Podkategoria: Salony fryzjerskie

Opis podkategorii:

Oddając się w ręce fryzjera, nie warto kierować się samą ceną. Tu liczy się jakość, bowiem zawsze trochę trwa, zanim nieudolnie przycięte włosy zdążą odrosnąć. Warto zatem dopłacić nieco więcej, stawiając na jakość i unikając jednocześnie niepotrzebnego ryzyka. Które salony fryzjerskie oferują wysoką jakość za jednocześnie wciąż przystępną cenę? Gdzie i które usługi można wykonać taniej? Aż wreszcie, gdzie znaleźć numer telefonu, by - wybrawszy salon - umówić się na wizytę?

 • Salon Fryzjerski Kraków AK.KK »

  Salon Fryzjerski Kraków AK.KK

  AK.KK to autorskie studio fryzur dwóch profesjonalnych stylistek. W swoją prace wkładamy ogromne zaangażowanie bo traktujemy swój zawód jak pasje i powołanie. Doświadczenie zdobywałyśmy i zdobywamy po przez szkolenia i pokazy w zakresie najnowszych trendów strzyżeń i koloryzacji, oraz pracę w renomowanych salonach w Polsce.

  Pracujemy teraz na swoje nazwiska i markę rozwijamy się i realizujemy zawodowo według własnych koncepcji oraz według obowiązujących najnowszych trendów i mody w wielkim świecie fryzur.

  W naszym studio świadczymy usługi na najwyższym poziomie gwarantujemy miłą profesjonalną obsługę, jesteśmy dla Was i Waszych włosów

  Bo jesteście wyjątkowe.

  Wasze zadowolenie będzie dla nas ogromną satysfakcją.

  ANIA i KASIA

  Pagerank:
  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedłużanie włosów Poznań - opisy i zdjęcia »

  Przedłużanie włosów Poznań - opisy i zdjęcia

  Przedłużanie włosów Poznań, Gniezno i okolice m.in. Września, Pobiedziska, Witkowo. Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów już od 300zł za 100 pasemek. Metody przedłużania włosów: ringi i keratyna. Fryzjer Gniezno | HAIR STYLING MARTYNA | tel. 798-57-87-38 Godziny dostosowane do potrzeb od poniedziałku do niedzieli. Zapraszam na stronę internetową www.przedluzanie-wlosow-poznan-gniezno-wrzesnia.pl, gdzie można zobaczyć efekty pracy HAIR STYLING MARTYNA i uzyskać więcej informacji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 798-57-87-38 w celu umówienia terminu spotkania dostosowanego do Państwa potrzeb od poniedziałku do niedzieli.Przedłużanie włosów Poznań

  Pagerank:
  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia fryzjerskie »

  szkolenia fryzjerskie

  StileUnico jest to marka której właścicielem jest Tenex - tj. pionierska i aktywnie rozwijająca się firma, będąca na rynku fryzjerskim już od 20lat. Firma nasza to sieć renomowanych oddziałów fryzjerskich funkcjonujących na powierzchni całego kraju. Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą artykułów kosmetycznych holenderskiego przedsiębiorstwa Hergon Cosmetics na polskim rynku jak również na rynkach Europy wschodniej i południowej. Co pewien czas aranżujemy przeróżne kursy i szkolenia fryzjerskie, na których można zdobyć właściwe certyfikaty. Gorąco Państwa zapraszamy do odwiedzania naszych fryzjerskich salonów i do wchodzenia na naszą stronę www. Sprzedajemy towary jedynie wzorowej jakości, jako że najistotniejsze dla nas jest zadowolenie klienta.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fryzury ślubne »

  Fryzury ślubne

  Odwiedzając fryzjera, pragniemy by po zwieńczeniu jego pracy będziemy wyglądać absolutnie w inny sposób i co najistotniejsze dużo lepiej niż dotychczas. Malutko fryzjerów jednakże posiada talent, który pozwoli dobierać fryzury do osoby, a nie strzyżenie wszystkich podług mody. Jednym z takich fryzjerów jest Dorota Wodzińska, która umie dokładnie wyłowić kolor, oraz cięcia do charakteru strzeżonej osoby, tak by jej wygląd odmienił się na lepsze.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Salony fryzjerskie

Salony fryzjerskie - nowa strona:

Adres: