Podkategoria: Hand made

Opis podkategorii:

Seryjna produkcja ma swoje zalety - w przeliczeniu na jednostkę okazuje się tańsza, jest szybsza i funkcjonuje na większą skalę. Wiąże się jednak z wadami - produkcja seryjna zabija oryginalność. Może warto zatem zainteresować się biżuterią typu hand made? Można - poza poczynieniem odpowiedniego zakupu - spróbować własnych sił w ręcznej produkcji. Może właśnie biżuteria typu hand made okaże się w sam raz?

 • ohho - Drobiazgi, które cieszą... »

  ohho - Drobiazgi, które cieszą...

  Drobiazgi, które uszczęśliwiają...
  Niepowtarzalne rzeczy, które bawią...
  Dodatki, które cieszą...
  Wszystkie pochodzą ze świata wyobraźni i do świata wyobraźni są kierowane.

  Pracownia Plastyczna "ohho", wyroby rękodzieła artystycznego, autorskie projekty biżuterii, zabawek i przedmiotów użytkowych przeznaczonych dla wnętrz. Pojedyncze egzemplarze projektowane z pasją, zawsze na najwyższym poziomie.

  ohho radość zakupów!

  Pagerank:
  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rękodzieło artystyczne - Pracownia Artystyczna TRABAYA »

  Rękodzieło artystyczne - Pracownia Artystyczna TRABAYA

  Pracownia Artystyczna Trabaya to magiczny świat oryginalnych przedmiotów i niekonwencjonalnej biżuterii. Prace powstają z pasją, tylko z najlepszej jakości półfabrykatów, także na specjalne zamówienie. W pracowni odbywają się także kursy rękodzielnicze w technikach decoupage (wiele stopni) i tworzenia biżuterii, m. in. decoupage, sutasz, beading, fimo, wire wrapping, frywolitka, filcowanie. Na blogu www.trabaya.blox.pl obejrzeć można powstające każdego dnia dzieła i relacje z kursów.

  Pagerank:
  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolczyki krok po kroku »

  Kolczyki krok po kroku

  Na naszej stronie pokazujemy Państwu krok po kroku jak wykonać własne kolczyki. Każda kobieta może sama wykonać wymarzoną, autorską biżuterię. Wystarczy, że zapozna się ze wskazówkami zawartymi w naszym internetowym kursie tworzenia biżuterii. Nasz poradnik zawiera kilka przykładów ze zdjęciami, opisujących krok po kroku proces tworzenie własnych i oryginalnych zestawów srebrnych, ślicznych kolczyków.

  Pagerank:
  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria rękodzieła »

  Galeria rękodzieła

  Bazarek Handmade to internetowa galeria rękodzieła i produktów artystycznych, w której twórcy prezentują i sprzedają swoje dzieła tworzone z pasją. Znajdziesz tutaj produkty biżuteryjne i artystyczne ręcznie robione. Dzieła hand made są cenione za swoją niepowtarzalność, unikalność wzorów i oryginalne pochodzenie. Internetowa galeria rękodzieła zawiera produkty ozdobne do wystroju wnętrz, obrazy, zabawki, figurki i biżuterię artystyczną. Jeżeli szukasz ładnych i ciekawych produktów na prezent lub do własnego pokoju - koniecznie odwiedź to miejsce. Zapraszamy do zakupów w naszej galerii.

  Pagerank:
  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hand made

Hand made - nowa strona:

Adres: