Podkategoria: BHP

Opis podkategorii:

BHP, czyli Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to temat, o którym bardzo głośno jest w ostatnich czasach. Niezwykle istotne zagadnienie ma decydujący wpływ na wiele, pozornie niezwiązanych dziedzin życia, stąd warto dowiedzieć się więcej o przepisach BHP. Gdzie odbyć szkolenie BHP? W jakiej cenie i jakich dziedzin będzie dotyczyło? Gdzie znaleźć poszczególne akty prawne regulujące konkretne aspekty? Wreszcie jak zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim pracownikom?

 • Szkolenie wstępne bhp »

  Szkolenie wstępne bhp

  Szkolenia bhp, czyli bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze. W pracy jest wiele ważnych elementów, a najwięcej dba się o to, by zarobić jak najwięcej pieniędzy i wykonywać dobrze swoje zadania. Jednak nie powinno się zapominać o bezpieczeństwie pracy.W serwisie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń BHP oraz kursów. Szkolenia te są niezwykle ważne, gdyż pozwalają na bezpieczną pracę. Ich zadaniem jest przede wszystkim przekazanie ludziom informacji na temat bezpieczeństwa pracy.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maty antypoślizgowe »

  Maty antypoślizgowe

  Odpowiednie, efektywne pochłaniacze wilgoci, to obecnie podstawa. Wydawać by się mogło, że ich wykorzystanie znajdziemy tylko w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie. Nic bardziej mylnego. Znajdą zastosowanie w spiżarniach, spichlerzach, szafach, pomieszczeniach, gdzie przechowywane są wszelkiego stylu maszyny i urządzenia. Ponadto pochłaniacze wilgoci są na dzień obecny tak dobrze zaprojektowane, że nie istnieje obawa, by same zaszkodziły ludziom, czy też ich uprawom, maszynom, zwierzętom. Trzeba zatem zakupić je poprzednio.

  Pagerank:
  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Pożarowe »

  Szkolenie Pożarowe

  Ilustruję państwu portal z profesjonalnymi artykułami dotyczącymi bezpieczeństwa ppoż w obiektach oraz ogólnie rozumianemu bhp w miejscu pracy. Serwis te jest dedykowany zwykłym osobom niepowiązanym z tematem przez powszednie obowiązki zawodowe, ale mimo to pragnęliby przyswoić trochę faktów na temat tej branży. Najczęstsza tematyka to ppoż Zarówno profesjonaliści z dziedziny ochrony przeciwpożarowej powinny odkryć coś atrakcyjnego do lektury. Strona ta jest nacodzień uaktualniana o świeże wieści z branży, dzięki czemu możesz na bieżąco podążać za nowościami z bezpieczeństwa pożarowego. Zapraszam na stronę..

  Pagerank:
  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP, obsługa i nadzór BHP, szkolenie bhp dla pracownika »

  Szkolenia BHP, obsługa i nadzór BHP, szkolenie bhp dla pracownika

  Firma BHP-Expert proponuje Państwu szkolenia BHP,a także stałą obsługę w zakresie BHP i PPOŻ (bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej).
  Sporządzenie dokumentacji powypadkowej, przygotowanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, instrukcji BHP, a także realizacja przeglądów i analiz stanu BHP i PPOŻ wraz z pisemnymi wnioskami o stwierdzonych nieprawidłowościach.
  Realizacja: szkolenia bhp - Warszawa, nadzór i doradztwo w ramach stałej obsługi. Konkurencyjne ceny dla nowych klientów, a na szkolenie bhp - Warszawa, Specjalne rabaty.
  Zapraszamy do skorzystania z oferty BHP-Expert.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Kraków »

  Firma sprzątająca Kraków

  Firma sprzątająca DDDCzystość zajmuje się czyszczeniem a także sprzątaniem mieszkań, biur i magazynów. Nasza firma porządkowa oferuje Państwu również usługę odśnieżania dachu. Oprócz usługami porządkowymi, oferujemy także szkolenia bhp na obszarze Krakowa i okolic. Nasz firma posiada profesjonalne uprawnienia które pozwalają nam przeprowadzać szkolenia BHP. BHP to Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. BHP to coś co w naszej firmie jest najważniejsze! Nie zwlekaj i skorzystaj z usługi firmy DDDCzystość. Znajdziesz nas na ul. Sucha 6a 30-601 Kraków. Skontaktuj się z nami poprzez: (12) 267 79 93 lub 660 461 428. Dzięki nam, masz 100% pewnośc, że wszystkie usługi będą wykonane na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonalnej i doświadczonej firmie jaką jest DDDCzystość.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Szkolenia bhp

  W celu zorganizowania fachowego szkolenia bhp, należy zatrudnić firmę, która się tym zajmuje. Dzięki jej znajomości branży, to ona dopasuje, jakie zagadnienia potrzebują poszczególni pracownicy. Inny zakres obejmuje osoby na stanowiskach biurowych, inne na stanowiskach technicznych a jeszcze inne pracowników produkcyjnych. Jeżeli firma przeprowadzająca szkolenia bhp posiada wiedzę praktyczną, to z pewnością już na wstępie poinformuje nas, kto i jakie szkolenie ma obowiązek przejść i ile to będzie nas kosztowało.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ewamed - Badania psychologiczne »

  Ewamed - Badania psychologiczne

  Profesjonalna jednostka zajmująca się badaniami dla kierowców, górników i alpinistów. Nowoczesna i w pełni uzbrojona baza badawcza umożliwia prowadzenie testów w najwyższym standardzie. Testy przeprowadzane przez personel firmy spełniają standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  Przedsiębiorstwo posiada wszystkie uprawnienia do prowadzenia badań psychotechnicznych,a także wydawania odpowiednich pozwoleń i certyfikatów.

  Potrzebne badania jakich potrzebujesz teraz w jednej placówce!
  Nie czekaj! Sprawdź!

  Pagerank:
  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego »

  Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

  Ludzie z przedsiębiorstwa"FireSafety" to renomowani fachowcy jeśli chodzi o ochronę ppoż. Profil naszego przedsiębiorstwa związany jest zwłaszcza z organizowaniem wykładów przeciwpożarowych, sprawdzaniem i przeglądami sprzętów do gaszenia w instytucjach m.in. bankach itp, wyposażeniem wnętrz budynków w znaki wymagane przez przepisy przeciwpożarowe, wypracowaniem i aktualizacją instrukcji p.poż. Instrukcja ppoż jest naszą zasadniczą usługą. Obsługujemy małe i duże firmy na terenie województw: Mazowieckie, Lubelskiego, Świętokrzyskiego także Podkarpackiego. Zaufało nam już mnóstwo firm - można sprawdzić to na naszej stronie firmowej.

  Pagerank:
  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farby drogowe, taśmy drogowe tymczasowe »

  Farby drogowe, taśmy drogowe tymczasowe

  Sklep Drogowy oferuje najlepszej jakości farby drogowe oraz tymczasowe taśmy najezdniowe. Ponad to punktowe elementy odblaskowe. Ponad to zajmujemy się sprzedażą urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Podstawowe artykuły z naszej oferty to znaki drogowe zakazu, nakazu, informacyjne, ostrzegawcze, kierunku i miejscowości, dodatkowe, uzupełniające, tabliczki do znaków drogowych.lustra drogowe akrylowe oraz VIALUX nietłukące, pachołki drogowe, tablice reklamowe, lustra sklepowe, kamizelki ostrzegawcze, taśmy ostrzegawcze, podstawy pod znaki, farby drogowe, zapory drogowe, tablice prowadzące, mała architektura miejska, pylony, lampy ostrzegawcze, lampy drogowe, lampa ostrzegawcze na pojazdy, szlabany, bramki obrotowe, stojaki rowerowe. Urządzenia do oznakowania poziomego, taśmy drogowe, kocie oczka, mikrokulki szklane, farby drogowe. Pełny asortyment do zabezpieczania parkingów, blokady i bariery parkingowe składane i stale, słupki drogowe U-12b i U-12c, stojaki rowerowe, dla szkół i gmin. Szybko roztawialne urządzenia do zabezpieczenia robót drogowych takie jak pachołki drogowe, stojaki i słupki wygrodzeniowe, (deski) zapory drogowe. Nasze artykuły są najwyższej klasy reprezentujemy najlepszych producentów znaków drogowych WIMED, Lustra drogowe oraz mała architektura miejska VIALUX PROCITY. Ponad to świadczymy usługi oznakowania poziomego i pionowego oraz wykonujemy projekty organizacji ruchu drogowego oraz projekty sygnalizacji świetlnej.

  Pagerank:
  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny sprzęt przeciwpożarowy »

  Profesjonalny sprzęt przeciwpożarowy

  Strona pełni rolę sieciowego sklepu, w jakim kupisz hydraty oraz wiele innych koniecznych artykułów z zakresu PPOŻ czy BHP. Strona zawiera także inne pomocne, ważne i interesujące wiadomości o szeroko rozumianej sferze odpowiedzialnej pracy. Jeśli jesteś zaintrygowany nabyciem jakiegoś z tych produktów możesz to zrobić za pośrednictwem Netu albo bezpośrednio w filii firmy. Oferujemy przyjazne i korzystne ceny oraz duży poziom wartości naszych towarów.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP »

  BHP

  Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ryzyko zawodowe, postępowania powypadkowe. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Ramowy program szkolenia:

  * Wybrane regulacje prawne z zakresu prawa pracy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy,

  * Postęp w zakresie oceny zagrożeń czynnikami występującymi w procesach pracy oraz w zakresie metod ochrony przed zagrożeniami dla zdrowia i życia pracowników,

  * Problemy BHP związane z organizacją stanowisk pracy biurowej, z uwzględnieniem zasad ergonomii, w tym stanowisk wyposażonych w monitory ekranowe i inne urządzenia biurowe,

  * Postępowanie w razie wypadków i w sytuacjach zagrożeń (np. pożaru, awarii), w tym zasady udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku,
  Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie robocze »

  Obuwie robocze

  Teza jest firma oferującą wszelkiego rodzaju artykuły BHP dla firm jak dla prywatnych osób, firma Teza mieści się pod Warszawą w miejscowości Kiełpin. Bogata oferta oferuje rekawice ochronne, obuwie BHP. Wszystkie artykuły BHP są należycie wykonane z odpowiednich materiałów i niezbędnych atestów bezpieczeństwa. Na kurtkach i produktach BHP możemy wykonać nadruki logo firmy itp.. Technologia jaką wykonujemy nadruk to flock, sitodruk. Od niedawna w naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu BHP.

  Pagerank:
  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Warszawa »

  Szkolenia bhp Warszawa

  Jednym z instotniejszych elementów pracodawcy jest przeprowadzenie szkoleń BHP. Jeżeli zaś właściciel firmy z nieznanych powodów nie jest w stanie przeprowadzić obowiązkowych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, to ma możliwość ten proces zlecić nam. Nasza działalność zajmuje się organizowaniem szkoleń z zakresu BHP w grupach oraz indywidualnie. Gorąco zapraszamy wszystkich pracodawców do kontaktu z nami w celu ustalenia terminu w jakim musimy odbyć szkolenia z bezpieczeństwa higieny pracy. Do dziś przeprowadziliśmy już setki szkoleń i na pewno zdajemy sobie sprawę jaką informację musimy przekazać procawnikom.

  Pagerank:
  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opracowanie opinii »

  Opracowanie opinii

  Szkolenia bhp Kraków - Outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Partner Bhp Kraków. Dokonywanie przeglądów obiektów, sporządzanie dokumentacji bhp, pierwsza pomoc, doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt, obsługa postępowań powypadkowych, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, bhp Kraków. W ofercie też skuteczna pomoc w dostosowaniu terenów, obiektów, budynków. Opracowanie opinii i ekspertyz. Pomoc w realizacji zadań: opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu wojny i pokoju, uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń - szkolenia bhp Kraków, Lublin, Bielsko Biała.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ocena ryzyka zawodowego - BHP Partner »

  Ocena ryzyka zawodowego - BHP Partner

  Proponujemy szeroki zakres szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu BHP, pomoc w opracowaniu i kontroli zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP, przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, wykonywanie postępowań powypadkowych, przygotowywanie dokumentacji oraz prowadzenie rejestru wypadków, sporządzanie dokumentacji powypadkowej wypadów w drodze do/ z pracy oraz inne wymagane przepisami prawa.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie BHP. Przeprowadzamy szkolenia pracowników, przygotowujemy oceny ryzyka zawodowego, uczestniczymy i tworzymy dokumentacje powypadkowe, opracowujemy i weryfikujemy zarządzenia, regulaminy i instrukcje ogólne i stanowiskowe BHP. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
  BHP Partner to firma doradczo-szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszymi atutami oprócz doświadczenia oraz posiadanej wiedzy są rzetelność, odpowiedzialność i konkurencyjność. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Udowadniamy, że szkolenie nie musi być „przykrym obowiązkiem” gdyż wszystkie tematy omawiane są w ciekawy i poglądowy sposób.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bhp »

  Bhp

  Firma Liwax - profesjonalne szkolenia, kursy, usługi bhp. Liwax Warszawa - kompleksowe usługi bhp, pełna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie bhp i p.poż - szkolenia, kursy, consulting, audyt, ryzyko, wypadki. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferowanych przez nas usług bhp. Szkolenia bhp - Liwax Warszawa - posiadamy Status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Pomożemy, doradzimy, opracujemy niezbędną dokumentację. Okresowe szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, outsourcing bhp. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne, wypadki. Proponujemy atrakcyjne ceny - kompleksowa i profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego.

  Pagerank:
  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interesujące szkolenia - Służba bhp w całym kraju »

  Interesujące szkolenia - Służba bhp w całym kraju

  CKK, czyli Centrum Kształcenia kadr jest prekursorem w wykonywaniu spotkań z zakresu BHP. CKK to szkolenia także pedagogiczne. Długoletnie doświadczenie i fachowa wiedza naszych prowadzących, da możliwość, że nasi klienci będą niezwykle zadowoleni z uzyskanych rezultatów.Nasza szkoła posiada wszystkie konieczne narzędzia do zorganizowania sukcesywnych zajęć. Wszystkie, szczegółowe dane podane są w naszym serwisie www.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły i felietony »

  Artykuły i felietony

  Blog internetowy Wirtulandia.pl oferuje usługi, które pomagają internautom dzielić się z innymi treściami związanymi z otaczającym nas światem, zarówno w tematyce tak poważnej, jak polityka, jak i w kwestiach bardziej intymnych, jednak równie ważnych. Odbywa się to za pomocą publikacji (artykuły, felietony) tworzonych przez Użytkowników.
  Piszemy o wszystkim co wokół nas, więc na pewno znajdziesz i Ty coś dla siebie.

  Pagerank:
  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: BHP

BHP - nowa strona:

Adres: