Podkategoria: Edukacja

Opis podkategorii:

Edukacja to bardzo ważny element w życiu dziecka. Już od pierwszych tygodni malec poznaje świat. W jaki sposób zapewnić mu najlepsze warunki do zdobywania wiedzy? Czy posyłać do żłobka? W jakim wieku zapisać dziecko do zerówki? Jaką szkołę wybrać, a może nauczać indywidualnie? A lekcje dodatkowe - angielski, a może gra na instrumencie? Warto sprawdzić co polecają inni i zapoznać się z ich doświadczeniami, a także z ofertą poszczególnych firm.

1 · 2 · następna strona »
 • Przedszkole Puchatek »

  Przedszkole Puchatek

  Przedszkole czynne od 1 września 2010Od poniedziałku do piątku w godzinach 730 – 1800Dane kontaktowe oraz mapka dojazdu w dziale Kontakt * Zapraszamy dzieci w wieku od 2.5 do 5 lat, maksymalna ilość dzieci w grupie to 25 . * Przedszkole znajduje się w domu, w centrum Wejherowa (5 min. Pieszo do SKM i 3 min pieszo od MZK ). * Posiada dwie duże sale do zajęć edukacyjnych i zabawowo-ruchowych. * Łazienkę dostosowaną do potrzeb najmłodszych. * Własną kuchnię. * Hol z szatnią posiadającą szafki, ławki i wieszaki dla każdej z pociech. * Przedszkole posiada przestronne podwórko z placem zabaw. * Ogródek z miejscem na ekologiczną uprawę. * Do dyspozycji dzieci jest bezpłatna opieka stomatologiczna. * Posiadamy własny ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny Camping „Checz Kaszubska” nad morzem w Białogórze.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog edukacyjny - Nasza Wiedza »

  Blog edukacyjny - Nasza Wiedza

  Blog oświatowy, który od pewnego czasu prowadzimy skierowany jest do uczniów każdego rodzaju szkół. Tajniki znajdujące się na naszej stronie są odpowiednio posegregowane i bez wysiłku można wynaleźć trafne wiadomości. Uniwersytet to dalszy poważny rozdział w życiu młodego człowieka, więc polecamy się każdemu przyszłemu studentowi. Niech nauka nie stanowi dla was choćby minimalnego trudu a uzyskiwanie wiedzy odbywa się w sposób błyskawiczny i subtelny. Nauka do testów dzięki nam stanie się dużo prostsze.

  Pagerank:
  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwalcz Pasożyty »

  Zwalcz Pasożyty


  Pasożyty żyją na koszt żywiciela co więcej wyrządzają ogromna ilość szkód i obciążają system ochronny organizmu. Dolegliwości wywoływane poprzez pasożyty to przede wszystkim uczucie zmęczenia . Najczęstszą postacią infekcji pasożytniczych u człowieka a wyjątkowo u małych dzieci jest zakażenie owsikami. Do zakażenia dochodzi w większości sytuacji drogą pokarmową przez dłonie i jedzenie zanieczyszczoną jajami pasożyta. W tym przypadku jak i w innych infekcjach pasożytniczych pomocnym preparatem będzie Paraprotex, a też kuracje wyzwalajace nasz organizm co więcej usuwające pasożyty.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie dzieci i Edukacja dzieci z ADHD »

  Wychowanie dzieci i Edukacja dzieci z ADHD

  Edukacja oraz wychowanie dzieci nie muszą być takie trudne, zapraszamy na naszą stronę na której zamieściliśmy wiele porad, informacji oraz artykułów które pozwolą Ci na polepszenie swoich metod wychowawczych. Dowiesz się min. jakie są najczęściej popełniane błędy wychowawcze przez rodziców czy jak przyśpieszyć naukę mowy. Znajdziesz również sposoby polepszania pamięci, koncentracji, kreatywności, inteligencji oraz innych cech mózgu które odgrywają duży wpływ w życiu. Zachęcamy rodziców do poświęcenia kwadransy dziennie na kinezjologię ( gimnastykę umysłową ) której opisy znajdziecie na naszej stronie.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki »

  Język niemiecki

  Szkoły językowe Adler od kilkunastu lat stawiają na wysoki poziom nauczania. Z tej przyczyny system poziomów edukacji został zaprojektowany i przygotowany akademicko. Dodatkowo określono i przypisano konkretne cele nauki. Lektorzy wybierani są ze względu na odpowiednie wykształcenie, zdolności dydaktyczne oraz posiadane umiejętności. Najwyższa jakość edukowania potrzebuje stałego nadzoru akademickiego. W związku z tym pedagodzy pracują pod kierownictwem doświadczonej osoby, odpowiadającej za kompleksową realizację programu dydaktycznego. Rozplanowanie kursów jezykowych odbywa się w zależności od poziomu zaawansowania językowego, charakterystycznych potrzeb oraz możliwości czasowych słuchaczy. Dla nich również udostępniana jest biblioteka niemieckojęzyczna, zaopatrzona w konieczne materiały dydaktyczne. Wspaniałe warunki nauki w zestawieniu z współczesnymi metodami uczenia to gwarancja nie tylko jakości, ale i sukcesu.

  Pagerank:
  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis o egzaminie maturalnym - Maturzysci.com.pl »

  Serwis o egzaminie maturalnym - Maturzysci.com.pl

  Egzamin dojrzałości to nadzwyczaj ważne zdarzenie w życiu abiturienta szkoły średniej. Maturzyści. com. pl to portal o egzaminie maturalnym zawierający aktualne wiadomości z dziedziny nauki. Matura to ważny epizod w życiu dorastającego człowieka, więc bądź na bieżąco! Poznaj bliżej uczelnie i oferowane przez nie kierunki. Wybierz najlepsze studia, sprawdź jak odbyła się matura. Dodatkowo pokazujemy tematy oraz arkusze maturalne. Przedstawiamy mnóstwo materiałów do matury, wyniki, praktyczne porady a nawet przecieki maturalne. Zapraszamy na naszą stronę!

  Pagerank:
  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Język angielski

  Nie trudno zauważyć, że trudno odnaleźć się w obecnym świecie nie umiejąc choć jednego języka obcego. Gdziekolwiek się nie udamy, będziemy mieć do czynienia z inną mową, której często nie rozumiemy. W krajowych klubach, restauracjach, na wystawach albo w salach konferencyjnych dużych firm często można usłyszeć angielski. Nic dziwnego, przecież nasz kraj odwiedzany jest przez mieszkańców wielu krajów, a ten język umie w zasadzie każdy. Znaczenia więc nie ma, czy w celu towarzyskim czy biznesowym powinniśmy znać angielski, by potrafić porozumieć się z innymi ludźmi. Sprawdzając oferty w temacie pracy dowolnej branży można zobaczyć, że jednym z najczęściej spotykanych oczekiwań jest znajomość języków obcych. Dlatego, czy chcemy pracować w biurze turystycznym, hotelu, czy w międzynarodowej firmie, angielski jest podstawą, żebyśmy mogli być brani pod uwagę przez potencjalnych pracodawców. Widzimy więc, bez znajomości języków jest ciężko, nie możemy więc tego faktu lekceważyć i powinniśmy korzystać z kursów językowych, które mogą nas podszkolić w tym zakresie.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fikoland »

  Fikoland

  Nasza placówka jest nowym miejscem dla Twojego dziecka we Wrocławiu. Dopiero rozpoczynamy naszą działalność, właśnie dlatego jesteśmy pełni zapału i pomysłów do pracy. Stanowimy młodą i wykwalifikowaną kadrę, pod okiem której dzieci w wieku od 3 do 5 lat będą mogły bezpiecznie poznawać otaczający je świat. W naszym przedszkolu zapewniamy miłą, rodzinną i kameralną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi dziecka. Nasza placówka realizuje podstawę programową dla przedszkoli i będzie idealnym miejscem przygotowującym Wasze pociechy do obowiązku szkolnego. Proponujemy także zajęcia dodatkowe, rozwijające zainteresowania i pasje naszych małych podopiecznych.

  Fikoland to nie tylko przedszkole! Dysponujemy również na miejscu Salą Zabaw, w której dzieci będą mogły radośnie i w urozmaicony sposób spędzą swój czas. Nasze przedszkolaki będą miały możliwość korzystania z niej w ramach swojego pobytu w przedszkolu.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Nauka angielskiego

  Ponad pięć dekad doświadczenia w edukacji zapewniło szkołom językowym Bell zajęcie miejsca lidera wśród konkurencji. Kurs języka angielskiego w jednej z takich szkół obejmuje najwyższy poziom nauczania w zestawieniu z prekursorskimi metodami kształcenia, wykwalifikowanymi lektorami oraz ciekawie prowadzonymi zajęciami. To zasługa wypracowywanego na przestrzeni wielu lat systemu kształcenia. Nauczanie języka angielskiego toczy się na wielu poziomach zaawansowania językowego. Do każdego z nich przygotowywany jest odrębny program edukacyjny oraz formułowany jest określony cel edukacji. Pedagogów dobiera się ze względu na kwalifikacje oraz posiadane umiejętności dydaktyczne. Szkoły językowe Bell znajdują się zwykle w centrum miasta, dzięki czemu nie ma problemu z dojazdem do nich środkami komunikacji miejskiej czy samochodami. Taki sposób nauczania zapewnia wysoką skuteczność procesu kształcenia.

  Pagerank:
  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opis różnorodnych gier »

  Opis różnorodnych gier

  Każde dziecko chce gry przyjemności, w którą będzie się angażował z całych swoich sił. Jest to zasadniczy element dzieciństwa. Gry, rodzaje zabaw zmieniają się ze względu na wiek dzieci, ale przede wszystkim istnieje różnica pomiędzy przyjemnościami w jakie bawili się nasi rodzice, a w jakie teraz bawią się nasze dzieci. Istna rewolucja w tej idei nastąpiła w sposób naprawdę bardzo oszałamiający. Obecnie dzieci uwielbiają gry zabawy, które utworzone są poprzez komputer. Niestety stało się tak, że komputer, świat Internetu jest kluczowym zajęciem dzieci. Ewolucja jaka zapadła jest uzasadniona i uzasadnia całkowicie wybór przez dzieci takiego modela zabawy. Warto jednak podczas zabawy starać się wybierać bardzo inteligentne gry zabawy, jakie jest nam w stanie zaoferować Internet. Zawsze musimy szacować się z tym, że Internet obejmuje za sobą także kwestyj złe i niedozwolone, a nasze dziecko nie do końca może zdawać sobie z tego sprawę, dlatego należy na bieżąco sprawdzać poczynania naszych pociech, aby nigdy nie doszło do sytuacji bardzo nieodpowiednich. Dzieci należą jeszcze do grona bardzo podatnego na wszelakie zło, toteż należy je przed nim pilnować, gdy to tylko możliwe.

  Pagerank:
  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia francuski »

  tłumaczenia francuski

  Poruszając się po labiryntach prawa administracyjnego dużo jak samo laików jak również naukowców zdaje sobie sprawę,że tłumaczenia przysięgłe grają niebywałą funkcję biorąc pod uwagę kontakty z innymi krajami.Jednostkowi konsumenci nierzadko korzystają z tłumaczy przysięgłych.Tłumaczenia, polecane przez biuro tłumaczeń 100at, odnoszą się do translacji dokumentów, umów kupna-sprzedaży czy różnych państwowych aktów.Z powodu istotności tych pism, powinny być zaopatrzone w pieczęć tłumacza przysięgłego.100at szczyci się znakomitą oceną odbiorców w Internecie.

  Pagerank:
  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • dziecko »

  dziecko

  Bajki rozwijają wyobraźnie dzieci, a poprzez wartościową treść dodatkowo uczą i stymulują umysł twojego malucha. Kreatywne wymyślanie ciekawych opowiadań jest mila formą spędzenia czasu. Czytając bajki dzieciom na dobranoc ułatwiamy im spokojny sen oraz szybsze zaśnięcie. Wielu z nas te formę spędzania czasu z rodzicami pamięta jako najpiękniejsze wspomnienie z dziecinnych lat. Nie pozwól, aby twoje dziecko było pozbawione tych wspaniałych doświadczeń.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki »

  Ebooki

  Książki w wersji elektronicznej, a więc ebooki zyskują coraz większą popularność w odniesieniu dopublikacji standardowych. Dzieje się to dzięki obecności globalnej sieci Internet. Ebooki są elektroniczne, a zatem nie jest marnowany papier do ich powstania. Są więc bardziej ekologiczne. Stworzone są one w pliku pdf, który można uruchomić przy pomocy wielu programów. Na dzień obecny powstaje coraz więcej portali publikujących ebooki. Jedną z nich jest Twój Ebook, gdzie możemy ściągnąć bezpłatne fragmenty publikacji, które zostały posegregowane w tematyczne kategorie ułatwiając ich wyszukiwanie.

  Pagerank:
  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Warszawa »

  Przedszkola Warszawa

  Warszawskie przedszkole Siedmiukrasnoludkow - Naszym celem jest stworzenie Przedszkola, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata. Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w naszym życiu. To bajkowy czas, w którym to młody człowiek odkrywa świat, zaczyna zadawać wiele pytań, fascynuje się otaczającą rzeczywistością. Jesteśmy przy każdym dziecku, które tylko nas potrzebuje. Wiemy jak ważne są pierwsze lata życia, dlatego staramy się poprzez naszą pracę zrobić wszystko, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój. A pomaga nam w tym wykwalifikowana kadra pedagogiczna z wieloletnim doświadczeniem, a także przestronne w pełni wyposażone sale, zapewniające najlepsze warunki nauczania oraz umożliwiające swobodną zabawę dzieci. Specjalnie dobrane meble, zabawki oraz pomoce dydaktyczne posiadające atesty i dopuszczone do użytku w przedszkolu. Zapraszamy.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka angielskiego online

  Wyszukanie zajęcia, które może nam dać pełne zadowolenie nie będzie prostym zadaniem. Przeglądając oferty od różnych pracodawców, można trafić na tak wygórowane oczekiwania, o których nawet by się nie śniło. Chyba głównym z nich będzie bardzo dobra umiejętność przynajmniej jednego obcego języka. W dzisiejszych czasach będzie to niezbędny warunek, z tego też powodu nauka języka angielskiego jest wymagana. Językiem tym bowiem posługuje się najwięcej ludzi z całego świata, stąd koniecznie trzeba go umieć w komunikatywnym stopniu. Oczywiście jest to pewne minimum, gdyż przeważnie taka znajomość musi być na jak najwyższym poziomie, by móc bez problemów dogadać się z obcojęzycznymi współpracownikami czy kontrahentami. Przeważnie nauka języka angielskiego może przebiegać w różny sposób. Część osób decyduje się na tradycyjny sposób, a więc chodzenie na lekcje do językowych szkół lub branie korepetycji. Ci, którzy nie będą mieć wolnego czasu na takie kursy, stawiają na możliwości, które daje im indywidualna nauka języka angielskiego w domu. Do takiego nauczania jednak potrzeba sporej mobilizacji. Bowiem trzeba uczyć się systematycznie i regularnie, bo jedynie wówczas przyniesie to korzyści

  Pagerank:
  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Anglia »

  Praca Anglia

  Życie jak i praca w Anglii to nie jest łatwy temat. Mimo to, mnóstwo naszych rodaków dzień w dzień podejmuje decyzję o opuszczeniu domu rodzinnego szukając łatwiejszego jutra. Życzliwie polecamy nasz wszechstronny poradnik mówiący o zalegalizowanej pracy i mieszkaniu w Zjednoczonym Królestwie. Przed opuszczeniem rodzinnego kraju, przeczytaj jakiego rodzaju możliwości jak również jakiego rodzaju ryzyko roztacza przed twoją osobą wyjazd na stałe jak i podjęcie pracy w Wielkiej Brytanii, byś później nie czuł się zdziwiony tym, że w angielskich rzekach nie płynie miód, a życie emigracyjne nie zawsze bywa sielanką. Jedynie w naszym przewodniku znajdziesz wiadomości dotyczące wszelkich procedur, jakie powinieneś spełnić, ażeby otrzymać pracę w UK, w jakim mieście najłatwiej ją otrzymasz i jak najłatwiej zaaklimatyzujesz się w nowym dla ciebie środowisku.

  Pagerank:
  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Biura tłumaczeń

  Potrzebujesz jak najszybciej przetłumaczyć swój tekst na język, w którym ma być publikowany. Dużo firm często korzysta z tego typu rozwiązań, bowiem nie władają najczęściej na stałe zatrudnionym tłumaczem, który mógłby dla nich taki tekst przerobić na docelowy język. Najprościej zatem udać się do biura tłumaczeń, w którym szybko zamówisz tłumaczenie za stosowne wynagrodzenie. Nie zależnie od tego czy potrzebujesz bardzo specjalistyczny tekst, który będzie zawierał wiele profesjonalnego słownictwa to biuro tłumaczeń jest z reguły najlepszym do tego typu zadań miejscem. Zapraszamy na naszą stronę internetową - www.tlumacze.im do zapoznania się z setkami firm, które z chęcią przyjmą zlecenia nawet na najbardziej specjalistyczne tłumaczenia.

  Pagerank:
  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat FCE »

  Certyfikat FCE

  First English Certificate, nazywany również FCE jest fundamentalnym dokumentem uwierzytelniającym dobrą umiejętność zastosowania języka angielskiego. Właściciel tego dyplomu może z całą pewnością stwierdzić, iż jego kompentecja z wykorzystywania języka angielskiego w mowie jak też na piśmie jest na dobrym poziomie. Samo zdobycie Certyfikatu FCE z całą pewnością może być pomocne w prowadzeniu poszukiwań wysoce płatnej pracy. Jeżeli miałbyś ochotę poczytać coś więcej w temacie wspomnianego powyżej dokumentu jak też metod jego uzyskania, opracowana przez nas witryna jest właśnie dla ciebie. W jedym miejscu otrzymasz wszystkie wiadomości dotyczące FCE, a pośród nich sposoby przyswajania wiedzy potrzebnej do zdania testu, wyczerpujący opis samego egzaminu jak też nietuzinkowe sugestie z życia wzięte dla uczniów chcących uzyskać First Certificate in English.

  Pagerank:
  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik polsko angielski »

  Słownik polsko angielski

  W dzisiejszych czasach znajomość obcego języka jest niezwykle istotna, dużym problemem jest dostać dobrą pracę bez umiejętności rozmawiania choćby po angielsku. Szkoleń językowych i kursów jest bardzo dużo, uczą one wieloma metodami i każdy, kto chce się nauczyć danego języka bez problemów może znaleźć odpowiedni dla siebie. Lecz w czasie kursu nie poznamy dużej ilości słów i zwrotów, a jeśli chcemy poszerzać swój zasób słownictwa, to konieczny stanie się do tego słownik polsko angielski. Dobre słowniki mają bardzo dużą ilość słów i zwrotów, lecz są również nieduże, poręczne słowniki, w których znajdziemy jedynie najważniejsze zwroty i słowa. Dzisiaj rosnącą popularnością cieszyć się zaczynają słowniki internetowe. Takiego słownika nie trzeba ze sobą nosić, co w przypadku cięższych nie jest zbyt praktyczne, lecz możemy mieć do niego dostęp z każdego miejsca, gdzie jest połączenie do sieci internetowej. Dzięki temu taki słownik polsko angielski bardzo się przydaje w wielu różnych przypadkach, jeżeli potrzebujemy znać słowo, to bez większych problemów mamy możliwość skorzystania z niego, gdy tylko mamy dostęp do komputera. Dzisiaj coraz więcej smartfonów posiada możliwość korzystania do sieci internetowej, więc tym samym dostęp do słowników internetowych jest coraz większy.

  Pagerank:
  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zielone szkoły »

  Zielone szkoły

  Mamy zaszczyt zaproponować Państwu pobyt Zielonych Szkół, spotkań integracyjnych oraz dodatkowo wycieczek szkolnych i zakładowych w umiejscowionym w Kątach Rybackich Pensjonacie Nad Zalewem, położonym na uroczej Mierzei Wiślanej. Stąd rzut kamieniem do Malborka, Fromborka, i Trójmiasta. Pobyt u nas uatrakcyjniamy wycieczkami do tych miejscowości. Zakwaterowanie uczniów w pokojach dwu, trzy i cztero osobowych z całkowitym węzłem sanitarnym i telewizją. Serdecznie zapraszamy wszelkie zainteresowane osoby oraz dodatkowo podmioty do skorzystania z naszych usług.

  Pagerank:
  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje francuski Wrocław - język francuski Wrocław »

  Korepetycje francuski Wrocław - język francuski Wrocław

  Język francuski Wrocław. Poszukujesz nauczyciela, który nauczyłby Cię profesjonalnie i szybko j. francuskiego? W takim razie powinieneś sprawdzić moją ofertę korków z j. francuskiego. Jestem, bowiem profesjonalnym i renomowanym korepetytorem, który na wysokim poziomie nauczy Cię j. francuskiego. Cechują mnie konkurencyjne, ceny, dobre nastawienie oraz szerokie doświadczenie, które zdobyłam podczas
  siedmio letniego pobytu w Francji . Robię również tłumaczenia z j. francuskiego na polski oraz w drugą stronę w bardzo szybkich terminach. Zachęcam do sprawdzenia mojej strony. Postaw na najlepszych.

  Pagerank:
  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Baza Przedszkoli »

  Internetowa Baza Przedszkoli

  Ogólnopolska Internetowa Baza Przedszkoli.
  Jest to darmowa baza która docelowo ma zawierać wszystkie przedszkola i punkty przedszkolne w Polsce. Będzie także możliwość oceniania placówek i wypowiedzi na forum.
  Jeżeli jesteś zadowolona z przedszkola do którego chodzi twoje dziecko lub jesteś właścicielką placówki to dodaj ją do naszej bazy za darmo.
  Baza jest podzielona na województwa, powiaty, miasta oraz status przedszkola.

  Pagerank:
  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Angielski dla firm

  W dzisiejszych czasach znajomość wszelkiego języka to podstawa. Zdarza się jednak, że nie wszyscy znają perfekcyjnie język. Dlatego właśnie zostały stworzone kursy językowe dla firm. Każdy właściciel chciałby, aby jego pracownik był dobry pod każdym względem. Bardzo często w dużych firmach organizuje się kursy językowe dla firm, aby zatrudnieni poznali chociażby podstawy i podstawy z rozmowami z konsumentami. Jednym z popularniejszych języków jest język angielski, dlatego większość kursów tyczy się tego właśnie języka. To wiele ułatwia w życiu zatrudnionych i poprawia styl ich pracy. To też może spowodować, że dany pracownik zainteresuje się dalszym rozwojem w kierunku języków.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany »

  Sprawdziany

  Niezbędny serwis zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, który pomoże dzieciom w odrobieniu lekcji, a dydaktykom w przygotowaniu się do zajęć. Serwis zawiera dużą bazę zawierającą testy sprawdzające, konspekty lekcji, pomoce dydaktyczne oraz pomocne dla nauczycieli scenariusze lekcji. Strona umożliwia dostęp do e-publikacji oraz e-booków z wielu zagadnień, min. pomogą nauczycielom w zorganizowaniu zajęć wyrównawczych, dla swoich uczniów. Twoje lekcje będą odrabiać się same.

  Pagerank:
  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • zarządzanie studia »

  zarządzanie studia

  Uczenie się na znanych akademiach częstokroć jest nierealne z powodu niedostatku określonych kwot.informatyka studia to współcześnie rodzaj studiów reklamowany na wielu uniwersytetach.Nowosądecka Wyższa Szkoła Biznesu oferuje dla osób posiadających maturę ciekawe zajęcia.Technologia informacyjna jest bardzo często wybieranym profilem kolejnego etapu kształcenia się.Nabór na wyuczonych informatyków w wielu sektorach ciągle wzrasta. szkoły wyższej jest to,że ma ona zaświadczenie,które daje jej możliwość pozyskania tytułu jako międzynarodowa.}

  Pagerank:
  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja

Edukacja - nowa strona:

Adres: