Podkategoria: Biżuteria etniczna

Opis podkategorii:

Od kiedy biżuteria weszła do masowej produkcji, coraz trudniej jest znaleźć propozycje naprawdę oryginalne. Nowoczesność przyniosła ze sobą masowość, na czym ucierpiały tradycja i - dawniej podstawowa cecha biżuterii - zdolność do wyróżniania z tłumu. Może w takim razie zainteresowanie wzbudzi biżuteria etniczna? Ludowe motywy, wierność tradycji, oryginalne, a niespotykane materiały. To wspaniały, a zarazem jakże piękny hołd składany kulturze.

 • ohho - Drobiazgi, które cieszą... »

  ohho - Drobiazgi, które cieszą...

  Drobiazgi, które uszczęśliwiają...
  Niepowtarzalne rzeczy, które bawią...
  Dodatki, które cieszą...
  Wszystkie pochodzą ze świata wyobraźni i do świata wyobraźni są kierowane.

  Pracownia Plastyczna "ohho", wyroby rękodzieła artystycznego, autorskie projekty biżuterii, zabawek i przedmiotów użytkowych przeznaczonych dla wnętrz. Pojedyncze egzemplarze projektowane z pasją, zawsze na najwyższym poziomie.

  ohho radość zakupów!

  Pagerank:
  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moda »

  Moda

  Strona służąca do sprzedaży wszelkiego rodzaju garderoby. Każdą proponowaną pozycję można bardzo łatwo znaleźć wg kategorii ubioru. Dostępna jest zarówno odzież damska jak i męska oraz dziecięca. Co więcej można tutaj znaleźć również obuwie, kosmetyki, galanterię oraz biżuterię. Podstawą prowadzenia sklepu jest moda. To właśnie ona poddaje pomysły na to jakie sukienki, kozaki czy swetry mają być umieszczone w ofercie. Szczególną pozycję stanowi kategoria odzież ciążowa, która tak często jest pomijana przez sklepy odzieżowe. Przyszłe rodzicielki znajdą tutaj dla siebie zarówno suknie weselne jak i codzienne kalosze czy też eleganckie kowbojki. W ofercie znajduje się wszelka odzież, której może szukać chcący się modnie ubrać internauta, a wszystko jest dostępne w bardzo łatwy i przyjemny sposób pozwalający na intuicyjne wyszukiwanie oraz zakupy.

  Pagerank:
  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biżuteria etniczna

Biżuteria etniczna - nowa strona:

Adres: