych. Imponująca konstrukcja naszych szczotek listwowych, możliwa jest dzięki adekwatnemu selekcjonowaniu elementarnych materiałów. Nowatorska technologia ich skonstruowania daje idealną jakość przeprowadzonej obróbki. To również najlepsza wytrzymałość szczotki pod warunkiem poprawnego wyboru gatunku szczotki i adekwatnej jej eksploatacji.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.nowabud.pl - materiały budowlane i hurtownie budowlane bydgoszcz »

  www.nowabud.pl - materiały budowlane i hurtownie budowlane bydgoszcz

  Hurtownie budowlane Nowabud to cztery punkty handlowe w województwie kujawsko pomorskim - w Bydgoszczy, w Nowej Wsi Wielkiej, Olimpinie i w Pruszczu Pomorskim. Sprzedajemy materiały budowlane i instalacyjne najlepszych polskich producentów. Wyliczamy ilości materiałów z projektów, doradzamy, polecamy sprawdzone firmy wykonawcze oraz organizujemy transport z rozładunkiem HDS na budowę. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz miłą i kompetentną obsługę. Zapraszamy do współpracy.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa Basenów »

  Budowa Basenów

  Firma WODEX - Paweł Bryśkiewicz spośród siedzibą w Warszawie ma radość dać zobaczyć Państwu swój oprogramowanie działalności w zakresie techniki basenowej. Zajmując się techniką basenową od chwili 1997 roku oddaliśmy aż do użytku publicznego natomiast prywatnego kilkadziesiąt obiektów basenowych. Pomiar zdobywamy obok współpracy spośród wiodącymi producentami, dystrybutorami, natomiast Firmami zajmującymi się projektowaniem natomiast budową obiektów pływalni.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • projekty domów »

  projekty domów

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą projektów domów jednorodzinnych. Możemy Państwu zaproponować niską cenę oraz wysoką jakość. Współpraca z nami to zawsze pewność dobrego projektu i Państwa zadowolenia. W naszym katalogu znajdują się projekty nowoczesne oraz domy w stylu retro. Każdy projekt posiada trójwymiarową wizualizację, dzięki czemu mogą Państwo dokładnie zapoznać się ze specyfikacją domu. Bardzo duże grono zadowolonych klientów sprawia, że możemy pochwalić się bardzo dużą liczbą pozytywnych rekomendacji. Dodatkowo czekają na Państwa atrakcyjne promocje. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz z nami swój dom marzeń

  Pagerank:
  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budizol S.A. »

  Budizol S.A.

  Zapraszamy do odwiedzenia strony Budizol S.A. - jednego z najszybciej rozwijających się deweloperów mieszkaniowych na polskim rynku. Osiemnastoletnia tradycja, inwestycje, mieszkania, apartamenty w miastach takich jak: Konstancin-Jeziorna, Włocławek, Warszawa. W profilu firmy znajduje się także produkcja betonowa. Przykłady zrealizowanych inwestycji: Green House New Generation, Apartamenty Carmen - Łódź, Mieszkania na starówce - Płock. Spółka jest również jednym z nielicznych developerów oferujących budowę jednorodzinnych domów drewnianych. Ponadto Budizol posiada w ofercie projekty i wykonawstwo - budowa hotelu - obiektów hotelowych i motelowych.

  Pagerank:
  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Klimatyzacja

  Przedstawiamy stronę internetową lidera branży systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Centrum Klima S.A. W naszej bogatej ofercie znajdziesz m.in. kształtki okrągłe, tłumniki akustyczne, kanały i kształtki prostokątne, przepustnice wentylacyjne, anemostaty, wentylatory, kurtyny powietrza oraz wiele innych produktów. Cieszą się one dużą popularnością wśród odbiorców detalicznych i hurtowych w kraju i za granicą ( Niemcy, Dania, Portugalia). Niemiecka wersja językowa serwisu prezentująca ofertę produktową dla segmentów klimatyzacja i wentylacja dostępna jest pod adresem centrumklima.de.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolory ścian »

  Kolory ścian

  Domy Polaków poprawiają się. Brzydkie kolory są zajmowane przez niepowtarzalne kompozycje. Tikkurila doskonale znajduje się w tej sytuacji. Tikkurila oferuje swoim odbiorcom efekty dekoracyjne, umożliwiające odcięcie się od monotonii. Oferta tejże firmy przystosowana jest oczywiście też do osób z alergią. Na stronie - wizytówce udostępniany jest specjalny program umożliwiający na wypróbowanie wielu rodzajów kolorystycznych. Siedziba firmy znajduje się na ulicy I. Mościckiego 23 w miejscowości Dębica.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Makita »

  Makita

  Osoby, które planują kupić narzędzia do domu, powinny zastanowić się nad kupnem produktów firmy Makita. Makita to bez wątpienia jeden z najlepszych producentów narzędzi na rynku. Produkty tego producenta można kupić oczywiście w którymś ze sklepów handlujących w Internecie. Wystarczy wpisać w którąś z najpopularniejszych wyszukiwarek "Makita", a znajdziemy sporo ofert sklepów internetowych. Jeżeli zależy nam na niskich cenach, powinniśmy skorzystać z serwisów porównujących ceny, dzięki którym będziemy wiedzieli, gdzie można kupić taniej produkty Makity. Oczywiście trzeba mieć na uwadze to, że najważniejsza jest jakość produktu, a dopiero później cena.

  Pagerank:
  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachówka ceramiczna, dachy »

  Dachówka ceramiczna, dachy

  Firma oferujemy obróbki blacharskie, montaż dachów, krycie dachów. Dach chroni użytkowników budynku oraz jego konstrukcję przed wpływem warunków atmosferycznych dlatego musi być solidnie wykonany. Musi stanowić barierę dla opadów, wiatru, wysokich temperatur w okresie letnim i zapobiegać nadmiernym stratom ciepła i zawilgoceniu warstw izolacyjnych podczas zimy. DACH-MET producent rynien W swojej ofercie mamy m.in. produkty takich renomowanych producentów jak Blachy Pruszyński, Finco-Stal czy Plannja. Od początku naszej działalności stale zwiększaliśmy zakres oferowanych produktów.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • kominki »

  kominki

  Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień według naszego lub Państwa projektu. cudnie zaprojektowana obudowa, gustownie dobrane materiały oraz wysoka jakość wykonania niewątpliwie wyróżniają nasze kominki na tle konkurencji. do naszych obudów proponujemy wybór ponad 2000 modeli wkładów kominkowych, kilkunastu najbardziej renomowanych producentów, których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Zależy nam na tym, aby klient zadowolony był nie tylko z ładnej obudowy, ale także z użytkowania i obsługi wkładu kominkowego, który niewątpliwie jest podstawą całego kominka. Tak więc pomagamy dokonać optymalnego wyboru, obiektywnie przedstawiając wady i zalety poszczególnych modeli wkładów.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent materacy »

  Producent materacy

  W kapitalnych, płodnych oraz współczesnych faktoriach wytwarzających materace do drzemania, nietypowo doniosła jest wzniosła własność tego wariantu wyrobów. Jest to totalnie wyraźne, ponieważ takie przyzwoite oraz mocne i funkcjonalne materace sprężynowe pochłaniają się ostrożnym, ewidentnym, zagmatwanym oraz trafnym wyciszaniem snu towarzyskich, zdolnych oraz majestatycznych ludzi. Jest to nietypowo znaczące bo takie wspaniałe materace sprężynowe dzięki temu odrabiają w bezzwłoczny, sprawny oraz nowy sposób. Okazuje się, że w aktualnych latach wspaniałe materace sprężynowe to delikatne, dobre oraz zbawienne artykuły, które nie zagradzają i nie zużywają naszego rzetelnego samopoczucia. Są to artykuły komfortowe, inteligentne i znakomite w całkowitej Polsce.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Izolacje »

  Izolacje

  Nasza Firma specjalizuje się w natrysku piany poliuretanowej i elastomerów z wykorzystaniem najnowszej technologii.
  Wykonujemy ocieplenia, docieplenia na różnych obiektach. System ten ma zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym oraz przemysłowym. Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klienta.

  Zastosowanie Systemu
  Termoizolacje, termomodernizacje, izolacje termiczne:
  pasywnych domów, hal przemysłowych, hal łukowych, magazynów, hangarów, dachu, poddaszy, poddasza, stropodachów, przechowalni warzyw i owoców, budynków gospodarczych, obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej. Idealne rozwiązanie, gdy chcemy zbudować pasywny dom.

  W pracach izolacyjnych używamy wyłącznie atestowanych surowców renomowanych firm.
  Stosowane przez nas materiały posiadają wszystkie wymagane Certyfikaty Instytutu Techniki Budowlanej oraz Atesty Państwowego Zakładu Higieny, których kopie dostarczane są Inwestorowi. Szczegóły na stronie internetowej www.eko-pur.pl

  Pagerank:
  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów drewnianych »

  Budowa domów drewnianych

  Własny dom to już nie tylko luksus dla niewielu. Budowa domów drewnianych to wygoda i niewielki koszt z tego powodu przedstawiamy firmę DZ Konstrukcje. Ogromny asortyment technologi gwarantuje precyzja montażu, wysoką jakość i odporność na czynniki zewnętrzne. Nie trzeba już czekać wiele lat żeby się zamieszkać na swoim wystarczą około 2- 3 miesiące. Nie czekaj dłużej lecz zajrzyj na naszą stronę oraz przekonaj się samemu jakie to łatwe.

  Pagerank:
  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości blacha trapezowa i blachodachówka »

  Wysokiej jakości blacha trapezowa i blachodachówka

  Poprzez omawianą witrynę internetową swoje produkty przedstawia firma Florian Centrum S.A. Udostępniamy rozległy dział wiedzy odnośnie kwestii montażu naszych produktów. Szczególnie polecamy wysokiej jakości pokrycia dachowe w korzystnych cenach. Na bieżąco aktualizujemy zakładkę z ciekawymi promocjami dla naszych klientów. Chcemy, aby współpraca z Państwem przebiegała bez zarzutu. W naszej ofercie jest profesjonalnie wykonana blachodachówka oraz blacha trapezowa. Szczegółowe informacje o ofercie znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Pagerank:
  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dompasja.pl - Projekty domów nowoczesnych »

  Dompasja.pl - Projekty domów nowoczesnych

  Zaciszny dom jest zwykle największym marzeniem wielu z nas, jednak każdy wspomniane własne miejsce na ziemi może wyobrażać sobie zupełnie inaczej. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy gustowne projekty domów jednorodzinnych, a także projekty wszelkich obiektów budowlanych. Reklamowane projekty domów nowoczesnych łączą czarujący design z komfortem korzystania. Nasi architekci są otwarci na Państwa sugestie co powoduje, że projekty domów parterowych mogą być przystosowane niemal według dowolnych wskazówek.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe Warszawa »

  Szambo betonowe Warszawa

  Dobra wieść dla ludzi którzy budują wymarzony kąt. Powstała niezależna ogólnopolska porównywarka szamb betonowych. Szambo betonowe to produkt nie tani, ceny jego różnią się mocno, i są to koszty rzędu dziewięciuset złotych do tysiąca sześciuset złotych za typowe szambo o pojemności czterech tyś. litrów. Zatem zawsze konieczne jest przed kupnem sprawdzić warunki zakupów produktów w okolicy miasta Warszawa.

  Szczelne szamba betonowe odgrywają dużą rolę w ekologi ale również w naszym budżecie. W kamienicach właściciel lokalu musi co miesiąc płacić za transport nieczystości drogą kanalizacyjną i ta cena jest nieunikniona, natomiast na wsi właściciel posesji musi sam się marwić o wywóz tych nieczystości każda taka osoba musi mieć przydomowe szczelne szambo betonowe o określonej pojemności jeśli jest za płytkie będzie trzeba częstego korzystania z usług firm które zajmują się wywozem tych fekalii.

  Na serwisie reklamujemy szamba betonowe wielu firm.

  W naszej porównywarce szamb betonowych porównasz ceny z okolic Warszawy.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Wrocław, Okna Wrocław - Ferno »

  Drzwi Wrocław, Okna Wrocław - Ferno

  Drzwi Okna Wrocław Ferno. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien drewnianych i pcv,rolet, roletek, żaluzji oraz bram garażowych. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo, wykonawstwo, montaż, a także krótkie terminy realizacji i możliwość negocjacji cen. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą – FERNO B&T okna drzwi Wrocław ul.karmelkowa 29.

  Pagerank:
  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektor słoneczny »

  Kolektor słoneczny

  Coraz częściej można zauważyć, jak działalność człowieka negatywnie wpływa na ekosystem. Z czasem jednak ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z tego i zastanawiać się, jak można odwrócić ten stan rzeczy. Kolektor słoneczny to sposób, by zminimalizować pobór energii elektrycznej wytwarzanej w zwykłych elektrowniach, a tym samym znacznie zmniejszyć wydatki związane z oświetleniem i ogrzewaniem domu. Inwestycja więc zaczyna się zwracać natychmiast po zainstalowaniu kolektorów.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztuczne nawierzchnie sportowe »

  Sztuczne nawierzchnie sportowe

  Kompletny asortyment artykułów i materiałów do przygotowania nawierzchni z granulatu gumowego: nawierzchnie na boiska, nawierzchnie na place zabaw, posadzki parkingowe, sztuczne nawierzchnie sportowe do hal. Urządzenie obiektów przemysłowych i sportowych w systemy wysokiej jakości posadzek: posadzki przemysłowe i posadzki na hale sportowe. Granulaty gumowe - SBR i EPDM, infill - wypełnienie do sztucznej trawy, kleje poliuretanowe i inne komponenty sztucznej nawierzchni, przygotowane na bazie gumy EPDM. Nawierzchnie z granulatu gumowego są wytrzymałe, odporne na zużycie, pogodę, co jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa, czystości, doskonałego wyglądu.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Wnętrz Warszawa »

  Projektowanie Wnętrz Warszawa

  Firma inprojekt działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Współpraca z klientem poprzedzona jest konsultacjami dotyczącymi warunków przyszłego projektu.Po określeniu oczekiwań klienta powstaje wstępny projekt koncepcyjny uwzględniający funkcjonalność oraz sposób wykończenia wnętrz (określenie materiałów wykończeniowych, kolorystyki, charakteru oświetlenia) Przygotowuję także projekty wykonawcze. Projekt architektoniczny opracowany zostaje w formie komputerowych wizualizacji. Dokonuję optymalizacji budżetu i przedstawiam szacunkowy kosztorys inwestycji. Dobry projekt to wygoda i przyjemność. Zapraszam.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje tryskaczowe »

  Instalacje tryskaczowe

  Firma Reskal to 7 lat doświadczenia w planowaniu i wykonywaniu instalacji tryskaczowych. Stworzyliśmy aż sto realizacji instalacji tryskaczowych. Każdy projekt tryskaczowy, który wykonujemy, traktowany jest przez nas indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku realizacji tego typu instalacji przeciwpożarowych liczy się przede wszystkimskuteczność jak i jakość instalacji. Nasze biuro projektowe Reskal uplasowane jest w Krakowie. Kontakt telefoniczny z naszą przedsiębiorstwemfirmą pod numerem 603 266 942. Reksal to przedsiębiorstwo która projektuje instalacje tryskaczowe dostępna jest do Państwa usług w każdy dzień tygodnia od godziny 8:00 aż do 22:00. Wszystko to, dla Państwa bezpieczeństwa!

  Pagerank:
  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • granit »

  granit

  Firma Formyca z Torunia prowadzi działalność z zakresu produkcji, hurtowej sprzedaży wyrobów z kamieni naturalnych oraz montaż elementów z kamienia na zlecenie klientów indywidualnych. W ofercie firmy znajdują się parapety, płytki, schody oraz blaty z takich surowców jak marmur, granit, kwarc oraz konglomerat (produkt przemysłowy składający się w 95% z marmuru i 5% z żywicy poliestrowej przewyższający odpornością na czynniki zewnętrzne kamień naturalny). Formyca jest Twoim wyborem ponieważ oferuje najwyższą jakość, szybką dostawę, dogodne warunki płatność włączając w to rabaty oraz możliwość negocjacji cen.

  Pagerank:
  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farby »

  Farby

  Benjamin Moore to farby do ścian najlepszej jakości. Za pomocą farb Benjamin Moore wszelkie wnętrze staje się rzeczywiście wyjątkowe. Zobaczysz w naszej ofercie farby o niezwykłych i unikatowych barwach, które oczarują każdego. Na stronie znajduje się również wiele informacji odnoszących się do takich aspektów jak malowanie wnętrz. Główne walory naszych produktów to ich wysoka trwałość i wydajność jak i obfity kalejdoskop kolorów. Odnosząc się do koncernu Benajmin Moore i tego w jaki sposób wygląda dzisiaj, 11 lat temu BM został członkiem inwestycyjnego funduszu Berkshire Hathaway, jaki jest kierowany przez Buffeta Warnera.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • okna kraków »

  okna kraków

  W dzisiejszych czasach jest bardzo wiele firm na rynku sprzedających różnego rodzaju okna. W samym tylko Krakowie jest ich nieco ponad 30. Aby się przekonać wystarczy wpisać w wyszukiwarką słowa „ okna kraków „,a pojawi się cała lista firm, z których nigdy nie wiadomo, którą wybrać. Warto przed zakupem poczytać opinie o danym przedsiębiorstwie czy rodzaju okna na forach czy też specjalistycznych stronach. Nie dajmy się oczarować niską ceną czy sztucznie wykreowaną promocją, bowiem często się zdarza, że te najtańsze okna bardzo szybko ulegają uszkodzeniom, są gorszego gatunku i po kilku latach będziemy zmuszeni do ich wymiany. Czasem warto jest zapłacić trochę więcej i mieć pewność, że dokonaliśmy trafnego zakupu.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zestawy Watt »

  Zestawy Watt

  Dołącz do zadowolonych Klientów - Rotero: kolektory słoneczne watt. Ogrzewanie słoneczne - zapraszamy po niezawodne panele słoneczne, solary, urządzenia grzewcze Womar i systemy solarne, pompy ciepła. Zaprojektowane i wykonane instalacje Watt - na stronie wybrane realizacje i zdjęcia z wybranych prac. Montaż, sprzedaż kolektorów - solary, baterie słoneczne, zestawy solarne. Ogrzewanie, kolektory słoneczne Watt. Doradztwo ekspertów przy projektowaniu, wysoka jakość świadczonych usług - zapraszamy do sklepu internetowego. Wykonywanie kompleksowych instalacji do pozyskiwania energii cieplnej i do podgrzewania ciepłej wody. Zidentyfikuj potrzeby na zaprojektowane i wykonane instalacje Watt - dotacje na energie, dofinansowanie 45%.. Wysokiej jakości ogniwa fotowoltaiczne, instalacje i elementy grzewcze renomowanych producentów światowych. Kolektory słoneczne Watt - cieplne, płaskie. Ogrzewanie słoneczne - zapraszamy po ogniwa fotowoltaiczne, baterie słoneczne, systemy i zestawy solarne, panele słoneczne.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo drewniane, budownictwo szkieletowe »

  Budownictwo drewniane, budownictwo szkieletowe

  Eko-House - budownictwo drewniane (szkieletowe). Nasza wykwalifikowana kadra udzieli Państwu wszelkich informacji o technologii ekologicznego domu. W naszej ofercie znajdują się ciekawe projekty najlepszych firm architektonicznych w Polsce, na podstawie których budujemy zdrowe, piękne i tanie domy drewniane, domy prefabrykowane, domy szkieletowe. Całkowity czas realizacji inwestycji od momentu rozpoczęcia prac fundamentowych do oddania domu w stanie deweloperskim wynosi zaledwie do 4 miesięcy. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której znajduje się galeria naszych realizacji i pakiet przykładowych projektów do wyboru.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom »

  Inteligentny dom


  Homiq to profesjonaliści z zakresu integracji istniejących instalacji elektrycznych z inteligentnymi sterownikami które potrafią sterować całym naszym mieszkaniem. Homiq z przyjemnością zainstaluje także od podstaw instalację elektryczną „inteligentny dom”. Nasza działalność jest jednym z przodowników na rynku Polskim w swojej branży.

  Na stronie firmowej homiq.com znajdziesz to czego szukasz na temat inteligentnych budynków, zapraszamy do odwiedzin strony oraz do kontaktu z Homiq.
  Od bardzo dawno na pewno nie raz usłyszeliśmy określenie "inteligentny budynek ". Niestety niewielka liczba ludzi wie, co ten zwrot oznacza w praktyce i jakie są koszty takiej instalacji.

  Homiq to producent kompleksowych rozwiązań dla inteligentnych mieszkań. Jako producent jesteśmy w stanie zaproponować najniższe kwoty na rynku Polskim a siła i nasze możliwości spowodują, że Twój dom bardzo szybko może posiadać instalację elektryczną, która w najbliższym okresie powinna być się pdstawowym wyposażeniem każdego domu.
  ul. Słowika 49
  62-080 Lusowo
  tel.
  NIP 7773066499
  Regon:300888832

  Pagerank:
  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: